2019
Kod Adı: Angel – Angel Has Fallen 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kod Adı: Angel – Angel Has Fallen 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gizli servis üyelerinden Mike Banning (Gerard Butler), Başkan Allan Trumball'un (Morgan Freeman) korumalığı ile görevlidir. Başkan Trumball'un yaşamını tehdit etmekte olan bir Hava Kuvvetleri saldırısının yaşanması, Banning'in yaşamının değişmesine sebep olacaktır. Banning, Hava Kuvvetleri'nin gerçekleştirdiği uçuşun ortasında terörist saldırıların hedefi haline gelecektir. Yaşanan bu saldırı sonrasında ise karalama kampanyasının hedefinde Mike Banning olacaktır. Başkana düzenlenen suikastın sorumlusu olarak gösterilen Banning, gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya kararlıdır. Fakat bunu gerçekleştirebilmesi beklendiği gibi kolay değildir. Banning, bir taraftan saldırının arkasındaki isimleri meydana çıkarmaya çalışırken bir taraftan da kendi ajansından ve FBI'dan kaçması gerekmektedir. Sitemizdeki Kod Adı: Angel filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Angel Has Fallen 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 17
 • 0
Terminatör 6: Kara Kader 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Terminatör 6: Kara Kader 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sarah Connor (Linda Hamilton) ve Cyborg insan hybridi olan Grace (Mackenzie Davis), gelecekten gelmiş Terminatörler ile çatışma halindedir. T-1000'in geliştirilmiş hali olan Terminatör, genç bir kızın peşine düşmüştür. Sarah ve Grace bu genç kızı koruyabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Sitemizdeki Terminatör: Kara Kader filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Terminator: Dark Fate 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.2
 • 179
 • 0
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ufakken insanların orman krallığına saldırdıklarını görmesinin ardından kinli ve acımasız bir kahramana dönüşen peri Malefiz (Angelina Jolie) ve insanlık kralının kızı Prenses Aurora'nın (Elle Fanning) hikayesini konu almakta olan serinin ikinci filminde geçen senelerin ardından Malefiz ve Aurora'nın ilişkileri gelişmiştir. Senelerin sakin davrandığı ikilinin arasında acı ve öç alma ile başlayan ilişki sevgiye dönüşmüş olsa da insanlar ve periler hala birbirlerine düşmandır. Aurora'nın Prens Philip (Harris Dickinson) ile evlilik tarihi yaklaşıyor, bu da kuvvetli bir ittifak meydana getirecektir. Düğünün iki tarafı birleştirmesi bekleniyor olsa da beklenildiği gibi olmayacak ve Malefiz ile Aurora savaşın 2 farklı köşesinde kalacak ve ilişkileri bir defa daha imtihan olacaktır. Sitemizdeki Malefiz: Kötülüğün Gücü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Maleficent: Mistress of Evil 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 223
 • 1
Proxima Türkçe Dublaj izle
İncele
Proxima Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sarah (Eva Green) eğitim almakta olan Fransız bir astronottur. Eğitim programında yer lan tek kadındır. 8 yaşındaki kızı Stella (Zélie Boulant) ile bir başına yaşamaktadır. Eğitiminden dolayı kızına yeterli zaman ayıramadığını gören Sarah 1 sene sürecek uzay programına Proxima'ya seçilecektir. Bu kararı anne kız ilişkisinde bir karmaşa yaratacaktır. Sitemizdeki Proxima filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Proxima 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 768
 • 0
Midway 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Midway 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, 7 Aralık 1941 sabah saatlerinde yaşanan Pearl Harbor saldırısının, 2. Dünya Savaşı'nın gidişatını nasıl değiştirmekte olduğunu ve bu saldırının ardından Amerika'nın gerçekten savaşa katılma hikayesini konu almaktadır. Pearl Harbour saldırısının 7 ay üzerinden Pasifik Okyanus'unda gerçekleşen Midway Muharebesine odaklanmış olan film hikayeyi Japon İmparatorluk Deniz Kuvvetleri ile savaşan Amerikan askerlerinin gözünden anlatmaktadır. Sitemizdeki Midway filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Midway 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.7
 • 528
 • 1
Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Angry Birds Filmi 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Angry Birds Filmi 2'de görülmemiş yeni bir karakter izleyeceğiz. Zeta buzla yalıtılmış bir adada yaşamını sürdürmektedir. Herşeyin buz ile kaplı olduğu adada yaşamaktan sıkılan Zeta, çare olarak kendine yaşayacak farklı bir yer arayışına girecektir. Fırlattığı buz topları, ilk filmden bildiğimiz kahramanların adasına yakın bir yere düşecek ve ilk temas böylelikle kurulacaktır. Bakalım kahramanlarımız bu yeni tehdidi nasıl durduracaklardır. Sitemizdeki Kızgın Kuşlar Filmi 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Angry Birds Movie 2 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 865
 • 0
Diego Maradona Türkçe Dublaj izle
İncele
Diego Maradona Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Senna ve Amy ile övgü toplamış olan Asif Kapadia'nın yeni filmi Diego Maradona, 10 numaralı formanın değişmeyen sahibi, efsane futbolcu Diego Armando Maradona'nın yaşamı konu alınmaktadır. Belgesel'de, doğduğu ülke yani Arjantin'deki gecekondu mahallesinden dünyanın tepesindeki altın tahtına rakibi olmayan bir süperstarı 1980'li yıllardan başlayıp özellikle Napoli takımındaki seneleri ele alınmaktadır. Diego Maradona, uyuşturucu bağımlılığından saha dışındaki türlü dedikodularına medyanın gözünden hiç kaçmayan, şöhreti omuzlayamayan, fakat her düştüğünde yeniden ayaklanan, mücadeleci bir ikonu tarafsızca gözler önüne sermektedir. Arjantinli efsane sporcunun da onayladığı, öncesinde hiç görülmemiş 500 saati aşan görüntüsünden kurgulanmış belgesel film, ilk gösterimini Cannes'da gerçekleştirmiştir. Sitemizden 1080p kalitesinde Maradona Full HD olarak izleyebilirsiniz. Diego Maradona film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 389
 • 0
Gerisayım 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gerisayım 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Genç bir hemşire olan Quinn Harris (Elizabeth Lail), insanlara ne kadar yaşayacaklarını söyleyen bir mobil uygulamayı cep telefonuna indirdiğinde yaşamak için 3 günü kaldığını öğrenecektir. Quinn, zaman geçmeden hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Geri Sayım Full HD olarak izleyebilirsiniz. Countdown film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 364
 • 0
John Wick 3: Parabellum 2019 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
John Wick 3: Parabellum 2019 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
John Wick (Keanu Reeves), 14 milyon dolar mesabesinde olan açık bir sözleden dolayı herkesin hedefindedir. Hemde bu sözleşmeyi imzalamış olan kişiyi de öldürmüştür. Normal koşullarda şimdiye dek öldürülmüş olması gerekirken bütün suçları işlediği Continental Hotel'den kaçması için otelin müdürü Winston (Ian McShane) ona 1 saat verecektir. Bütün hakları elinden alınmış John Wick, New York'tan canlı çıkabilmek için elinden gelen tüm fırsatları sonuna dek zorlayacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde John Wick 3: Parabellum Full HD olarak izleyebilirsiniz. John Wick: Chapter 3 - Parabellum film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 720
 • 0
Jumanji 3: Yeni Seviye 2019 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Jumanji 3: Yeni Seviye 2019 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Jumanji takımı, içlerinden birisini kurtarabilmek üzere oyuna geri dönecektir. Fakat bu defa hiçbir şeyin beklendiği gibi olmadığı gerçeği ile yüzyüze kalacaklardır. Bu oyundan bir defa daha sağ çıkabilmek için karlı dağlardan, kızgın çöllere uzanan birçok çılgın macera ile karşılaşacaklardır. Sitemizden 1080p kalitesinde Jumanji 3 Yeni Seviye Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jumanji: The Next Level film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 5.610
 • 0
Karlar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karlar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf Arendelle'den oldukça uzakta, krallıklarının sırlarını çözmeye çalışacaklardır. Serinin devamı olan macera dolu animasyon filminde, Elsa suda yürümek, buzdan dev dalgalar yapmak gibi güçlerini kullanmayı öğrenirken, Anna'da kendini başka yetenekleri ile kanıtlayacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Karlar Ülkesi II Full HD olarak izleyebilirsiniz. Frozen II film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.665
 • 0
Joker 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Joker 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gotham City'de yaşamakta olan liyakatsız güldürmen Arthur Fleck (Joaquin Phoenix), babasız büyümüş bir palyaçodur. Arthur'a en yakın arkadaş olan annesi ise onu Happy (Mutlu) ismi ile çağırmaktadır. Fakat bu ismin ona kattığı görev, Arthur'un toplum içerisinden dışlanmasına ve çiğnenmesine engel olamayacaktır. Arthur zaman geçtikçe, dışlanmışlığın vereceği hayal kırıklığı ile zıvanadan çıkmış bir katil olağan alter egosu Joker'e dönüşeceltir. Sitemizden 1080p kalitesinde Joker 2019 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Joker film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.5
 • 3.531
 • 0
Efsane Sürücü – Trading Paint 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Efsane Sürücü – Trading Paint 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kazanma dengeleri düşmeye başladığında, efsanevi baba oğul yarış ikilisi olan Sam (John Travolta) ve Cam'in (Toby Sebastian) arası açılacaktır. Eski bir rakip bu durumdan faydalanıp Cam'e hain bir teklif sunacaktır. Cam bu teklifi kabul edecek ve baba ile oğul arasındaki boşluk daha da büyüyecektir. Motorlar son sürat ile çalışacak ve kıvılcımlar havada uçuşacaktır. Baba ile oğul bu yüksek bahisli tehlikeli yarışta birbirlerine rakip olacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Efsane Sürücü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Trading Paint film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.5
 • 1.775
 • 0
Brightburn: Şeytanın Oğlu 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Brightburn: Şeytanın Oğlu 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Basit yaşamlarına gökten düşmüş olan bir bebeği dahil eden aile, giderek büyüyen çocuğun düşündüklerinden oldukça fazla kötülük ve güç barındırdığının farkına varacaklardır. Fakat nereden geldiğini bile bilmedikleri bu çocuğu durdurmanın yolu nedir? Sitemizden 720p kalitesinde Brightburn: Şeytanın Oğlu Full HD olarak izleyebilirsiniz. Brightburn: Hijo de la oscuridad film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 2.031
 • 1
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yasa dışı bir kaçak olan Shaw (Jason Statham), güvenilir kanun adamı olan Hobbs'a (Dwayne Johnson) komplo girişiminde bulunduğundan dolayı hapse girmiştir. Görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirlerine zıt olan bu 2 adam da kendi katı ahlak kuralları ile çalışmakta ve bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak olsa bile birbirlerine saygı duyacaklardır. Birbirlerine güvenmiyor olsalar bile insanlığı sonsuza kadar değiştirebilecek biyolojik bir tehditi durdurabilmek üzere beraber çalışmaktan başka seçenekleri bulunmamaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Full HD olarak izleyebilirsiniz. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 4.120
 • 1