2007
Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Büyük Hazine 2: Sırlar Kitabı Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Büyük Hazine Sırlar Kitabı'ndaki olaylar, eski Amerika Birleşik Devletleri başkanlarından Abraham Lincoln'e suikast düzenlemiş olan John Wilkes Booth'un günlüğünden kaybolmuş 18 sayfanın çevresinde dönecektir. Kaybolmuş olan bu 18 sayfada, Lincoln'e yönelik suikaste Ben Gates'in (Nicolas Cage) atalarından birinin de dahil olduğu yazılı söylentiler vardır. Büyük büyük dedesini temize çıkarabilmek isteyen Ben Gates, yüzyıllardan itibaren bir Amerika Birleşik Devletleri Başkanından diğerine aktarılıp bugüne ulaşmakta olduğu söylenen Sırlar Kitabı isimli gizli belgeyi bulması gerektiğini anlayacaktır. Bu esnada olayların gelişmesi sonucunda Amerika Birleşik Devletleri Başkanını da (Bruce Greenwood) kaçırması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Büyük Hazine: Sırlar Kitabı Full HD olarak izleyebilirsiniz. National Treasure: Book of Secrets film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 1.535
 • 0
Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Danny Ocean (George Clooney) ve şebekesinin bugüne dek en tutkulu ve tehlikeli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir sebep olabilir, bu da kendilerininkini korumaktır. Gaddar kumarhane sahiplerinden Willy Bank (Al Pacino) Ocean'ın ilk şebekesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynaması üzerine, Danny ve çetesi bir defa daha bir araya gelecel ve Bank'ı nasıl soyabileceklerini görmek isteyeceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Ocean's 13 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ocean's Thirteen film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 789
 • 0
Avukat – Michael Clayton 2007 Türkçe Dublaj izle
İncele
Avukat – Michael Clayton 2007 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Michael Clayton (George Clooney), New York'un oldukça büyük şirket hukuku firmalarından birisinde sorun çözücü olarak çalışıyordur. Firmasına oldukça sıkı bağlı durumdadır. Zira bir boşanma, kumar alışkanlığı ve başarısız bir iş kurma girişimi onu dağ gibi bir borç ile baş başa bırakmıştır. Öngörülemeyen bir felaketi düzeltebilmesi için görevlendirilmiş olan Michael Clayton, bu süre içerisinde nasıl bir adama dönüştüğü gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Avukat Full HD olarak izleyebilirsiniz. Michael Clayton film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 727
 • 0
Altın Pusula – The Golden Compass Türkçe Dublaj izle
İncele
Altın Pusula – The Golden Compass Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Farklı bir alemde farklı farklı canlı tanımları ile şekillenen bir film. Örneğin Lyra'nın (Dakota Blue Richards) en samimi arkadaşı olarak kabul ettiği varlık Pantalaimon (Freddie Highmore) isminde bir cindir. Günün birinde okulda onunla birlikte kendini ilgilendirmemesi gereken bir konuyu duyacaktır. Bu durum üzerine bir başka arkadaşı kaçırılacak ve olaylar birbirini kovalamaya başlayacaktır. Şimdi ise en büyük maceralar onları bekliyordur. Lyra, arkadaşının izinde kuzeye doğru yola çıkacak ve yolda zırhlı ayılar, cadı kraliçeler gibi çeşitli yaratıklar ile burun buruna gelecektir. Tüm korkularına karşın arkadaşının yerini bulması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Altın Pusula Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Golden Compass film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 1.386
 • 0
Tetikçi – Shooter 2007 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Tetikçi – Shooter 2007 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Eski bir keskin nişancı olan Bob'dan (Mark Wahlberg) son bir görev için işine geri dönmesi istenecektir. Fakat bu yeni görevi esnasında Amerika Birleşik Devletleri başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağı içerisine düşmüş olduğunu fark edecektir. Öncelikle bu tuzak üzerindeki karanlık perdeyi aralaması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Tetikçi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shooter film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.838
 • 0
Şrek 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kral Harold hastalanmasından dolayı tahtı için uygun bir varis bulmak Shrek'e düşecektir. Aksi halde tahta geçeceği için oldukça sevmekte olduğu bataklıktan ayrılması gerekecektir. Bu konu ile ilgili olarak Eşek ile Çizmeli Kedi'yi görevlendirecek olan Shrek, taht için en iyi varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirecektir. Bu kişi, Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie'den bir başkası değildir. Diğer taraftan oldukça uzaklarda Fiona'yı zamanında yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirebilmek üzere peri masallarından toplamış olduğu kötü adamlar ordusu ile kentte fırtınalar estirecektir. Fakat kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian'ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi bulunmamaktadır. Shrek, Eşek ve Çizmeli Kedi'nin, geleceğin kralı olarak gördükleri Artie'yi oldukça mükemmel olabilmesi için değiştirme çabası devam ederken, diğer yanda Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming'i durdurması gerekmektedir. Bunu başaramazlar ise ortada Artie'nin hakimiyeti altında olacak bir krallık kalmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek the Third film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 1.573
 • 0
İstila – The Invasion Türkçe Dublaj izle
İncele
İstila – The Invasion Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dallas'tan Washington'a dek havayı aydınlatmış olan oldukça büyük bir patlama, Patriot isimli uzay aracının parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına sebep olacaktır. Yetkililer durumu kontrol altına alabilmekte hızlıca davransalar da, geminin enkazı üzerine bulaşmış olan bir madde ile ilgili hikayeler yayılmaya başlayacaktır. Hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkmış yüksek ısıya dayanıklı bir maddedir ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir. Sitemizden 720p kalitesinde İstila Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Invasion film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.046
 • 0
Arı Filmi 2007 Türkçe Dublaj izle
İncele
Arı Filmi 2007 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Barry B. Benson, üniversiteden mezun olmuş genç bir arıdır. Fakat yaşamakta olduğu arı kovanına geri dönmesinin ardından onu bekleyen tek kariyer seçeneğinin bal yapmak olduğunu anlayınca hayal kırıklığına uğrayacaktır. Kovandan çıkıp New York'a yolculuk yaptığı esnada ölümün ucuna varmış olan Barry'nin hayatını Vanessa isimli bir çiçekçi kadın kurtaracaktır. İkisi arasında sağlam dostluğa dayalı bir ilişki yaşanırken genç arı Barry, arıların ürettiği ballara insanların zoraki el koyduğunu, sonrasında da afiyetle yendiğini keşfedecektir. Bu durum üzerine insanlara karşı dava açacaktır. Fakat Barry'nin bu girişimi sonucunda insanlar ile arılar arasında şiddetli bir çatışma başlamış olacak, genç arımız bu meydan savaşının tam merkezinde kalacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Arı Filmi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Bee Movie film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 1.704
 • 0
Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle
İncele
Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kaliforniya'da yaşamakta olan Amir (Khalid Abdalla), Afganistan'a Taliban düzeninin hakim olmasının ardından Amerika'ya göç eden Kabil'li varlıklı tüccar ailenin oğludur. Kabil'de geçmiş olan çocukluğu esnasında evin hizmetçisinin oğlu Hasan (Ahmad Khan Mahmoodzada) ile oldukça sağlam arkadaşlık bağı kurmuştur. Fakat bir uçurtma yarışı esnasında Hasan'ın başına gelen olayda ona yardım edebileceği halde ona sırtını dönüp en çok sevdiği arkadaşına ihanette bulunmuştur. Aradan geçen seneler boyunca bu ihaneti ve suçluluk duygusu hiç aklından çıkmamıştır. Seneler sonra Hasan ve eşinin Taliban tarafınca öldürüldüğü haberini alacaktır. Bu durum üzerine bir zamanlar ihanet ettiği çocukluk arkadaşının başı zorda olan oğlunu bulabilmek ve onun hayatını kurtaramak için Taliban yönetimindeki Afganistan'a geri dönecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Uçurtma Avcısı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Kite Runner film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 892
 • 0
Yaşamak İçin Öldür – The Condemned Türkçe Dublaj izle
İncele
Yaşamak İçin Öldür – The Condemned Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Orta Amerika'da yer alan hapishanede ölümünü bekleyen Jack Conrad (Steve Austin), yasadışı olan bir reality şovda dövüştürülmek için zengin bir yapımcıya satılacaktır. Terk edilmiş olan bir adaya getirilen Conrad kısa bir süre içerisinde kapana kısırıldığını, dünyanın dört bir yanından getirilmiş 9 mahkum ile ölümüne dövüşeceğinin farkına varacaktır. Kaçmanın da mümkün olmayacağı bu adada milyonlar yaşanan şiddetleri online olarak sansürsüz bir biçimde izleyecektir. Conrad bütün gücünü kullanıp, sona kalan adam olması gerekmektedir. Bu onun özgürlüğüne giden yolu olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Yaşamak İçin Öldür Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Condemned film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 2.082
 • 0
Damadı Öpebilirsin 2007 Türkçe Dublaj izle
İncele
Damadı Öpebilirsin 2007 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chuck (Adam Sandler) ile Larry (Kevin James) iki sıkı dost ve ayrıca itfaiyecidir. Dul bir erkek olan Larry'nin tek dileği ailesine kol kanat olmaktır. Buna karşın arkadaşı Chuck, bekarlık sultanlıktır düşüncesinde hayatını sürdürmekte ve bağımsız hayatın tadını maksimum derecede çıkartmaktan, gününü gün etmek düşüncesindedir. Hukuki bir engele takılıp kendi hayat sigortasına öz çocuklarını mirasçı yapamayan Larry, arkadaşının gönül borcundan yararlanmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Damadı Öpebilirsin Full HD olarak izleyebilirsiniz. I Now Pronounce You Chuck & Larry film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 1.095
 • 0
Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Beowulf (Ray Winstone) hiçbir şeyden korkmayan ve oldukça güçlü bir savaşçıdır. Tüm şehirleri kana bulamış ve yarattığı kaostan dolayı insanları terörize eden Grendel (Crispin Glover) ile başa çıkabilecek tek kişi Beowulf'dur. Ancak Grendel'i yenebilmek, yaşanmakta olan kabusun bitmesine yeterli olacak mıdır? İntikam tutkusu ile dolmuş olan Grendel'in (Angelina Jolie) annesi, Grendel'den de fazla tehlikelidir. Sitemizden 720p kalitesinde Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Beowulf film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 1.359
 • 0
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi Türkçe Dublaj izle
İncele
Fantastik 4: Gümüş Sörfçü’nün Yükselişi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya'daki tek süper güç olmadıklarının farkına varan süper kahramanlarımız, süper gücü ve inanılmayacak bir hızla uçma yeteneği olan Silver Surfer (Laurence Fishburne) ve dünyayı yok etmek isteyen Galactus ile tanışacaklardır. Dünyayı yok etmek isteyen bu ikiliyi durdurabilecek tek güç olan Fantastik Dörtlü, yine oldukça zor heyecan dolu bir zaman yaşayacaktır. Sitemizdeki Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 9.227
 • 1
23 Numara – The Number 23 Türkçe Dublaj izle
İncele
23 Numara – The Number 23 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Walter (Jim Carrey), eşi Agatha (Virginia Madsen) ile normal bir hayat sürerken Number 23 adlı bir kitabın eline geçmesi ile yaşantısı korkunç bir talihsizliğin içerisine girecektir. Bu kitabı okudukça kitapta yazılanların kendi yaşamı ile ilgili olduğunu düşünmeye ve hatta buna saplantılı bir şekilde inanacaktır. Her geçen gün bu duruma kendisini oldukça kaptırmakta olan Walter, yaşamının bütün dengesini kaybedecek ve cinayet işlemeye dek varacak bir esrarengiz durumun içerisine düşecektir. Sitemizdeki 23 Numara filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Number 23 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 6.746
 • 3
Taksi 4 2007 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Taksi 4 2007 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Taksi 4 ile yeniden doğmuş olduğu topraklara, yani Fransa'ya geri dönen serinin dördüncü filmi, Fransa sokaklarında yeniden maceradan maceraya koşturan bir tempoda devam etmekte... Sitemizdeki Taksi 4 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi 4 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 3.312
 • 0