2016
Keskin Nişancı 6: Hayalet Atıcı Türkçe Dublaj izle
İncele
Keskin Nişancı 6: Hayalet Atıcı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Önemli bir bölgedeki Doğalgaz boru hattı tesisine el koymaya çalışan teröristler arasında çatışma başlayacak ve tesisin korunması ile görevli seçkin nişancılar terörister tarafınca yerleri öğrenilince içeride bilgi sızdıran birisinin olduğu kuşkusu ortaya çıkacak ve koruma takımı hem teröristler ile hemde muhtemel kalleş veya kalleşlerşe başa çıkmak zorunda kalacaktır. Sitemizdeki Keskin Nişancı: Hayalet Tetikçi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Sniper: Ghost Shooter 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.4
 • 141
 • 0
Gecenin Kanunu – Live by Night Türkçe Dublaj izle
İncele
Gecenin Kanunu – Live by Night Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1920'li senelerde suçun kol gezdiği Boston kentinde Joe Coughlin (Ben Affleck) isminde bir adam ün salmıştır. İçki yasağı hala devam etmekte fakat yasal olmayan yollardan kırılmaktadır. Saf ve hilesiz bir yaşamı geride bırakan Joe kendine kötü şöhreti yani gangster yaşamını seçecektir. Ufak yaşlardaki hırsızlık kariyerini geride bırakmış olan adam artık şehrin en ürkütücü gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın namını ve ganimetlerini sevmekte, ancak karanlık taraftaki hayatın da ödenmesi gereken bir karşılığı vardır. Ayrıca Joe'nun babası şehir polisidir. Sitemizdeki Gecenin Kanunu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Live by Night 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 357
 • 0
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kuzey Rüzgarından dolayı ayrı düştüğü ailesini bulmak üzere kardeşi Kai ile beraber arayışını devam ettirmekte olan Gerda, arkadaşı Rolland ile birlikte tüm arzuları gerçeğe dönüştüren dilek taşını bulmayı başaracaktır. Fakat tam arzularını dilerken taşa saklanmış Karlar Kraliçesi'nin ruhu Gerda'nın Ateş Kralı'nın ruhu ise Rolland'ın vücudunu ele geçirince büyülü güçlere sahip olacaklardır. Bu güçler ile dünyayı kurtarmaya ve ailelerini aramaya devam edeceklerdir. Sitemizden 1080p kalitesinde The Snow Queen 3: Fire and Ice Full HD olarak izleyebilirsiniz. Snezhnaya koroleva 3. Ogon i led film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 470
 • 0
Senin Adın 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Senin Adın 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mitsuha, kırsal bir bölgedeki, dağların çevresini sarmakta olduğu bir kentte yaşamaktadır. Vali olan babası çoğunlukla evde olmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesi ile kalan Mitsuha her ne kadar saf bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşnut değildir. Kırsal bölgede yaşadığından dolayı giderek üzülmekte ve Tokyo'daki eşi görülmemiş şehir yaşamını istemektedir. Taki Tokyo'nun merkezinde yaşamakta olan liseli bir gençtir. Arkadaşları ile zaman geçirmekten hoşnut ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatları benimsemektedir. Bir sabah uyandıklarında, kendilerini birbirlerinin bedenlerinde bulacaklar ve bu sonraki günlerde tekrarlayınca, aralarında bir bağ olduğu anlaşılacak, fakat bu gizemi ikisi de o esnada anlayamayacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Your Name Full HD olarak izleyebilirsiniz. Kimi no na wa film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 418
 • 0
Sultan 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sultan 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hindistan'ı Olimpiyatlarda tescilcliğini yapmanın tasvirleri ile yaşamakta olan yerel bir güreşçi şampiyonu Sultan Ali Khan'ın (Salman Khan) ve gene Sultan ile aynı bu ufak kasabada yaşamakta olan gözüpek ve kendince hayalleri olan Aarfa (Anushka Sharma) adlı genç kızın hikayesini alan Sultan filminde, 2 yerel güreş efsanesinin karşı karşıya gelmesi, filizlenen aşkları ile hayalleri ve arzular konu alınmaktadır. Sitemizden 1080p kalitesinde Sultan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Sultan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.048
 • 0
Nefesini Tut – Don’t Breathe 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Nefesini Tut – Don’t Breathe 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kendi ve kızkardeşi için oldukça iyi yaşam şartlarına kavuşabilmek isteyen Rocky (Jane Levy), erkek arkadaşı Money (Daniel Zovatto) ve bir diğer arkadaşı Alex (Dylan Minnette) ile beraber çok varlıklı, fakat gözleri görmeyen bir adamın evini soymaya karar vereceklerdir. Bu işin oldukça kolay gerçekleşeceğini düşünmektedirler. Ama kötü bir şekilde yanılacaklar, çünkü bu kör adam aşırı derecede zararlı bir seri katildir ve eğer evden bir an önce kaçamazlar ise kurban koleksiyonuna onlar da dahil olacaklardır. Sitemizden 1080p kalitesinde Nefesini Tut Full HD olarak izleyebilirsiniz. Don't Breathe film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 855
 • 1
Yeniden Doğuş – Incarnation 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yeniden Doğuş – Incarnation 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Covek (Stojan Djordjevic), bilinmeyen bir şehrin meydanında defalarca uyanacaktır. Her defasında 4 maskeli suikastçiden kaçmaya çalışacaktır. Bitmek bilmeyen kovalamacadan dolayı hem kendi kimliğini hem de bunu ona kimin yaptığını bulmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Yeniden Doğuş Full HD olarak izleyebilirsiniz. Inkarnacija film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 1.604
 • 1
Müttefik – Allied Türkçe Dublaj izle
İncele
Müttefik – Allied Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2'inci Dünya Savaşı esnasında kendi ülkeleri hesabına tetikçilik yapmakta olan Amerikalı Max Vatan (Brad Pitt) ile Fransız Marianne Beausejour'un (Marion Cotillard) 1942 senesindeki bir görevleri esnasında yolları kesişecektir. İkisi de Casablanca'daki Nazi Alman elçiyi öldürmek için görevlendirilmiştir. Fakat bu vazife esnasında birbirlerine aşık olacaklar ve ardından evleneceklerdir. Fakat evlenmiş olmalarına karşın birbirlerinden gizledikleri birçok esrarengizlik vardır ve bu aralarındaki sevgi ile beraber hissedilecek bir gerilimin de ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Müttefik Full HD olarak izleyebilirsiniz. Allied film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 2.208
 • 0
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
İncele
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Denizci olan Jacques Cousteau'nun (Lambert Wilson) kendisini oldukça seven eşi Simone (Audrey Tautou) ve 2 oğlu ile beraber huzurlu bir yaşamı vardır. Fakat denizlerin ucu bucağı olmayan dünyasını keşfedebilmek üzere önüne geçemediği tutkusu, onu Calypso isimli eski bir gemiyi alıp denizlere açılmaya itecektir. Kaptan Cousteau ünlendikçe oğlu Philippe (Pierre Niney) ile ilişkisi fazla dalgalı bir hal alacak, fakat Philippe'in babasına hayranlığı hiçbir zaman azalmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde The Odyssey Full HD olarak izleyebilirsiniz. L'odyssée film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 1.106
 • 0
Cehennem – Brimstone Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Cehennem – Brimstone Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Liz (Dakota Fanning) eşi, ufak kızı ve eşinin önceki evliliğinden doğmuş 14 yaşındaki oğlu ile beraber yaşamını sürdüren, dilsiz bir kadındır. Yaşadıkları kasabaya yeni gelmiş olan rahibi (Guy Pearce) ilk görüşten itibaren hoşlanmayacak ve huzursuz oacaktır. Aslında oldukça kötü kalpli, bayağı şeytani bir adam olan rahip, Liz ve ailesi için yaşamı cehenneme çevirecektir. Fakat kararlı ve kuvvetli bir kadın olan Liz, yaşamda kalabilmek için her şeye hazırdır. Sitemizden 720p kalitesinde Cehennem Full HD olarak izleyebilirsiniz. Brimstone film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.469
 • 1
Savaş Vadisi – Hacksaw Ridge 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Savaş Vadisi – Hacksaw Ridge 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
ABD'nin 2'inci Dünya Savaşı'na girmesinin sonrasında Desmond Doss'da (Andrew Garfield) sayısız Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olmuştur. Fakat dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı kabul etmemekte, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtarıp hizmet etmek istiyordur. Bu hareketi hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında önceleri oldukça sert karşılanacak, askeri mahkemeye bile çıkarılacaktır. Fakat Doss, oldukça sert bir eğitimden geçip, kendi yaşamı pahasına silahsız şekilde savaş alanına gitmeyi çoktandır göze almıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Savaş Vadisi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hacksaw Ridge film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 830
 • 0
Uçuş Ekibi – Flight Crew 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Uçuş Ekibi – Flight Crew 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alexey Gushchin (Danila Kozlovskiy) saçmalık gördüğü bir emire uymadığından dolayı hava kuvvetlerinden atılmış, oldukça adil ve cesur, becerikli bir genç pilottur. Sonrasında sivil havacılığa geçip tecrübeli pilot Leonid Zinchenko'nun (Vladimir Mashkov) yanında yardımcı pilot olarak çalışmaya başlayacak, fakat dilinin kemiği olmadığından dolayı burada da kabin takımı ile sorunlar yaşayacaktır. Güney Asya'ya gerçekleştirdikleri bir uçuş esnasında yakınlardaki volkanik bir adada deprem olduğu haberini almalarının ardından adaya kurtarma operasyonu düzenlemeye karar verecekler, ama başarılı olabilmeleri için aralarında geçen anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp gerçek bir takım gibi davranmaları gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde The Crew Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ekipazh film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 1.169
 • 0
Bilgisayar Korsanı – Hacker 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bilgisayar Korsanı – Hacker 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alex Danyliuk (Callan McAuliffe), ailesi maddi sıkıntılar ile boğuşmakta olan bir gençtir. Sokaklardan gelen dolandırıcı arkadaşı Sye'nin (Daniel Eric Gold) de yardımı ile yasadışı karaborsa işine girecektir. Yaşamını suç işleyip ve kimlik hırsızlığı yaparak devam ettiren bir bilgisayar korsanına dönüşecektir. Genç bir hacker olan Kira (Lorraine Nicholson) isimli kız ile dark web te tanışacaktır. Bu ikilinin faaliyetleri, FBI'ın bir numaralı hedefi olan Anonymous organizasyonunun başındaki Z'nin dikkatini çekecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Anonim Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hacker film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 827
 • 0
Ödül Avcıları – Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ödül Avcıları – Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, Kore, Çin, Hong Kong, Tayland ve diğer Asya ülkelerinde yer alan birbirinden kabiliyetli ödül avcılarının etrafında dönmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Bounty Hunters Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shang jin lie ren film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 1.898
 • 0
Dokuz Canlı Bay Tüylü – Nine Lives Türkçe Dublaj izle
İncele
Dokuz Canlı Bay Tüylü – Nine Lives Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Büyük bir şirket sahibi olan Tom Brand (Kevin Spacey) kariyerinin en üst düzeyinde oldukça zengin bir iş adamıdır. Fakat kariyerine aşırı derecede düşkün olmasından dolayı eşi Lara (Jennifer Garner) ve kızı Rebecca'dan (Malina Weissman) git gide uzaklaşıyordur. Rebecca'nın 11'inci doğumgününde hediye almak için geç kalınca kızının çok istediği hediye olan, ama kendisinin hiç beğenmediği bir ev kedisini almak üzere garip bir evcil hayvan dükkanına gitmek mecburiyetinde kalacaktır. Fakat yolda geçireceği kaza sonucunda kendini kedinin bedenine hapsolacaktır. 1 hafta içerisinde ailesi ile arasını düzeltemez ise sonsuza kadar bir kedi olarak yaşamına devam edecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Dokuz Canlı Bay Tüylü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Nine Lives film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 734
 • 0