2001
Benim Adım Sam – I Am Sam 2002 Türkçe Dublaj izle
İncele
Benim Adım Sam – I Am Sam 2002 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sam Dawson (Sean Pean), kızı ile beraber huzurlu bir şekilde yaşamını sürdüren, Beatles'a tutkulu bir adamdır. Genç adamın zeka düzeyinin 7 yaşındaki bir çocuğunkine eş durumda olması onları pek fazla rahatsız etmemektedir. Kızı 7 yaşına geldiğinde ise onun için asıl sorunlar başlayacaktır. Artık kızı ondan oldukça ileri bir düzeye gelmiş ve Sam ona pek fazla yardım edememektedir. Hükümet görevlileri kızı Sam'in yanından alacaklardır. Sam kızını geri alabilmek için sevgi kelimesinin manasına oldukça uzak avukat Rita Harrison'ı (Mıchelle Pfeiffer) tutacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Benim Adım Sam Full HD olarak izleyebilirsiniz. I Am Sam film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 3.540
 • 0
Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tam 8 sene öncesinde John Hammond, 65 milyon sene öncesi, dinazorların yaşamış olduğu döneme dair sivrisinek fosilerinden alınmış kan örnekleri yardımıyla, DNA moleküllerinden yaratılan ve genetik mühendisliğin ürünü olan dinazorların özgürce dolaşmasını sağlayan Jurassic Park tasarısını hayata geçirmişti. 8 sene sonrasında ise, Isa Sorna adası haricinde farklı bir adada bilimsel çalışmalar gerçekleştirilmiş ve burada bazı yeni türlerde dinazorlar üretilmiştir. Büyük bir Jurassic Park deneyimi geçirmiş olan Paleog Dr. Alan Grant (Sam Neill), dinazor kemikleri üzerinde gerçekleştirdiği çalışmalarına devam etmektedir. Günün birinde kapısını oldukça varklıklı olduuğunu iddaa eden bir karı koca çalacaktır. Bu çift, Grant'e Jurassic Park tesisine uçak ile bir tur düzenlemek istediklerini ve kendinin onlara katılmasını isteyeceklerdir. Allen önceleri gönülsüz görünse de teklifi iyi bir ücret karşılığında kabul edecektir. Fakat işler beklendiği gibi ilerlemeyecek ve kandırılmış olduğunu öğrenecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Jurassic Park 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jurassic Park III film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.563
 • 0
Ocean’s 11 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ocean’s 11 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Danny Ocean (George Clooney) hapisten henüz tahliye olmuş bir soyguncudur. Fakat Danny'nin hapisten çıkmasının ardından girişeceği ilk şey tarihin oldukça büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışması olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile tanınan Terry Benedict (Andy Garcia) adlı adamın Las Vegas'taki 3 kumarhanesini bir defada aynı gece içerisinde soymayı planlanlıyordur. Bu soygun için eski ortağı Rusty (Brad Pitt) ile iletişime geçecektir. Rusty ve Danny bu olanaksız olarak görülen soygunu gerçekleştirebilmek üzere her biri işinde usta olan isimlerin yer aldığı bir ekip oluşturacaklardır. 11 kişinin yer aldığı bu ekip soygunu başarılı bir şekilde gerçekleştirir ise her biri yaşamının sonuna dek yetecek paraya sahip olacaktır. Fakat başarısız olurlar, yani yakalanırlar ise Terry Benedict'in öfkesine uğrayacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Ocean's 11 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Ocean's Eleven film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 931
 • 0
Düşman Hattında Türkçe Dublaj izle
İncele
Düşman Hattında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Teğmen Chris Burnett (Owen Wilson), oldukça iyi donanma pilotlarından birisidir. Duyarlı jeopolitik dengeleri koruyabilmek için ajan uçakları uçurmaktadır. Çatışmaların büyük bir hızla sürmekte olduğu Bosna'daki sıradan keşif uçuşlarından birisinde vurulcak ve düşman hattının ardına düşecektir. Onu yok etmek isteyen merhametsiz militanlar ile, kötü politikacıların kararları ile ve zorlu doğa şartları ile boğuşması gerekeceki çünkü düşman hattında bir başınadır. Onu oldukça seven komutanı Amiral Reigart (Gene Hackman) ise daha hiçbir askerini geride bırakmamış bir komutandır. Şimdi, önemli bir karar vermesi gerekmektedir. Ya askerini yazgısı ile baş başa bırakacak ya da onun yaşamını kurtarabilmek üzere birçok riske girip kendi kariyerini tehlike altına atacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Düşman Hattı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Behind Enemy Lines film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.081
 • 0
Ruhların Kaçışı – Spirited Away 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ruhların Kaçışı – Spirited Away 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Babasının işinden dolayı yeni bir şehre taşınmak durumunda kalan 10 yaşındaki Chihiro bu duruma oldukça üzülmektedir. Ancak bu yolculuk hiç beklenmedik kadar garipliklerle dolu olacaktır. Öncelikle Chihiro'nun anne ve babası mola vermiş oldukları yerdeki yemekleri yemelerinin ardından domuza dönüşeceklerdir. Chihiro, anne ve babasına yardım etmek isterken ortalık hayaletler ile dolacaktır. Hayatta kalabilmek için, kendini hayaletlerin kaldığı bu otele kabul ettirmek zorundadır. Burada hayaletlerin gizemini çözerken aynı anda gizemli Haku ile de aşkın büyüsünü keşfetmiş olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Spirited Away Full HD olarak izleyebilirsiniz. Sen to Chihiro no kamikakushi film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.6
 • 868
 • 0
Mahremiyet 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Mahremiyet 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Claire (Kerry Fox) ve Jay (Mark Rylance) Çarşamba günleri konuşmadan, birbirlerinin vücutlarını ve arzularını paylaşıp sadece sevişmek için buluşmaktadır. Günün birinde Claire ortadan kaybolacaktır. Jay onun hakkında gerçekte hiçbir şey bilmediğini ve esrarengiz sevgilisini ne kadar çok merak ettiğinin farkına varmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Mahremiyet Full HD olarak izleyebilirsiniz. Intimacy film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 2.572
 • 0
Şrek 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şrek 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çirkin görünümlü, yeşil renkli canavar olan Shrek, oldukça mutlu bir hayat sürmektedir. Çamur banyosu yapmaktan ve kendi bataklığında yaşamaktan mutlu olmasına rağmen, etrafındakiler, ayrıca öz anne ve babası bile onun görüntüsüne, pis kokusuna dayanamamaktadır. Fakat Shrek'in kendine güveni tam ve bütün bu olumsuzluklar karşısında moralini bozmamaktadır. Günün birinde güzel prenses Fiona, bir ejderha tarafınca kaçırılacaktır. Duloc ülkesinin büyük bir kızgınlıkla yanıp tutuşan yöneticisi Lord Farquad, prensesi kurtarabilmesi için Shrek'ten yardım isteyecektir. Lord, uygun eş olarak prenses Fiona'yı seçmiş ve onu ejderhaya bırakmaya hiç de niyeti bulunmamaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Şrek Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shrek film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 1.578
 • 0
Amerikan Pastası 2 2001 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Amerikan Pastası 2 2001 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
İlki yüksek derecede ilgi görmüş olan gençlik komedi filmi Amerikan Pastasının bu devam filminde kahramanlarımızın kolejdeki ilk seneleri sona ermiştir. Nadia (Shannon Elizabeth) Jim'i (Jason Biggs) ziyarete gelecek, fakat hala Jim'in sıkı bir cinsel deneyim için hazır olmadığının farkına varacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Amerikan Pastası 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. American Pie 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 969
 • 0
Korkunç Bir Film 2 – Scary Movie 2 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Korkunç Bir Film 2 – Scary Movie 2 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İlk filmden tanınmış olan 4 genç, bir okul ödevi ile ilgili olarak öğretmenleri ile beraber bir eve gideceklerdir. Aslında öğretmenlerinin derdi tam olarak onları eğitmek değil, lanetlenmiş olduğu düşünülen bu evde, zamanında bir genç kızın ruhu şeytan tarafınca ele geçirilmiş ve 2 rahip tarafınca şeytan çıkarma seansları gerçekleştirilmiştir. Gençleri peşine takmış olan Profesör Oldman (Tim Curry) ve garip assistanı Dwight (David Cross), lanetli olay ile ilgili neticelerin peşindedir. Aslında, Hell House (Cehennem Evi) olarak bilinen bu evin birçok farklı gizemleri de bulunmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Korkunç Bir Film 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Scary Movie 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 872
 • 0
İlk Gün – Training Day 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
İlk Gün – Training Day 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Her yeni bir gün Amerika'nın arka sokaklarında bir savaş tekrarlanmaktadır. Uyuşturucu satıcıları, normal insanlar ve onları diğerlerinden korumak için yemin etmiş olan insanlar arasında süren bir savaş yaşanmaktadır. 13 senedir narkotik polisi olan Alonzo Harris (Denzel Washington), sokaklarda geçirmiş olduğu seneler boyunca mesleğe ilk katıldığı günkü idealistliğini kaybetmiş ve işleri kitabına uygun şekilde yapmaya çalışır ise hiç bir şey gerçekleştiremeyeceğinin ve kısa sürede öldürüleceğinin farkına varmıştır. Alonzo ve onun gibi bir çok polis artık olması gereken işi yapabilmeleri için korumuş oldukları kanunu çiğnemektedir. Artık gerçekleştirdikleri işin yasal olup olmadığı iyice bulanık bir hal almıştır. Onun yanına göreve verilen çaylak polis Jake Hoyt (Ethan Hawke) Alonzo'dan oldukça farklıdır. Jake her işi kitabına göre gerçekleştirip toplumu düzenli bir hale getirmeyi inanç edinmiş idealisttir... Sitemizden 720p kalitesinde İlk Gün Full HD olarak izleyebilirsiniz. Training Day film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.7
 • 3.986
 • 0
Hayata Uyanmak – Waking Life 720p Full HD izle
İncele
Hayata Uyanmak – Waking Life 720p Full HD izle
Türkçe Altyazı
Genç bir adam, rüyaların gerçek dünyadan ayrıldığı yeri arıyordur. Düş, uyanmak, gerçeklik gibi konular üzerine çeşitli düşünen insanlar ile konuşacaktır. Farklı yaşam deneyimleri, dünya görüşleri, rüyalara değişik bakış açıları sunmaktadır. Sitemizdeki Hayata Uyanmak filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Waking Life 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.8
 • 3.852
 • 0
Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Hayvan – The Animal 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Delil dosyalarına bakan polis memuru Marvin (Rob Schneider), babası gibi oldukça hızlı bir polis memuru olabilmenin umudu peşindedir. Bir gece ofiste bir başınayken acil bir ilk yardım çağrısına yanıt vermesi ile tüm hayatı aniden değişir. Hızlı bir şekilde olay yerine doğru giden Marvin ölümcül bir kaza geçirecektir. Onu kurtaran ise bir gölgedir. Bu gölgenin ismi Dr. Wilder'dır (Michael Caton) ve o yeni bir deney için Marvin'i seçmiştir. Wilder özel kurduğu laborutuarında Marvin'in genetik kodunu çözecek ve birtakım hayvanların organlarını kullanıp onu tedavi edecektir. İyileşmesinin ardından normal hayatına devam eden Marvin'in ise Wilder’in laborautuarında geçirdiği günler ile ilgili hiçbir şekilde bir anısı bile olmayacaktır. Sitemizdeki Hayvan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Animal 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 5.491
 • 0
Yarışçı 2001 Türkçe Dublaj izle
İncele
Yarışçı 2001 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jimmy (Kip Pardue) genç, yetenekli fakat bir türlü kendisini işine adapte edemeyen bir pilottur. Hırslı olan abisinin baskıları da onu kötü durumda bırakmaktadır. Üstelik pistlerdeki oldukça önemli rakibinin kız arkadaşına da aşık olmuştur. Onun bu aklı dağınık durumundan endişe eden araba sahibi Carl Henry (Burt Reynolds), eski bir yarışçı olan Joe Tanto'dan (Sylvester Stallone) yardım alacaktır. Önceleri oldukça iyi yarışlar çıkartmış olduğu ve ilerisi için büyük umutlar gösterdiği halde feci bir kaza sonucu pistleri bırakmıştır. Geri dönmeyi kabul edecek, ancak böylece tecrübesi ile Jimmy'i zirveye çıkarma gayesinin dışında başka işleri de üstlenmiş olacaktır. Sitemizdeki Yarışçı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Driven 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.5
 • 6.754
 • 0
Kapıdaki Düşman – Enemy at the Gates Türkçe Dublaj izle
İncele
Kapıdaki Düşman – Enemy at the Gates Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2'inci Dünya Savaşı'nda kilit noktayı oluşturan Stalingrad, milyonlarca askerin hayatını kaybedeceği bir tür mezar şehirdir. İşte bu yerde, karşı saflarda yer alan 2 keskin nişancı arasında bir tür kişisel savaş da başlamıştır. Rus nişancı, savaştaki becerisinden dolayı kahramanlık seviyesine yükseltilir. Stalingrad'ı topyekün sarmış olan kan ve duman, bireyler arası rekabeti boğabilecek kadar güçlü ve etkili olacak mıdır? Sitemizdeki Kapıdaki Düşman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Enemy at the Gates 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 5.281
 • 4
Son Kale Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Son Kale Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
General Eugene Irwin (Robert Redford) tanınan bir taktik uzmanıdır. Ancak haksız bir yere suçlanıp, yüksek güvenlikli bir hapishaneye kapatılacaktır. Hapishane müdürü Albay Winter (James Gandolfini) ise hapishane disiplinini oldukça sert yöntemleri ile sağlamaktadır. Bu durumdan rahatsız olan General İrvin, kısa bir süre içerisinde 1200 mahkumu organize edip bir ordu kuracak ve hapishaneyi kontrolüne geçirmeye çalışacaktır. General ve gizliden gizliye ona hayranlık beslemekte olan Albay arasında amansız bir psikolojik mücadele geçecektir. Sitemizdeki Son Kale filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Last Castle 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 5.703
 • 0