2018
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Örümcek Adam ile ilgili en orjinal ve en acayip hikayelerden birisi olan filmde çoklu evrenler konu edilmekte ve çeşitli boyutlardan pek çok Örümcek Adam, Miles Morales'in Brooklyn'i korumakta olduğu evrende buluşur. Miles Morales, The Ultimate Örümcek Adam olarak bilinmektedir. Polis memuru bir baba ve işkolik bir annenin oğlu olan Miles, lise öğrencisi ve okula uyum sağlamakta zorlanıyordur. Radyoaktif bir örümcek tarafınca ısırılması ile özel yeteneklere sahip bir süper kahramana dönüşecektir. Ancak daha gerçek bir süper kahraman olamamıştır. Açılan bir kapı sonucunda çoklu evrende çeşitli boyutlardan gelen Peter Parker ve diğer alternatif Örümcek Adamlar Miles'ın evrenine düşecektir. Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham gibi diğer evrenlerin Örümcek Adamları Miles'ın gelişip gerçek bir süper kahraman olmasına yardım edecektir. Ancak bu Örümcek Adamlar'ın kendi evrenlerine mümkün olduğunca çabuk geri dönmeleri gerekmektedir. Sitemizdeki Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Spider-Man: Into the Spider-Verse 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.4
 • 375
 • 0
Tomb Raider 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Tomb Raider 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Maceracı babası Richard Croft'un (Dominic West) gitmiş olduğu bir keşif gezisinden geri dönmemesinden dolayı, kızı genç Lara Croft (Alicia Vikander), babasını 7 senedir görmemiştir. 21 yaşındaki Croft'un yaşamda hiçbir görünür gayesi yoktur, okulunda devamlı devamsızlık yapmakta, bisiklet kuryeliği işi ile zorlukla hayatta kalmaktadır. Hakikaten babasının hayatta olmadığı gerçeğini kabul etmeyen Lara Croft, bu sebeple babasından kalacak büyük mirası ve şirket sahipliğini de reddetmiştir. Babasının yokolmasındaki gizemi çözmeye kararlı olan Lara Croft, sadece gitmesi bile oldukça riskli olan mitolojik sırlar ile dolu bir adaya çıkıp akıl almaz tehlikeler ile dolu bir maceraya girecektir. Sitemizdeki Tomb Raider filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Tomb Raider 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.3
 • 605
 • 1
Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zamanında ünlü country şarkıcısı olan Jackson Maine (Bradley Cooper), artık müzik hayatında düşüşe geçtiği bir dönemi yaşıyorken Ally (Lady Gaga) isminde becerikli fakat tanınmamış bir genç müzisyenle tanışacaktır. Ally ile kısa süre içerisinde yakınlaşan Jackson, aynı zamanda genç yıldız adayının tanınmasına da yardım edecektir. Sitemizden 1080p kalitesinde Bir Yıldız Doğuyor Full HD olarak izleyebilirsiniz. A Star Is Born film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 643
 • 0
Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ralph ve İnternet: Oyunbozan Ralph 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sevilen karakter Ralph ve Vanellope von Schweetz, Vanellope'nin Sugar Rush isimli video oyununu kurtarabilmek üzere internetin bilinmeyen, uçsuz bucaksız ve coşkulu dünyasına adım atacaklardır. Kendilerine yol gösterebilmeleri için internet vatandaşlarına yani nettaşlara bel bağlayacaklardır. Yardım eli uzatanların içinde, trend yaratan websitesi BuzzzTube'un yöneticisi, Ev-vet ve Kargaşa Yarışı adlı online araba oyununun sıkı sürücüsü olan Shank vardır. Vanellope, Shank'a oldukça hayranlık besleyecektir ki Ralph tek arkadaşını kaybetmekten oldukça korkacaktır. Ralph ve Vanellope akıllarının ucundan bile geçmeyecek büyük bir maceraya çıkacaklardır. Sitemizden 1080p kalitesinde Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ralph Breaks the Internet film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 715
 • 0
Geri Takip – Backtrace 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Geri Takip – Backtrace 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
40'lı yaşlarının sonlarında olan MacDonald (Matthew Modine), kalkıştığı bir banka soygununda yaralanıp polisler tarafınca yakalanmıştır. Geçirdiği yaralanma beyninde hasar oluşturmuş ve hafıza kaybına neden olmuştur. Bir hapishanenin psikiyatri koğuşuna yatırılan adam, yedinci senesini tamamlamasının ardından bir mahkum ve bir tıp doktoru tarafınca firar etmeye zorlanacaktır. Kötü niyetli ikili MacDonald'a bir ilaç enjekte edip önceki hayatını hatırlamasını sağlayacaklardır. Artık MacDonald geçmişindeki hatalar ile yüzleşip çalınan parayı kurtarabilmek üzere yerel bir dedektif, sert bir FBI ajanı ve kendine verilmiş olan tehlikeli ilacın yan etkilerinden kurtulması gerekmektedir. Yaptığı yanlışları düzeltmek için oldukça az vakti olduğunun farkında olan MacDonald, hızlı hareket etmeli ve geçmişteki hatalarını tek tek düzeltmesi gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Geri Takip Full HD olarak izleyebilirsiniz. Backtrace film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 3.7
 • 3.361
 • 0
Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Parti ile geçen bir gecenin sonrasında sabah uyanan Sam (Anders Danielsen Lie), kendinden farklı Paris'te yaşamakta olan herkesin zombiye döndüğünü görecektir. Evin her bir tarafını sağlam bir şekilde kapatıp zombilere yakalanmadan yaşamda kalmanın bir yolunu düşünecektir. Sitemizden 720p kalitesinde The Night Eats the World Full HD olarak izleyebilirsiniz. La nuit a dévoré le monde film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 2.643
 • 0
Galveston 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Galveston 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Roy (Ben Foster), işvereni tarafınca tuzağa düşürülmüş olan alkolik bir tetikçidir. Kendi suikastçilerini öldürmesinin ardından Rocky (Elle Fanning) ismindeki tutsak bir kızı keşfedecektir. İstemeden onu yanında götürecektir. Galveston'da güvenilir bir yer bulmaya azimli olan Roy, işvereni ve Rocky'nin geçmişinden gelen musibetlerden kaçmaya çalışırken, işvereninin onları takip etmesini engellemenin bir yolunu bulması gerekecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Galveston Full HD olarak izleyebilirsiniz. Galveston film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 2.759
 • 0
Eşitlik Savaşçısı Türkçe Dublaj izle
İncele
Eşitlik Savaşçısı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ruth Bader Ginsburg (Felicity Jones), 1970'li senelerde gelişmekte olan kadın hakları hareketini destek olmakla beraber, bu hareketin yasaları değiştirmediği sürece yarım kalacağına inanan genç bir avukattır. Sayısız maddenin cinsiyetçi hükümler barındırdığını, bunlar ile mücadele etmek gerektiğini savunan Ginsburg, kendi gibi hukukçu eşi Martin Ginsburg (Armie Hammer) ile beraber ABD'nin en yüksek mahkemesinde eşitsizliklere karşı savaşacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Eşitlik Savaşçısı Full HD olarak izleyebilirsiniz. On the Basis of Sex film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.688
 • 0
Suç Takımı – Den of Thieves 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Suç Takımı – Den of Thieves 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça seçkin soyguncuların yer aldığı Merrimen'in (Pablo Schreiber) çetesi, birkaç kişinin yaşamını kaybettiği oldukça büyük çaplı bir soygun gerçekleştirmiştir. Bu soygun ardından da peşlerine Los Angeles Polisi'nin Nitelikli Suçlar Birimi, yani Nick Flanagan (Gerard Butler) düşecektir. Çete zor duruma düşmüş olsa da, daha öncesinde hiç başarılamamış olan birşeyi yapmaya, yani Merkez Bankası'nı soymaya karar verecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Suçlular Takımı - Suçlular Şehri Full HD olarak izleyebilirsiniz. Den of Thieves film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 2.386
 • 1
Ölüm Kadar Hızlı – Speed Kills 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüm Kadar Hızlı – Speed Kills 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sürat teknesi yarış şampiyonu ve multi milyoner olan Ben Aronoff (John Travolta) hukuk ve uyuşturucu lordları ile başının belaya girmiş olduğu bir hayat içerisindedir. Sitemizden 720p kalitesinde Cigarette Full HD olarak izleyebilirsiniz. Speed Kills film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.1
 • 1.333
 • 0
Kaçakçı – The Mule Türkçe Dublaj izle
İncele
Kaçakçı – The Mule Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
90 yaşındaki bahçıvan ve Kore Savaşı emektarı Earl Stone (Clint Eastwood), 3 milyon dolar değerindeki kokaini Meksikalı bir uyuşturucu karteli için Illinois'e ulaştırırken yakalanacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Kaçakçı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Mule film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.410
 • 2
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nublar Adası'ndaki Jurassic World düşünce parkının kapatılmasının üzerinden 3 sene geçmiştir. Dinozorlar, bu adada serbest bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedir. Fakat adadaki volkanın yeniden aktif hale gelmesi, dinozorların oradan çıkarılmasını zorunlu hale getirecektir. Jurassic World'ün eski müdürlerinden Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) bu hedefle bir kurtarma örgütü oluşturacak, eski dinozor eğitmenlerinden Owen Grady (Chris Pratt) de örgüte katılacaktır. Niyeti, oldukça sevdiği Blue'yu bulabilmektir. Fakat adaya vardıklarında oldukça büyük bir hilenin maşası olarak kullanıldıklarının farkına varacaklardır. Ele geçirilen dinozorlar koruma altına alınmak yerine satılmaya hazırlanırken, Indoraptor ismindeki hibrit bir dinozor türü ortama dehşet saçacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Jurassic World: Yıkılmış Krallık Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jurassic World: Fallen Kingdom film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 3.116
 • 0
Hotel Mumbai 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hotel Mumbai 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mumbai'de yer alan Taj Hotel'i terörist saldırısına uğrayacaktır. Otelde çalışanlar, herkesi koruyabilmek üzere yaşamlarını riske atmakta, insanlar ise aileleri ve kendilerini koruyabilmek için düşünmeden mümkün olmayan fedakarlıklar yapacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Hotel Mumbai Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hotel Mumbai film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 904
 • 0
Hotel Artemis 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hotel Artemis 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2028 senesinde Los Angeles'ta milletin suya erişmesine bir kısıtlama getirilecektir. Alışılmış milletin suya erişimi zorlaşacak ve fiyatlar da karşılanmayacak derecede artacaktır. Gerçekleşen ayaklanmadan dolayı Los Angeles'ta suç oranı oldukça yükselecektir. Hemşire (Jodie Foster) olarak tanınan bir kadın, yüksek profilli suçlular için ağır güvenlik tedbirlerine sahip ve sadece üyelere hizmet vermekte olan bir hastane işletiyordur. Ayaklanmadan yararlanıp banka soyan Waikiki (Sterling K. Brown) yaralı ekip arkadaşlarını 18 milyon dolarlık mücevherler ile beraber getirecek, fakat hem mafya babası olarak tanınan Wolf King (Jeff Goldblum) hem de polis peşlerindedir. Hastane kuşatmaya alınmışken Hemşire, özel koruması Everest (Dave Bautista) ve hastanede yer alan diğer suçlular kurtulabilmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Hotel Artemis Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hotel Artemis film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 1.039
 • 0
Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Önceden FBI'ın rehine kurtarma bölümünde çalışmış ve savaşlarda yer almış olan Will Ford (Dwayne Johnson), bir görevde sol bacağını kaybetmesinin ardından emekliye ayrılmış ve gökdelenler için güvenlik danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Çin'de yer alan dünyanın oldukça yüksek binası The Pearl için güvenlik araştırması yapması gerektiğinde ise kendisi ailesi ile beraber buraya yerleşip şahsen gözlem yapma şansı bulacaktır. Fakat binada gözle görülür güvenlik açıkları bulunmakta ve bunlar sonucunda binanın 96'ıncı katında bir yangın meydana gelecektir. Yangının sorumluluğu Ford'a yüklencektir. Will Ford'un hem ismini temize çıkarabilmek, hem de binada rehin kalmış olan ailesini kurtarabilmek için tüm bilgi ve cesurluğunu sonuna kadar kullanması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Gökdelen Full HD olarak izleyebilirsiniz. Skyscraper film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 1.650
 • 0