2006
Babil 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Babil 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fas'a turistik bir geziye çıkmış olan Amerikalı evli çiftin başlarından geçen acı bir olay, dünyanın farklı ülkelerindeki 4 ailenin yaşamında olaylar zincirini harekete geçirecektir. Şartlar açısından birbirine bağlı olan kıtalar, medeniyet ve dil açısından birbirinden ayrışmış karakterlerin her biri, gerçek rahatlık ve teselliyi sadece aile kavramının sağlayabileceğinin farkına varacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Babil Full HD olarak izleyebilirsiniz. Babel film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.4
 • 254
 • 0
Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj’ın Yükselişi Türkçe Dublaj izle
İncele
Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj’ın Yükselişi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Coolidge Kolejinden mezun olan Amerikalı Taj Mahal Badalandabad (Kal Penn) Camford Universitesine okumak üzere İngiltere'ye gidecektir. Gittiği yerde ise İngiliz öğrencilere Amerika'daki partilerin nasıl olduğunu göstermeye çalışacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Kaçıklar Üniversitesi 2: Taj'ın Yükselişi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Van Wilder 2: The Rise of Taj film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 1.887
 • 0
Ölü ya da Diri Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölü ya da Diri Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yalnızca davet edilenlerin katılabileceği bir dövüş sanatları turnuvasında birbirlerine düşman olan 4 güzel kadın hain bir güce karşı beraber olmak zorunda kalacaklardır. Tina Armstrong (Jaime Pressly) kadın güreşlerinde dünyada bir numaradır. Christie Allen (Holly Valance) güzel bir hırsız ve kiralık katildir. Princess Kasumi (Devon Aoki), Asyalı bir asilzade ve dövüşçüdür, eğitimini dövüş sanatı ustalarından almıştır. Helena Douglas (Sarah Carter) ise adrenalin fanatiğidir. Sitemizden 720p kalitesinde Ölü ya da Diri Full HD olarak izleyebilirsiniz. DOA: Dead or Alive film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 3.045
 • 0
Son Durak 3 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 3 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mezuniyet gecesi için düzenlenmiş olan eğlenceye katılabilmek için lunaparka giden Wendy (Mary Elizabeth Winstead), hız trenine bindikleri esnada hayal ile gerçek arasında dehşet verici bir karabasan görecektir. Birkaç dakika içerisinde eğlencenin zirvesini sunacak olan tren bir ölüm makinesine dönüşecektir. Trenden inebilmek isteyen Wendy’e arkadaşı Kevin'da (Ryan Merriman) katılacak, fakat gençler arasındaki münakaşa uzayınca görevliler bir grubu trenden indireceklerdir. Kendi aralarındaki dalaşa devam eden gençler kısa süre sonrasında arkadaşlarının ölümüne tanık olmaktan kaçamayacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Son Durak 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Final Destination 3 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 872
 • 0
Tetikçi 1 – Crank Türkçe Dublaj izle
İncele
Tetikçi 1 – Crank Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chev Chelios (Jason Statham) beklenmedik bir güne uyandırma telefonu ile başlayacaktır. Kasvetli bir halde, zorla hareket eden, kalp atışları dahi yavaşlamış olan Chev, çalacak olan cep telefonunu açtığında ise katil düşmanı Ricky Verona'dan (Jose Pablo Cantillo) uykusu esnasında zehirlenmiş olduğunu ve sadece 1 saat ömrü kaldığını öğrenecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Tetikçi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Crank film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.197
 • 0
300 Spartalı Türkçe Dublaj HD izle
İncele
300 Spartalı Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Milattan Önce 480 senesinde geçmekte olan Thermopylae savaşı konu alınmaktadır. Sparta Kralı King Leonidas'ın (Gerard Butler) ordusu ile Pers ordusu arasında başlamış olan savaş tüm Yunanistan'ın Persler'e karşı birlik olmasını sağlayacaktır. Kralın emrindeki 300 Spartalının Pers Kralı Xerxes'in (Rodrigo Santoro) büyük ordusuna karşı duruşu ölümüne bir savaştır. Fakat bu durum dünyada ilk demokratik yönetim kuruluşuna da yardımcı olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde 300 Spartalı Full HD olarak izleyebilirsiniz. 300 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 1.975
 • 0
Son Umut – Children of Men 2006 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Son Umut – Children of Men 2006 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Dünya, 2027: Gelecek için umut giderek kaybolmuştur. Son doğmuş olan bebeğin üzerinden bile neredeyse 19 sene geçmiş ve açıklanamayan evrensel çocuksuzluk her geçen sene insanlık sınırlarını, gelecekteki tüm haklarından vazgeçirmeye yaklaştırmış haldedir. Birçok insan kaçınılmazı seçip, ayrılıkçılığın, kanunsuzluğun ve nihilizmin içine girerken, diğerleri birleşik bir gezegen ve yavaş yavaş azalan nüfus için mücadeleye devam edecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Son Umut Full HD olarak izleyebilirsiniz. Children of Men film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 1.979
 • 0
Bitirim Karınca – The Ant Bully 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bitirim Karınca – The Ant Bully 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
10 yaşındaki mutsuz Lucas Nickle bir türlü rahat yüzü görmez. Ailesi ile beraber kısa bir süre öncesinde yeni bir şehre taşınmış, daha tek bir arkadaş bile edinememiştir. Kendinden birkaç yaş büyük ablası Tiffany'den eziyetten başka şey görmez. Evlilik yıldönümlerini kutlayabilmek üzere Puerto Vallarta'ya haftasonu tatili planlamak ile meşgul anne babası da son günlerde onunla pek ilgilenemez. Bu duruma karşılık Lucas'da bahçesindeki karıncaları yok etmekten keyif almaktadır. Yaşamakta olduğu hayal kırıklığının acısını savunmasız olan toprak tepeciklerini ve sakinlerini tekmeleyip, ezip ve hortumla suya tutup çıkarmaktadır. Fakat Lucas'ın farketmediği şey ayağının hemen altında yaşayan ve hareketli bir dünya olduğudur. Kendisinin bir sürü aptal karınca olarak düşündüğü canlıların oldukça gelişmiş bir toplum yaşamı ve her birinin adı, ilişkileri, sorumlulukları ve duyguları bulunmaktadır. Evlerinin Yok edici Lucas tarafınca yerle bir edilmesinden bıkmış olan karıncalar, onunla savaşmaya karar vermişlerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Bitirim Karınca Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Ant Bully film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 1.106
 • 0
Rocky 6 – Rocky Balboa Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Rocky 6 – Rocky Balboa Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Eski ağırsiklet boks şampiyonu, herkesin bildiği, tanıdığı Rocky Balboa (Sylvester Stallone) yeniden ringlere geri dönecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Rocky 6 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Rocky Balboa film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 10.692
 • 1
Ayrılık – The Break-Up 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ayrılık – The Break-Up 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gary (Vince Vaughn) ve Brooke (Jennifer Aniston), yaşamın sıradan monotonluğun yıpratıcılığından nasibini almış mutsuz bir çifttir. İlişkilerinde ilk dönemlerdeki tatlı heyecanlardan eser kalmamış ve artık eskiden birbirlerinde sevimli bulmakta oldukları özellikleri bile bir kusur olarak görmeye başlamışlardır. Peki, artık birbirlerine tahammül etmede zorlanan bu çiftin ikisi aynı anda inat edip evden ayrılmayı reddederler ise neler olacaktır? Yaşadıkları evi ve birbirlerinin yaşamlarını savaş haline çeviren Gary ve Brooke'un bu sonu gelmeyen çekişmelerine, en sonunda aileleri ve dostları müdahale edeceklerdir. Sitemizdeki Ayrılık filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Break-Up 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 3.343
 • 2
Pan’ın Labirenti Türkçe Dublaj izle
İncele
Pan’ın Labirenti Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1944 senesindeki İspanya'da, sivil savaş karışıklığı sona ermiş olarak görülse de, Navarra'nın kuzeyindeki dağlık bölgelerinde çatışmalar devam etmektedir. Kendi hayal dünyasında yaşamakta olan 10 yaşındaki Ofelia (Ivana Baquero), hamile annesi Carmen (Ariadna Gil) ile beraber, Navarra'ya, üvey babası Kaptan Vidal'ın (Sergi López) yanına gidecektir. Kaptan Vidal, faşist yönetim altında çalışan ve sınırları isyancılardan temizlemek ile görevli bir memurdur. Sert görünümü ve otoriter tavrından dolayı üvey babası ile en ufak bir yakınlık kuramayan Ofelia, günün birinde arka bahçede, gizemli bir labirent keşfedecektir. Bu labirentin içerisinde tanıştığı, gövdesinin yarısı insan yarısı yaratık olan Pan ile yaşayacakları, Ofelia'nın bütün yaşantısını değiştirecektir. Sitemizdeki Pan's Labyrinth filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. El laberinto del fauno 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.2
 • 6.582
 • 1
Küçük Adam Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Küçük Adam Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Baba olmayı oldukça fazlasıyla istemekte olan bir adam azılı bir suçluyu yeni evlat edinmiş olduğu oğlu ile karıştıracaktır. Sitemizdeki Küçük Adam filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Littleman 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.3
 • 24.311
 • 1
Neşeli Ayaklar 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Neşeli Ayaklar 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Antartika'nın soğuk coğrafyasının sıcak ve sevimli yerlileri olan İmparator Penguenler, kendileri kadar sevimli ve köklü gelenekleri bulunmaktadır. Kendi varlıklarını ve aşklarını ruh eşlerine anlatabilmek üzere her biri kendi Kalbe Seslenen Şarkı'sını söylemesi gerekmektedir. Ancak Norma Jean'ın oğlu minik penguen Mumble, diğer bütün penguenlerden farkı bulunmaktadır. Bir türlü şarkı söyleyemeyen küçük penguen, oldukça yetenekli bir tap dansçısıdır. Bu özelliği ile diğer bütün penguenlerin arasından sıyrılmış olan Mumble, penguenlerin hayli kuralcı lideri tarafınca dışlanacaktır. Ancak minik kahramanımız için mücadele vazgeçilmez birşeydir. Sitemizdeki Neşeli Ayaklar 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Happy Feet 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 5.829
 • 0
Korkunç Bir Film 4 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Korkunç Bir Film 4 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Korkunç Bir Film serisi kaldığı yerden devam etmekte... Dünyalar Savaşı'nın senaryosunun gerçekteki omurgasını teşkil etmekte olan filmde Garez, Köy, Testere, Testere 2 ve Milyonluk Bebek'e yapılmış sayısız atıflar yer almakta. Filmin asıl kozları ise Leslie Nielsen'ın Amerikan Başkanı'nı canlandırmış olduğu 2 ayrı sahne ve Brokeback Dağı'nı referans alan eşcinsel esprileridir. Sitemizdeki Korkunç Bir Film 4 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Scary Movie 4 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.1
 • 2.759
 • 0
Tepenin Gözleri – The Hills Have Eyes Türkçe Dublaj izle
İncele
Tepenin Gözleri – The Hills Have Eyes Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bob (Ted Levine) ve Ethel (Kathleen Quinlan) evlilik yıldönümlerini kutlayabilmek için büyük bir aile tatili planlamışlardır. İki kızları Lynn (Vinessa Shaw) ve Brenda (Emilie de Ravin), oğulları Bobby (Dan Byrd), damatları Doug (Aaron Stanford) ve ufak torunlarıyla unutulmayacak bir Kaliforniya yolculuğuna çıkacaklardır. Ama onların mutluluk çemberi kurmuş oldukları karavanları ailenin diğer fertlerine aynı duyguları yaşatmayacaktır. Lynn bebeği için endişeleniyor, diğerleri ise arkadaşlarından ayrılmış olduklarından dolayı düşünüldüğü kadar mutlu değildirler. Yine de tatil unutulmayacak bir maceraya dönüşecektir. Mahsur kalmış oldukları ıssız çöl, Amerikan hükümetinin önceleri yasadışı nükleer araştırmalarına ev sahipliği etmiştir. Toz ve toprağın ayrıca madenlere terkedilmiş, kana susamış olan mutantlar da hükümetten arda kalanlardır. Sitemizdeki Tepenin Gözleri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Hills Have Eyes 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 7.630
 • 3