7.5
Toplamda 83 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Zor Saatler – The Finest Hours 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.8 720P
 • Ülke:
 • 4.280İZLENME

  3BEĞEN

  0BEĞENME

Zor Saatler – The Finest Hours 2016 Türkçe Dublaj izle

Sahil güvenlik tarihte oldukça büyük gemi kurtarma operasyonunu konu alan heyecan ve macera dolu gerçek bir hikayeden film uyarlanmıştır. 18 Şubat 1952 yılında İngiltere'nin doğu kıyılarını yerle bir etmiş, önüne çıkan tüm gemileri parçalamış olan fırtına, Boston'a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini de ikiye ayırmıştır. 30 kişilik mürettebatı varolan gemi hızlıca sulara gömülmeye başlamıştır. Korku ve panik halindeki ekip geminin mürettebat yetkisi olan mühendis Ray Sybert (Casey Affleck) kontrol altına almaya karar verecektir. Ülkenin Doğu kıyısına vurmuş olan şiddetli fırtınaya mürettebatı ile karşı duracaktır. Bu esnada bu büyük yıkımın haberi Chatham, Massachusetts'ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşacaktır. Sahil Güvenlik yetkililerinden Daniel Cluff (Eric Bana), batmakta olan bu gemiyi kurtarmaları için bir ekibi görevlendirecektir. Zorlu şartlara karşın kaptan Bernie Webber (Chris Pine) ve komutasında yer alan 4 sahil yetkilisi yetersiz donanımlı tahtadan yapılmış bir cankurtaran botu ile fırtınanın etkisiyle oluşan dev dalgalar rağmen yola çıkacaklardır. Bu sıradan bir hayat kurtarma operasyonu değildir, onları hayatlarının oldukça büyük sınavı bekliyordur. Sitemizdeki Zor Saatler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Finest Hours 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    filmci 31 Ağustos 2018 00:06:54

  güzel bir film ilk 15 dakikası biraz baygın sonrası sürükleyici