2010
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güçlü kuvvetli, yapılı Vikinglerin ve vahşi ejderhaların efsanevi dünyasında konu geçmektedir. Ejderha savaşının bir yaşam biçimi olduğu Berk adasında yaşamakta olan bir genç, yaralı bir ejderha ile karşılaşacak ve dünyası birden değişecektir. İkilinin arasında iyi bir arkadaşlık pekişecektir. Sitemizdeki Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. How to Train Your Dragon 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 133
 • 0
Emekli ve Tehlikeli 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Emekli ve Tehlikeli 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Emekli CIA ajanlarından Frank Moses (Bruce Willis) artık kendi halinde emekli hayatı yaşamaktadır. Ancak günün birinde karşısına, kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlar ile donatılmış bir suikastçı çıkacaktır. Artık yaşamı tehlike altında olan Frank eski takım arkadaşlarını toplayacaktır. Sitemizdeki Emekli ve Tehlikeli filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. RED 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.0
 • 129
 • 0
Aşk Sarhoşu Türkçe Dublaj izle
İncele
Aşk Sarhoşu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hür ruhlu genç bir kadın olan Maggie (Anne Hathaway), karşı konulamayacak bir çekiciliğe sahip olan Jamie (Jake Gyllenhaal) ile karşılaştığında neticenin aşk olacağına önceleri kimse inanmamıştır. Jamie ilaç sanayisinin kurtlarından birisi ve kadınlar üzerinde yarattığı çekim gücünü kendi işinde de kullanmaktan da çekinmeyen birisidir. Maggie ise bağlanmaktan korkan ve bağımsızlığına düşkün bir kadın olarak Jamie'den oldukça ince bir konuma sahiptir. Fakat ikisinin ilişkisi ilerledikçe ikisi de gerçek bir ilaç yani Aşk ile karşılaşacaklardır. Sitemizden 1080p kalitesinde Aşk Sarhoşu Full HD olarak izleyebilirsiniz. Love & Other Drugs film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 1.507
 • 0
Bu Kız Beni Aşar Türkçe Dublaj izle
İncele
Bu Kız Beni Aşar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Arkadaşlarının 10 puan üzerinden 5 verdiği Joe (Jay Baruchel), 10 numara ile yani oldukça çekici bir bayanla tanışacak, fakat kendisine olan güvenilirsizliği, aile ve arkadaşlarının ona bakış açısı gibi etkilerden dolayı kuracağı ilişkiyi tehlikeye düşürecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Bu Kız Beni Aşar Full HD olarak izleyebilirsiniz. She's Out of My League film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.238
 • 0
Pirana 3D 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Pirana 3D 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Victoria gölünde meydana gelmiş olan volkanik patlamalar sonucunda göle karışmış yüzlerce prehistorik canavar olan piranaları konu almaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Pirana 3D Full HD olarak izleyebilirsiniz. Piranha 3D film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 1.858
 • 0
Zorlu Takip Türkçe Dublaj izle
İncele
Zorlu Takip Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rütbeli bir New York polisi olan Jimmy'nin (Bruce Willis) oldukça değer vermekte olduğu bir beyzbol kartı hırsız tarafınca çalınacaktır. Kızının düğün masraflarının karşılanabilmesi için bu kartı bulması gerekmektedir. Ortağı Paul (Tracy Morgan) ile beraber bu inatçı ikili inatçı hırsızın peşine düşeceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Zorlu Takip Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cop Out film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 1.064
 • 0
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şrek ve eşi Prenses Fiona, çocukları ile mesut bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Bu mutluluklarına arkadaşları çizmeli kedi, eşek ve eşeğin yavruları da eşlik etmektedir. Zaman sanki tersine dönmüş gibidir. Bu iyi aile babası rolü gün geçtikçe Şrek'e sıkıcı gelmeye başlamıştır. Artık, etrafındakileri korkutup kendisinden kaçırmış olduğu eski günlerdeki durumundan oldukça farklıdır. Kendisini hakiki bir dev gibi hissetmekte olduğu günleri oldukça özleyen Şrek, tehlikeli kalpli Rumpelstilzchen ile bir anlaşma imzalayacaktır. Gerçekte Rumpelstilzchen, onu kandırmıştır. Şrek anlaşmanın ardından kendisini değişik bir yerde, değişik bir zamanda bulacaktır. Bu dünyanın kralı ise Rumpelstilzchen ve bu yeni dünyada devler avlanıyordur. Şrek, prenses Fiona ile hiç karşılaşmamıştır. Hemde eski dostları da onunla tanıştıklarını dahi hatırlamamaktadır. Şrek'in yeni görevi her şeyi eski haline çevirmek ve gerçek aşkı ile dostlarını yeniden kazanabilmektir. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek: Sonsuza Dek Mutlu Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek Forever After film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.697
 • 0
Kiminle Evlendim Türkçe Dublaj izle
İncele
Kiminle Evlendim Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Devlet için oldukça gizli görevlerde yer almış olan ajan Spencer Aimes (Ashton Kutcher), Avrupa'nın gösterişli, yabancıl, spor arabalar ve kadınlar ile dolu yerlerinde, her zamanki gibi hayatını sürdürmektedir. Ancak günün birinde, sevgilisinden yeni ayrılmış, hoş ve alımlı Jen Kornfeldt (Katherine Heigl) ile tanışıp, asıl aşkını bulacak ve yaşamına, hiçbir hile olmadan normal bir şekilde devam edecektir. 3 yılın ardından Spencer'ın 30. yaş gününde evliliklerine ve mutlu hayatlarına devam etmektedirler. Jen, Spencer'ın milyon dolarlık bir hedef olduğunu öğrendiğinde ise, kaçıp devam ettirmek zorunda oldukları hayatları başlamış olacaktır. Daha da kötüsü, çevredeki herkes yani komşuları, arkadaşları, market sahibi hatta sokağın karşısında oturan yaşlılar bir kiralık katil de olabilir. Artık, Spencer'ı kimin öldürtmek isteyeceğini öğrenmeli, evliliklerini kurtarabilmeleri için sürgün hayatı yaşamaktan başka seçenekleri kalmamış ve onlar, bunun kolay olacağını düşünmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Kiminle Evlendim Full HD olarak izleyebilirsiniz. Killers film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 1.428
 • 1
Gece ve Gündüz Türkçe Dublaj izle
İncele
Gece ve Gündüz Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir başına yaşayan June (Cameron Diaz), oldukça normal bir hayat sürdürmektedir. Kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapmakta olan June, tesadüfen bir süper ajan olan Roy Miller (Tom Cruise) ile karşılaşacaktır. June, Milner ile tanışmasının ardından bir dizi maceranın içerisine sürüklenecektir. Ne yaparsa yapsın, tesadüfler onları hep bir arada tutacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Gece ve Gündüz Full HD olarak izleyebilirsiniz. Knight and Day film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.296
 • 0
Centilmen – The American 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Centilmen – The American 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tetikçiliği bir zanaat gibi icra etmekte olan Jack (George Clooney), çoğu zaman işini sağlama alan bir suikastçidir. Fakat son işinde tuzağa düşecek ve sevmiş olduğu kadının ölümüne sebep olacaktır. Jack kendine verilen işi tamamlamasının ardından, mesleği bırakmaya karar vermiştir. Yeni iş için gideceği yer, kartpostallardan fırlamış, yaşam dolu bir İtalyan kasabasadır. Hâlbuki Jack için huzur oldukça uzakta, çevresindeki herkes potansiyel birer tehdit öğesidir. Günler geçtikçe Jack, kasabadaki halk ile iletişim kurmaya başlayacaktır. Kasabada Clara (Violante Placido) isimli bir kadın ile birlikte olmaya başlayan Jack'in yaşamı, Mathilde (Thekla Reuten) isimli Belçikalı'nın devreye girmesi ile yeniden karmakarışık hal alacaktır. Sırlar ile dolu bu kadın ile beraber, bu mükemmel İtalyan kasabası ölümle yaşamın buluştuğu bir yer haline gelecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Centilmen Full HD olarak izleyebilirsiniz. The American film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.014
 • 0
Mezarına Tüküreceğim 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Mezarına Tüküreceğim 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Genç yazar Jennifer (Sarah Butler) sessiz ve sakin bir şekilde nehir kenarında yer alan evinde, huzur içerisinde kitabını yazma gayesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Buradan itibaren her şey yolunda giderken aniden, tüm gerçekliği içerisinde barındıran şiddeti ile perdeye yansıyan kareler, huzuru yaşamak için gelen genç kadının vahşet ve insanlık dışı davranışlar ile ile karşılaşmasını ve devam eden eziyetler ve kadının sonradan hepsinin izini bulup tek tek intikam alması filmde konu edinilmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Mezarına Tüküreceğim Full HD olarak izleyebilirsiniz. I Spit on Your Grave film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 1.620
 • 0
Siyah Kuğu 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Siyah Kuğu 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Nina (Natalie Portman), New York'ta yaşamını sürdüren oldukça yetenekli bir balerin ve yaşamında çoğu balerin gibi dans etmekten farklı bir şey yoktur. Eski bir balerin ve bu konuda baya hırslı olan annesi Erica (Barbara Hershey) ile yaşamaktadır. Oyunun yönetmeni Thomas Leroy (Vincent Cassel) Kuğu Gölü'nün baş balerinini Beth MacIntyre (Winona Ryder) yeni sezonda değiştirmeye karar vermiş ve ilk seçeneği de Nina'dır. Balenin saf ve zarif Beyaz Kuğu ile şehvetin temsilciliğini Siyah Kuğuyu aynı zamanda canlandırabilecek birine de ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak Nina'yı bekleyen bir yeni bir rakip bulunmakta, ve o da Leroy'u etkileyebilmeyi başaranlardandır. Nina Beyaz Kuğu rolüne her ne kadar uysa da Lily'de Siyah Kuğu'nun tam karşılığıdır. Bu 2 genç dansçı arasında geçen rekabet ilginç bir arkadaşlığa dönüşürken Nina'da onu mahvedebilecek cinsten kendi karanlık tarafını tanımaya başlamıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Siyah Kuğu Full HD olarak izleyebilirsiniz. Black Swan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.0
 • 769
 • 0
Göster Gününü 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Göster Gününü 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çizgi romanlardaki süper kahramanlara alaka duyan Dave Lizewski (Aaron Johnson) adlı bayağı bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi sonucunda başından geçenler anlatılmaktadır. Yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşmüş olan nam-ı değer Kick-Ass'in karşısına birbirinden garip karakterler çıkacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Göster Gününü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Kick-Ass film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 978
 • 0
Tanrının Kitabı Türkçe Dublaj izle
İncele
Tanrının Kitabı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Başrollerini Denzel Washington (Eli) Gary Oldman (Carnegie) Mila Kunis'in (Solara) paylaşmakta olduğu film, yaşam şartlarının oldukça kötüleşmiş olduğu bir gelecekte yaşanmaktadır. Güneş patlaması sonucunda kavrulmuş olan dünyada hayatta kalanların yaşam mücadelesinde Eli isimli bir adam yok olmanın eşiğine gelmiş insanlığı kurtarıp var olan bir kitabı koruma mücadelesi içerisine girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Tanrının Kitabı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Book of Eli film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.853
 • 0
Tron Efsanesi Türkçe Dublaj izle
İncele
Tron Efsanesi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sam Flynn (Garrett Hedlund ), Kevin Flynn'in (Jeff Bridges) 27 yaşında olan teknolojiye merak oğlu, babasının ortadan kaybolmasını araştıracak ve kendisini babasının 25 senedir yaşamını sürdürdüğü Tron'un dijital dünyasında bulacaktır. Kevin'in sadık dostu Quorra (Olivia Wilde) ile beraber, baba ve oğul oldukça fazla gelişmiş ve oldukça tehlikeli bir hale gelmiş sanal alemde ölüm kalım yolculuğuna çıkacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Tron Efsanesi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Tron: Legacy film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 3.103
 • 0