2008
Banka İşi Türkçe Dublaj izle
İncele
Banka İşi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmde, 35 yıldan oldukça fazla bir süre öncesinde Londra'da meydana gelmiş olan sıradışı yaşanmış bir olaydan, cesaretli ve çözüme kavuşmamış bir soygundan bahsedilmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Banka İşi Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Bank Job film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.282
 • 0
Yolcular – Passengers 2008 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yolcular – Passengers 2008 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Genç doktor terapist Claire Summers (Anne Hathaway), eğitmeni (Andre Braugher) tarafınca korkutucu bir uçak kazasından sağ kurtulmuş olan 5 yolcuya danışmanlık yapmak ile görevlendirilecektir. Bu şekilde güç bir görev alan Claire'in başından geçen zorluklar, yardım elini reddetmiş ve kazayı mazaret edip ona açık açık kur yapan Eric (Patrick Wilson) ile karşılaşınca kat kat artacaktır. Claire Eric ile arasında mesleğinin gerektirdiği aralığı korumaya çaba gösterirken, diğer hastalar kazaya ait ve havayolları şirketinin resmi açıklaması ile tutarsızlık ayrıntıları anımsamak için mücadele vermektedirler. Havada gerçekleşmiş olası bir patlama ile ilgili hatıralar gün yüzüne çıktığında, yolcular esrarengiz bir biçimde ortadan yok olmaya Claire de bu vakada havayollarının işi olduğundan kuşku duyacakır. Gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan Claire'in giderek içerisine çekildiği tuzak ve Eric ile gitgide derinleşmekte olan ilişkisi, feleğin şiddetli bir oyunu ile birbirine karışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Yolcular Full HD olarak izleyebilirsiniz. Passengers film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.000
 • 0
Zohan’a Bulaşma Türkçe Dublaj izle
İncele
Zohan’a Bulaşma Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Filmde bir İsrail komandosu, diğer bir deyişle nitelikli bir mossad ajanını canlandırmakta olan Zohan (Adam Sandler) aksanı ve garip saç tarzı ile karikatürize edilmiş bir kahramana hayat vermektedir. Kurşunların havada uçuşmakta olduğu bir İsrail askeri, komando eğitimi almış, her türlü silahı kullanabilecek yetenekli, yükseklerden atlayıp sıçrayacak kadar da marifetlidir. Operasyondan operasyona koşturmakta olan kahramanımız bir gün gerçekte isteğinin saç kesmek olduğunun farkına varacak ve kendisini ölmüş gibi gösterip, soluğu New York'ta alacaktır. Saç stilisti olarak kendisine müşteri bulmakta zorlanmayacak, fakat sorunlar da peşini getirecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Zohan'a Bulaşma Full HD olarak izleyebilirsiniz. You Don't Mess with the Zohan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 2.570
 • 0
Spiderwick Günceleri 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Spiderwick Günceleri 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
İkiz kardeşler Jared ve Simon (Freddie Highmore) ile ablaları Mallory (Sarah Bolger), New England'daki Spiderwick kasabasına taşınacaklardır. Fakat kasaba onların beklediği gibi olmayacaktır. Oldukça çağ dışı ve eskimiş bir yerleşim merkezi ve burada sıkılacaklarını düşünen kardeşler, bir süre sonrasında çevrelerinin periler ile kaplı olduğunun farkına varacaklardır. Fakat periler dışındaki birçok fantastik kahraman da hayatlarına girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Spiderwick Günceleri Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Spiderwick Chronicles film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 879
 • 0
Milyoner – Slumdog Millionaire 2008 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Milyoner – Slumdog Millionaire 2008 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Jamal Malik (Dev Patel) Mumbai'deki gecekondu mahallelerinden birisinde yaşamakta olan 18 yaşlarında bir yetimdir. Hindistan'da katılacağı bir bilgi yarışmasında 20 milyon rupe ye ulaşmasına sadece bir adım kalmıştır. Yarışma programının o gece bitmesi sonrasında Jamal, eğitimsiz olan birisinin oldukça büyük başarıyı sadece hile üzerinden gösterebileceğinden şüphelenilip tutuklanacaktır. Fakat yarışmadaki her sorunun cevabı ile o gece Jamal'ın inanılamayacak gerçek hikayesi ortaya çıkacaktır. Ancak sadece bir soru esrarengizliğini koruyacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Milyoner Full HD olarak izleyebilirsiniz. Slumdog Millionaire film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.0
 • 837
 • 0
Race 2008 Full 720p HD izle
İncele
Race 2008 Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Rajiv (Akshaye Khanna) ve Ranvir Singh (Saif Ali Khan) birbirlerini oldukça sevmekte olan iki kardeştir. Ancak bu kardeşlerden Rajiv bir alkolik ve Ranvir Singh onu devamlı kollayıp korumaktadır. Rajiv, Sonia (Bipasha Basu) adlı genç kıza aşıktır. Rajiv evlenme teklif etmek istediğinde ise Sonia'nın tek bir şartı bulunmakta, alkol illetinden kurtulmasını isteyecektir. Bakalım Rajiv alkol illetinden kurtulabilecek midir? Bu psikolojik savaşta kardeşi onun nereye yanında olacaktır? Sitemizden 720p kalitesinde Race 2008 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Race film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 3.379
 • 0
Che 2 Gerilla Türkçe Dublaj izle
İncele
Che 2 Gerilla Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Guerilla Che'nin (Benicio Del Toro) Küba devrimi ardından gücünün ve ününün doruğunda olduğu dönem başlamıştır. Tam bu esnada, Che Bolivia'da kimliği saklı bir şekilde tekrar ortaya çıkmak üzere kaybolmuştur. Orada, büyük Latin Devrimi'ni başlatabilmek için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivia'lı askerlerden oluşan küçük bir grup organize edecektir. Bolivia mücadelesinin hikayesi, nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümü ile sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşı öyküsüdür. Bu hikaye Che'nin nasıl hala tüm dünyadaki insanların kalbinde yaşatmış olduğu bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu anlatmaktadır. Sitemizdeki Che 2. Bölüm Gerilla filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Che: Part Two 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 3.303
 • 0
Che 1 Arjantin Türkçe Dublaj izle
İncele
Che 1 Arjantin Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
26 Kasım 1956'da, Fidel Castro (Demián Bichir) 80 kişilik isyancı ile birlikte Küba'ya yelken açmıştır. Bu isyancılardan birisi, Castro ile, Fulgencio Batista'nın yoz şekillenmiş diktatörlüğünü sonlandırmak gibi ortak bir amacı paylaşan Arjantinli doktor Ernesto Che Guevera'dan (Benicio Del Toro) bir başkası değildir. Che gerilla savaş tarzını kısa bir sürede öğrenecek ve vazgeçilmeyecek bir savaşçı olduğunu kanıtmış olacaktır. Kendisini mücadeleye adaması ile yoldaşları ve Küba halkı tarafınca bağırlarına basılacaktır. Sitemizdeki Che 1. Bölüm Arjantin filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Che: Part One 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 4.360
 • 0
Mamma Mia! 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Mamma Mia! 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Babasının kimliğini keşfedebilmeyi umut etmekte olan genç bir kız Sophie Sheridan'ın (Amanda Seyfried) öyküsü, ünlü pop grubu ABBA'nın da hit şarkıları eşliğinde anlatılmaktadır. Sophie Sheridan evlenme yaşına gelmiş genç bir kızdır. Nikahtan 1 gün öncesinde annesi Donna'nın (Meryl Streep) 20 yıl öncesinde ziyaret etmiş olduğu Yunan adalarında yaşadığı geçmişinden 3 erkek birden getirir. Sitemizdeki Mamma Mia filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Mamma Mia! 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 4.901
 • 0
Madagaskar 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Madagaskar 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
New York hayvanat bahçesi sakinleri Aslan Alex, Zürafa Melman, Zebra Marty ve Hipopotam Suaygırı Gloria'nın maceraları Madagascar 2'de ilk filmin sonundan kalmış olduğu yerden devam etmektedir. Sitemizdeki Madagaskar 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Madagascar: Escape 2 Africa 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 9.085
 • 0
Hancock 2008 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hancock 2008 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Süper kahraman John Hancock (Will Smith), alkol bağımlılığından ve hantallığından dolayı halkın gözünde git gide bir alay konusu haline gelmiştir. Hancock'ın Los Angeles binalarına ve yollarına vermiş olduğu maddi zarar insanların hayatlarını kurtarmasına karşın yaptığı bu iyiliği gölgelemektedir. Günün birinde Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey'in (Jason Bateman) hayatını kurtaracaktır. Ray Hancock'a teşekkür etmek için ona Los Angeles halkı gözündeki imajını yeniden düzeltebilmek için destek vermek isteyecektir. Bu durum üzerine Ray, Hancock'ı bir akşam yemeğe davet edecektir. Embrey'in eşi Hancock'ı sevmemekte, fakat bu Honcock'ın kendisini kanıtlaması için çok iyi bir fırsat olacaktır. Sitemizdeki Hancock filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hancock 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 3.736
 • 0
Ölümcül Tuzak 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Ölümcül Tuzak 2008 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Herkesin potansiyel düşman ve her objenin de ölümcül bomba olarak yer aldığı Irak'ta, elit askerler dünyanın oldukça zor görevlerinden birisinde yer almaktadır. Sıcak savaşın ortasında bombaları imha etmek ile yükümlüdürler. Takım lideri William James (Jeremy Renner) ise hem bu yaygın bombalardan hem de psikolojik ve duygusal etkilenmeler ile baş etmeye çalışmaktadır. James'in 2 askeri kendini cürretkarca savaşın ortasına atacaktır. James ise ölümü aldırmadığından dolayı askerlerine yardıma gidecektir. Yeni vahşi liderini korumaya çabalamakta olan adamlar, şehri kaosa sürekleyeceklerdir. Sitemizdeki Ölümcül Tuzak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Hurt Locker 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 4.476
 • 1
Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj izle
İncele
Narnia Günlükleri 2: Prens Kaspiyan Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Narnia'nın büyülü dünyasında zaman bizim dünyamızdan oldukça hızlı ilerlemektedir. Bu sebeple tren istasyonundan hareket etmekte olan Pevensey kardeşler kendilerini bir sonraki durak olan Büyücü Kral Miraz'ın (Sergio Castellitto) hüküm sürdüğü adada bulacaklardır. Şeytani ruhlu olan bu kralı devirebilmek ve Narnia'nın güzel günlerini geri getirebilmek üzere adanın genç prensi Caspian (Ben Barnes) ile beraber güçlü Aslan ile ittifak kuracaklardır. Sitemizdeki Narnia Günlükleri: Prens Kaspiyan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 15.759
 • 6
Bir Kadının Seks Günlüğü Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Kadının Seks Günlüğü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Valére (Belén Fabra) 28 yaşlarında, iyi eğitimli ve oldukça çekici bir bayandır. Tüm bunların haricinde, cinsellik konusunda özgürlüğüne düşkün birisidir. Devamlı olarak, sonsuz ve doyumsuz cinsel arzularını tatmin edebilecek birilerini arıyor ve istemiş olduğu herkes ile sevişmektedir. Ne zaman seksi, bir yaşam biçimi olmaktan çıkartmak istemiş olsa arzularına engel olamıyordur. Genç bayan hem cinselliği yaşayabileceği hem de kariyer yapabileceği bir alan olarak fahişeliği keşfedecektir. 2 konuda da uç noktalarda deneyim yaşayacaktır. Sitemizdeki Diary of a Sex Addict filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Diario de una ninfómana 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 172.979
 • 6
Yasak Krallık – The Forbidden Kingdom Türkçe Dublaj izle
İncele
Yasak Krallık – The Forbidden Kingdom Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kung-fu takıntısı olan bir Amerikalı çocuk, mitolojik bir Maymun Kral'ı kurtarabilmek üzere Antik Çin'e fantastik bir yolculuğa çıkacaktır. Senaryoda, klasik Çin romanı Batıya Yolculuk'tan esinlenilmiştir. 2 önemli ismi biraraya getirmiş olan filmde Jet Li Maymun Kral'ı ve sessiz bir rahibi canlandırırken, Jackie Chan ise, T'sa-Ho isimli başka bir rahibi canlandırmaktadır. Sitemizdeki Yasak Krallık filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Forbidden Kingdom 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 4.595
 • 0