8.4
Toplamda 1309 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Zootropolis: Hayvanlar Şehri 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.2 720P
  • Ülke:
  • 10.179İZLENME

    97BEĞEN

    0BEĞENME

Zootropolis: Hayvanlar Şehri 2016 Türkçe Dublaj izle

Modern memelilerin yaşamakta olduğu Zootropolis ismindeki metropolis, lüks Sahra Meydanı'ndan, soğuk Tundra Kasabası'na kadar oldukça farklı doğal ortamın ve hayvanların beraber yaşadığı benzersiz bir yerdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istemekte olduğu her şeyi yaşayabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde ise, büyük ve sert mizaçlı hayvanların yer aldığı yerde polis memuru olmanın düşündüğü kadar kolay olmadığının farkına varacaktır. Kendisini ispat edebilme fırsatını da elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olup oldukça önemli ve esrarengiz bir olayı çözmeye çalışacaklardır. Sitemizdeki Zootropolis: Hayvanlar Şehri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Zootopia 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı