2004
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ormanın derinliklerinde bir yerlerde tapınak kalıntıları içinde 2 kaplan kardeş dünyaya gelecektir. Biri yumuşak ve çekingen diğeri ise atılgan ve haylazdır. Beraber endişe duymadan ve huzurlu bir yaşam sürdürmektedirler. Ta ki yakalanana, birbirlerinden ve ailelerinden ayrı kalana dek... Sitemizden 1080p kalitesinde Two Brothers Full HD olarak izleyebilirsiniz. Deux frères film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.035
 • 2
Hidalgo 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hidalgo 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Önceden Amerikan ordusunda atlı asker olan Frank Hopkins (Viggo Mortensen) isimli Amerikalı binici 1890 senesindeki yarışlara atı ile beraber katılmak için Riyad'a gidecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Hidalgo Full HD olarak izleyebilirsiniz. Hidalgo film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 2.163
 • 0
Sil Baştan Türkçe Dublaj izle
İncele
Sil Baştan Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Joel Barish'in (Jim Carrey) eski sevgilisi Clementine (Kate Winslet) geçirdikleri 2 senelik ilişkiye ait tüm anılarını esrarengiz tıbbi bir müdahale ile aklından sildirecektir. Bunu öğrenen Joel oldukça üzülecek ve aynı işlemi kendi üzerinde uygulatmaya karar verecektir. Bütün anılarını sildirebilmek üzere derin bir uykuya yattığında, gözlerinin önünden Clementine ile yaşadığı günler geçecektir. Joel gerçekte Clementine'i unutmak istemediğini anlayacak ve müdahaleyi durdurabilmek üzere çaba gösterecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Sil Baştan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Eternal Sunshine of the Spotless Mind film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.3
 • 883
 • 0
Büyük Hazine – National Treasure 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
Büyük Hazine – National Treasure 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Altı soydur hazinenin peşinde olan Gates ailesi, Amerika Birleşik Devletleri'nde tarih ile ilgisi olan kişilerin gözünde deli olarak görülmektedir. Gates'lerin son neslinden gelmiş olan Benjamin Franklin (Nicolas Cage) hazine avı bayrağını devralmış son kişi ve hayatını kimsenin varlığına inanmamakta olduğu, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini bulmaya adamıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nin kuruluş zamanında aktif rolü olan Özgür Masonlar derneği üyelerinin sakladığı ve yeri Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki kilit olaylara gizlenmiş izlerde saklı olan hazineye Benjamin Franklin iyice yaklaştığını hissediyordur. Fakat, tespit ettiği son iz hazinenin yerinin çalınması imkansız olarak görünen Bağımsızlık Bildirgesi'nin arkasında gizlendiğini söyleyecektir. Bildirge'nin arkasına bakmanın, yüzyıllık hazine avının sonu olacağını düşünecek, hâlbuki bu onun için sadece bir başlangıç olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Büyük Hazine Full HD olarak izleyebilirsiniz. National Treasure film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 1.308
 • 1
Ocean’s 12 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ocean’s 12 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Danny Ocean (George Clooney) ve iş bitiren Rusty Ryan'ın (Brad Pitt) başında olduğu, tırtıkçı Linus Caldwell (Matt Damon), patlayıcı ustası Basher Tarr (Don Cheadle) ve kasa hırsızı Frank Catton'un (Bernie Mac) yer aldığı tayfanın, acımasız işadamı Terry Benedict'in (Andy Garcia) ulaşılamayacak durumda olan Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalıp, tarihin oldukça tehlikeli ve karlı soygununu gerçekleştirmesinin ardından 3 sene geçmiştir. Ocean'ın bilinen ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaşmasının ardından, sakin, gözlerden ırak ve yasalara uygun yaşamaya çalışacak, fakat bunu devam ettirebilmek oldukça zor olacaktır. Birisi, 1 Numaralı Kural'ı ihlal edip, onları Benedict'e ispiyonlamasının ardından düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkacaktır. Benedict 160 milyon dolarını, faizi ile beraber geri istemekte, yoksa bu olayın sonu kötü olacaktır. Şebeke'ninde hızlı bir şekilde keşfetmiş olduğu gibi, Ocean'ın 11'inin peşindeki tek kuvvetli kişi Benedict değildir. Sitemizden 720p kalitesinde Ocean's 12 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ocean's Twelve film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 659
 • 0
Şrek 2 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Şrek ile Fiona balayından dönmüş, Fiona'nın ailesinden gelmiş olan bir davet mektubu ile karşılaşacaklardır. Fiona'nın kral babası ile kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bu durum üzerine yanlarına Eşek'i de alıp yola çıkacaklardır. Prensesin geri dönüşünü kutlayabilmek üzere Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe'de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının dönüşünü heyecanlı bir şekilde beklemektedir. Fakat her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Hemde sevgili kızları da oldukça değişmiştir. Şrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler bulunmaktadır. Bu sürpriz evlilik ile beraber Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşecektir. Bunun üzerine o ana kadar ki bütün gelişmeleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım isteyecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.572
 • 0
Ölüm Hattı – Cellular 2004 Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüm Hattı – Cellular 2004 Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ryan'ın (Chris Evans) cep telefonu çaldığında görmüş olduğu numara tanıdık birisine ait değildir. Parazitli olan hattın diğer ucundaki ses de öyledir. Korku ve panik içerisindeki Jessica Martin (Kim Basinger) ismindeki bir kadın kaçırıldığını söyleyip kendisinden yardım istemektedir. Bu tesadüf olan telefon görüşmesi ile Ryan inanılmayacak bir maceraya atılacaktır. Kadını kurtarabilmek üzere cinayetler ve aldatmacalar ile dolu bir araştırmaya giren genç adamı hattın öbür ucunda ne bekliyordur. Sitemizden 720p kalitesinde Ölüm Hattı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cellular film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 1.109
 • 0
İnanılmaz Aile – The Incredibles 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
İnanılmaz Aile – The Incredibles 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zamanında oldukça büyük süper kahramanlardan birisi olan Bob Parr, Mr. Incredible ismi ile bilinmektedir. İnsanları kurtaran ve kötülükler ile savaşmış olan Bob, işlerden elini ayağını çekmiştir. Özel bir programa bağlı olarak ailesi ile beraber huzurlu sakin bir hayat sürdürmeye başlayan Bob, 15 sene sonrasında çok özel bir görev alacaktır. Fakat, işler beklendiği gibi gitmeyince, Bob'un eşi ve çocukları da olaya dahil olacaktır. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike içerisindedir. Sitemizden 720p kalitesinde İnanılmaz Aile Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Incredibles film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.0
 • 1.091
 • 0
Veer-Zaara 2004 Full HD izle
İncele
Veer-Zaara 2004 Full HD izle
Türkçe Altyazı
Veer Pratabh Singh (Shahrukh Khan) ve Zaara'nın (Prety Zinta) aşk hikayesi konu alınmaktadır. Kendini büyük bir komplonun içerisinde bulan Veer, 22 sene hapishanede yatacaktır. Aşkı için herşeye katlanıp, ona kavuşacağı günü bekleyen Veer, bakalım sevdiğine kavuşacak mıdır? Sitemizden 720p kalitesinde Veer Zaara Full HD olarak izleyebilirsiniz. Veer-Zaara film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 23.814
 • 6
Komşu Kızı 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
Komşu Kızı 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Matthew (Emile Hirsch), politika ile uğraşmak isteyen 18 yaşında bir gençtir. Bitmek üzere olduğu okuluna konsantre olduğundan dolayı, sosyal yaşantısı yok derecededir. Günün birinde masum görünüşlü güzel karşı komşusu Danielle (Elisha Cuthbert) ile tanışan Matthew'in hayatı aniden değişecektir. İkili birbirlerine aşık olacak ve hayal gibi bir ilişki başlayacaktır. Ancak Danielle'in geçmişi düşünüldüğü kadar da masum değildir. Matthew, bütün şehirdekiler dahil, genç kızın bir zaman porno yıldızı olduğunu öğrenecektir. Kurmuş olduğu mükemmel yaşantı derinden sarsılan Matthew, Danielle'in geçmişteki bırakmış olduğu masumiyetini tekrar kazanmasına yardımcı olurken, Danielle'de Matthew'in kabuğundan çıkıp yaşamı anlamasını sağlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Komşu Kızı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Girl Next Door film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 33.222
 • 9
Yanyol – Sideways Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Yanyol – Sideways Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Henüz boşanmış, bekarlığa alışmaya çalışan Miles (Paul Giamatti), şaraplar ve şarap karışımları hakkında bir kitap yazmak için Santa Ynez vadisindeki üzüm bağlarına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Miles'a bu yolculukta eşlik edecek olan kişi ise, kolej zamanından arkadaşı ve evlenmek üzere olan Jack (Thomas Haden Church) olacaktır. Biri bekarlığa veda eden, diğeri ise merhaba diyen bu 2 arkadaş ilginç bir ikili oluşturacaktır. Jack ümitsiz bir seks düşkünü ve kadın avcısı, Miles ise başarısız ve evlilikten dışlanmış olan bir savaşçıdır. Jack özgürlüğün son defa tadına bakabilmek istemekte, Miles ise şarap şişelerinde mükemmel tadı aramayı tercih edecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Yanyol Full HD olarak izleyebilirsiniz. Sideways film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 1.837
 • 0
Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı Türkçe Dublaj izle
İncele
Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Princess Diaries (Acemi Prenses) anlatılmış olan öykünün üzerinden 5 sene geçmiştir. Aradan geçen bu zaman zarfında Mia Thermopolis (Anne Hathaway) artık büyümüş olgunlaşmış, oldukça güzel bir genç kadın olmuştur. Artık Genovia prensesi olmaya hazır durumdadır. Fakat çok sevgili büyükannesi Kraliçe Clarisse (Julie Andrews) ile beraber Kraliyet Sarayına taşındığında ise ülkenin prensesi olarak önünde sayılı günleri kalmış olduğunu öğrenecektir. Tacını kaybetmek üzere ve kısa sürede bunu geri alması gerekmektedir. Genovia yasalarına göre prenseslerin taç giyme öncesinde mutlaka evlenmiş olması gerekiyordur. Hayatının sürprizlerini yaşayan Mia artık ülkenin kralı olmak isteyecek damat adayları arasından kendi seçimini yapacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Acemi Prenses 2: Kraliyet Nişanı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Princess Diaries 2: Royal Engagement film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 6.114
 • 0
Ray 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ray 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ray Charles'ın (Jamie Foxx) öyküsü, ırk ayrımcılığının olduğu Güney'de doğmuş, fakir ve çocuk yaşta görme duyusunu kaybetmiş bir delikanlının tüm sosyal ve sanatsal engelleri aşıp müzik tarihini değiştirmesinin öyküsü... Büyük bunalım zamanlarının yoksulluk ile dolu Florida'sından yola çıkmış olan siyah ve görmeyen bir gencin, Birleşik Amerika'yı baştanbaşa geçip Seattle'ın jazz kokan dünyasına ulaşması ile başlamakta olan film, aynı zamanda bir insanın kendi kaderini kontrolüne alabilmek üzere verdiği olağanüstü mücadelenin öyküsünü de konu almaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Ray 2004 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ray film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 2.841
 • 1
Operadaki Hayalet – The Phantom of the Opera Full 720p HD izle
İncele
Operadaki Hayalet – The Phantom of the Opera Full 720p HD izle
Türkçe Altyazı
Tanınmış İngiliz besteci Andrew Lloyd Webber'in bilinen müzikalinden uyarlanmış olan Operadaki Hayalet tutkulu bir aşk üçgenini konu almaktadır. Yüzü tanınmayacak halde olduğundan dolayı bir hayalet gibi Paris Operası'nın altında yaşamını sürdüren dahi besteci (Gerard Butler), operanın korosunda yer alan genç Christine'e (Emmy Rossum) gizlice müzik dersleri verecek ve zaman ilerledikçe güzel öğrencisine aşık olacaktır. Sahneye konulacak yeni operanın divası ise aniden operadan ayrılınca, yapımcılar çaresiz kalacak ve rolü Christine'e vereceklerdir. Performansı ile yıldızlaşmış olan genç kadıni operanın genç patronu Vicompte Raoul (Patrick Wilson) ile ilişkiye girecektir. Bu durum onun geldiği yerdeki büyük pay sahibi olan ustasını kıskançlık krizine sürükleyip bu aşk üçgeni Paris Operası'nı derinden sarsacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Operadaki Hayalet Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Phantom of the Opera film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 2.874
 • 0
Bölge 13 – Banlieue 13 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bölge 13 – Banlieue 13 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2013 senesinde Fransız hükümeti şehrin oldukça fakir ve suçluların yüksek mahallerine karşı cözümü, bu mahallerin çevresine kalın duvarlar örmekte bulmuştur. Duvarların ardında orman kanunları işlemektedir. Eski mahkum Leito (David Belle) mahallenin uyuşturucu çetesi ve onun önderi Taha Bermamud'a (Bibi Naceri) karşı savaş içerisindedir. Damen (Cyril Raffaelli) ise gayet başarılı bir sivil polistir. Taha'nın çetesi, yeni üretilmiş, tahrip gücü oldukça yüksek bir bombayı çalacaktır. Bölge 13 içerisinde bilinmeyen bir yerde saklı olan bombanın patlatılmasına sadece 24 saat bulunmaktadır. Bombayı bulma görevi ise Leito ve Damien'e kalmıştr. İkili bir tarafından Taha'nın çetesi ile başa çıkması gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Banlieue B13 Full HD olarak izleyebilirsiniz. District B13 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 9.891
 • 0