2005
Madagaskar 1 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Madagaskar 1 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Aslan Alex, zürafa Melman, su aygırı Gloria ve zebra Marty... Gösterişli bir hayvanat bahçesinde, yaşamlarını sürdürdükleri ortamın sunduklarına fazla bir şekilde alışık ve iyi anlaşmakta olan dörtlüdür. Şehrin merkezinde olmalarına karşın mutlu olabilmeyi başarabilmektedirler. Günün birinde bu hayvanat bahçesinin dışında ne olduğu merakını uyandıran Marty, hayvanat bahçesinden kaçacaktır. Onu oldukça seven arkadaşları ise onu bulup geri getirebilmek içinde peşine düşeceklerdir. Kaçış ile başlayan bu yolculuk, doğal hayata alışık olmayan bu hayvanların kendilerini Madagaskar'da bulmaları ile sonuçlanacaktır. Geri dönmek, artık sadece bir hayeldir. Sitemizden 1080p kalitesinde Madagaskar Full HD olarak izleyebilirsiniz. Madagascar film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.637
 • 0
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın oldukça büyük alanını yaşayan ölüler ele geçirmiştir. Yaşayan ölülerin yaşattığı terör karşısında umutsuz kalan insanlar ise, normal yaşamlarını sürdürebilmek üzere çareyi kuvvetlendirilmiş kent duvarlarının ardına çekilmekte bulmuşlardır. Diğer taraftan bir avuç merhametsiz fırsatçı girişimci tarafınca oluşturulmuş başka bir topluluk daha bulunmaktadır. Bunlar da karmaşa içerisindeki kent caddelerinin üzerinde yükselmekte olan gökdelen kulelerinde yaşamaktadırlar. Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu büyük bir hızla büyümekte ve güçlenmektedir. İçeride ise düzensizlik doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarabilmek için bir grup paralı asker göreve çağrılacaktır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin farklı bir yolu kalmamıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Ölüler Ülkesi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Land of the Dead film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 3.125
 • 0
Maske 2 Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Maske 2 Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Loki'nin (Alan Cumming) maskesi, hiç bir şeyden şüphe duymamış olan bir yetişkinin yaşamını mahvetmesinin 10 yıl ardından, bu defa bir bebeğin eline geçecektir. Karikatürist Tim Avery (Jamie Kennedy) daha kendisini babalığa hazırlamamışken, yeni doğmuş olan oğlu, maskenin büyülü güçleri ile beraber doğacaktır. Ailenin kıskanç köpeğinin de korktuğu gibi, evde yaşam alt üst olmuş ve maskenin kontrolünü ele geçirebilmek üzere köpek ile bebek arasında bir savaş çıkmıştır. Tabiki bu esnada onların haberi olmadan, Loki maskesini aramaya başlamıştır. Geri alabilmek için ise herşeye hazırlıklıdır. Sitemizden 720p kalitesinde Maske 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Son of the Mask film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 2.2
 • 2.089
 • 0
Kurt Kapanı – Wolf Creek 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kurt Kapanı – Wolf Creek 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kurt Kapanı Avustralya'nın başı boş bırakılmış yerlerinde yaşanmış gerçek olaylara dayanmaktadır. Olaylar, 3 üniversite arkadaşı olan, Liz (Cassandra Magrath), Kristy (Kestie Morassi) ve Ben (Nathan Phillips)'in, tatil için Wolf Creek Ulusal Parkı'ndaki esrarengiz meteor kraterini görmek için parka gitmeleri ile başlayacaktır. Geri döndüklerinde ise arabalarının çalışmadığını göreceklerdir. Hiç kimsenin bulunmadığı bu dev, boş alanda çaresiz bir şekilde kendilerini kurtarabilecek birilerini bekleyeceklerdir. Hava kararmaya başladığında ise, oranın yerlisi olan bir adam Mick (John Jarratt) gençleri kamyonu ile kurtaracaktır. Sabah olduğunda, Mick'in, arabalarını tamir etmek ve onların gitmelerine izin vermek gibi bir düşüncesi olmadığı gerçeği ortaya çıkacaktır. 3 arkadaş bir kaçış yolu araştırırken, inanılmayacak, ürkütücü gerçek ile karşı karşıya geleceklerdir. Sitemizden 720p kalitesinde Kurt Kapanı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Wolf Creek film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 1.044
 • 0
Efsane Adam Türkçe Dublaj izle
İncele
Efsane Adam Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gençliğindeki hayallerinin kaybolmasına asla izin vermeyen bir adam... Hayatı boyunca klasik Indian motorsikletini mükemmel bir hale getirmeye çalışan Burt (Anthony Hopkins), dünyanın bir ucundan Utah'taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkacaktır. Karşılaşacağı tüm zorluklara karşın, yeni hız rekorunun sahibi olacaktır. 1967 senesinde Munro tarafınca kırılmış, dünya rekorunu daha geçebilen kimse olmamış ve efsanesi günümüze kadar gelmiştir. Sitemizden 720p kalitesinde Efsane Adam Full HD olarak izleyebilirsiniz. The World's Fastest Indian film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 1.346
 • 0
Constantine 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Constantine 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Los Angeles'da özel dedektif olan John Constantine'in (Keanu Reeves) doğaüstü olaylardaki başarıları tartışılmaz derecededir. Bu başarıların, kelimenin tam anlamı ile, Cehennem'e gitmiş ve geri dönmüş olması ile yakından ilgisi bulunmaktadır. Eli ile tutup gözü ile görmediği hiç bir şeye inanmamakta olan polis memuru Angela Dodson (Rachel Weisz), ikiz kızkardeşi gizemli bir biçimde intihar edince, Constantine ile işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. İkili cenennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angeles'ın sıkıntılı sokaklarında yollarını bulabilmek için beraber savaş verecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Konstantin Full HD olarak izleyebilirsiniz. Constantine film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.0
 • 1.441
 • 1
Cennet Gibi 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Cennet Gibi 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
San Fransisco'da bir apartman dairesi kiralamış olan David (Mark Ruffalo) dairesine taşınmıştır. Oda arkadaşı istememekte olan David'in karşısına Elizabeth (Reese Witherspoon) adlı kız çıkacak ve ortalık birbirine girecektir. Oturmuş olduğu yerin kendi evi olduğunu savunan Elizabeth birden bire ortadan kaybolacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Cennet Gibi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Just Like Heaven film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 1.548
 • 0
Charlie’nin Çikolata Fabrikası 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Charlie’nin Çikolata Fabrikası 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çoğu gece Bucket ailesinin evinde, akşam yemeğinde bol sulu lahana çorbası pişmektedir. Charlie (Freddie Highmore) bu yemeği annesi Bayan Bucket (Helena Bonham Carter), babası Bay Bucket (Noah Taylor), büyükannesi ve büyükbabası ile paylaşmaktan mutlu durumdadır. Evleri ise ufak, çağ dışı ve eski olmakla beraber sevgi doludur. Charlie'nin her gece penceresinden son gördüğü şey ise büyük fabrika ve küçük çocuk uykuya dalmadan önce fabrikanın içinin nasıl olduğuna dair hayaller kurmaktadır. Neredeyse 15 senedir, kimse ne herhangi bir işçinin fabrikaya girip çıktığını, ne de Willy Wonka'yı (Johnny Depp) görmüştür. Ancak burada, gizemli bir şekilde, yüklü miktarda çikolata üretilmi yapılmakta ve dünyanın dört bir yanına gönderilmektedir. Günün birinde Willy Wonka aniden bir duyuru yapacaktır. Ünlü çikolata üreticisi fabrikasının kapılarını açıp, tesadüfen seçilmiş 5 Wonka çikolatasının içerisine gizlenmiş altın biletleri bulan 5 çocuğa fabrikasının tüm sır ve sihrini gösterecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Charlie'nin Çikolata Fabrikası Full HD olarak izleyebilirsiniz. Charlie And The Chocolate Factory film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 9.110
 • 3
Dokuzuncu Bölük 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Dokuzuncu Bölük 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1998 yılında Sibirya'da bir grup genç Afganistan'da mücahitlere karşı savaşmak için askere yazılmıştır. Eğitim için Özbekistan'ın Fergana bölgesindeki acemi birliğine gönderileceklerdir. Buradaki dengesiz Astsubay Dygalo'nun (Mikhail Porechenkov) şiddet ve hakaretlerine maruz kalan genç askerlerin arasındaki dostluk iyice pekişecektir. Sonrasında ise Bagram Üssü'ne gönderilecek olan gençler Afganistan'a ulaştıklarında kendilerini kargaşanın tam ortasında bulacaklardır, Afganlar kalkan bir uçağı patlatmıştır. Dokuzuncu Bölüğe dahil olup 3234 metre yüksekliğindeki Host Bölgesi'ne gideceklerdir. Görevleri ise dağı korumak ve yardım konvoylarına kalkan olmaktır. Rus ordusu ilerleyen zamanda Afganistan'dan çekildiğinde, dağlardaki Dokuzuncu Bölük kendi kaderi ile başbaşa kalmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde 9. Bölük - 9 Rota Full HD olarak izleyebilirsiniz. The 9th Company film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 2.900
 • 0
Cennetin Krallığı – Kingdom of Heaven Türkçe Dublaj izle
İncele
Cennetin Krallığı – Kingdom of Heaven Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
12'inci yüzyılda, Kudüs. Kader kendi halinde bir demirci olan genç bir adamı kahraman bir şövalye haline getirecektir. Delikanlı bir prensese aşık olacak, yaklaşık yüzyıl öncesinde burayı ele geçirmiş olan Haçlıların kaderinin çizilmesinde oldukça önemli bir rol alacaktır. Sitemizdeki Cennetin Krallığı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Kingdom of Heaven 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 5.436
 • 1
Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sandra Bullock bu 2'inci macerasında gizli bir görev ile Las Vegas'a gitmektedir. İlk filmin büyük ilgi görmesi ile devamı olarak çekilmiş olan bu 2'inci filmde dedektifimizi FBI'ın yeni halkla ilişkiler kampanyasına zoraki model olmuş bir barbie bebek olarak göreceğiz. Fakat güzellik yarışmasının galibi olmuş en iyi arkadaşı ve yarışma sunucunun kaçırılması ile beraber anında iş başına dönecektir. Sitemizdeki Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 3.409
 • 0
Robotlar – Robots Türkçe Dublaj izle
İncele
Robotlar – Robots Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rodney Copperbottom, dünyanın oldulça güzel bir yer olabilmesini isteyen dahi bir mucittir. Hayattaki en büyük gayesi, idolü Büyük Weld ile tanışmaktır. Bu uğurda, Bay Weld'e yeni icadını sunabilmek için robot kentine doğru yola çıkmış olan Rodney, yolculuğunda güzel Cappy, kötü niyetli Ratchet ve Fender'in başını çektiği toplumdışı paslılar ile karşılaşacaktır. Sitemizdeki Robotlar filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Robots 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 4.487
 • 0
Yeni Nesil Ajan 2 – xXx State of the Union Türkçe Dublaj izle
İncele
Yeni Nesil Ajan 2 – xXx State of the Union Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ajan Gibbons (Samuel L. Jackson) ve teknoloji dahisi olan Toby Lee (Michael Roof) Shavers operasyon merkezlerinde uğramış oldukları saldırıdan sağ salim kurtulmayı başarmışlardır. Saldırganları bulabilmek üzere gereken kişi, hem askeri taktiklerle yetişmiş hem de sokaklarda ismi bilinen birisi olmalıdır. Seçilmiş insan Darius Stone (Ice Cube), kendisi hapistedir ancak onu özgürlüğüne kavuşturacak kişiler Ulusal Güvenlik Teşkilatı'ndan olunca işler her zamankinden daha kolay işleyecektir. Sitemizdeki Yeni Nesil Ajan 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. xXx: State of the Union 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.3
 • 3.594
 • 0
Batman Başlıyor 2005 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Batman Başlıyor 2005 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Gotham'ın koruyucusu olan Batman (Christian Bale), modern zamandan 5'inci defa sinemaya geri dönüyor. Christopher Nolan'ın yazıp yönetmiş olduğu bu filmde öncesinde anlatılmış olan öykülerden farklı olarak bu defa yarasa adamın kariyerine ilk adım atmış olduğu zaman konu alınmaktadır. Bir gece, şehrin sokaklarında, ailesinin trajik olarak bir şekilde öldürülmesine şahit olan genç Bruce Wayne, intikam yemini edecektir. Dünyayı dolaşıp suç ile savaşmanın yöntemlerini öğrenecek ve Gotham şehrine geri dönecektir. Yüksek teknolojiyi de yanına alıp suça karşı savaşını başlatacaktır. İlk hedefi, şehirdeki kokmuş olan düzenin kendisi olacaktır. Sitemizdeki Batman Başlıyor filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Batman Begins 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.3
 • 3.155
 • 0
Narnia Günlükleri 1: Aslan Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj izle
İncele
Narnia Günlükleri 1: Aslan Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İkinci Dünya Savaşı'nın başlaması ile beraber Londra artık öncesi kadar güvenli bir yer değildir. Bu nedenle Peter (William Moseley), Susan (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) ve Lucy (Georgie Henley) adlı 4 çocuk, taşrada güzel bir evi olan Profesör Kirke'ün (Jim Broadbent) yanına gönderilecektir. Bitip bilmeyen enerjileri ile koca malikanenin altını üstüne getirmiş olan bu dörtlü, bir elbise dolabının içerisinde gizlenmiş harika bir keşifte bulunacaklar, başka bir dünyaya açılan bir büyülü bir geçit... Onlara bir görev verilecek, hayvanların konuştuğu müthiş tehlikeli ve cazibeli bu dünyanın yaratıcısı ve kralı olan Aslan'ı bulmalı ve iç karartıcı bir büyü ile, bu güzel dünyayı bitmez bilmeyen bir kışa mahkum etmiş olan Cadı'yı yenmelidirler. Kimbilir belki de ölümsüz bir yaşam ve unutulmayacak isimlere sahip olabilirler de... Sitemizdeki Narnia Günlükleri: Aslan Cadı ve Dolap filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 29.915
 • 3