2000
Son Durak 1 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 1 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Alex (Devon Sawa) lise arkadaşları ile birlikte Paris'e gezmeye gitme hazırlıklarındadır. 180 numaralı uçağın düştüğünü önceden görmüş olan Alex arkadaşlarını uyaracaktır. Bu uçağa binmenin iyi bir düşünce olmadığına inandıracak ve uçak da gerçekten düşecektir. Böyle bir kazadan kurtulmuş olmalarına karşın arkadaşları ilginç bir biçimde bir bir ölcektir. Cinayetlerin yer ve zamanını önceden sezinleyen Alex ölüme karşı koymaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Son Durak Full HD olarak izleyebilirsiniz. Final Destination film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 935
 • 0
Çığlık 3 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Çığlık 3 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Windsor Kolejinde yaşanan korkunç olayların ardından Sidney (Neve Campbell), Kuzey Kaliforniya'daki bir dağın eteğinde bir başına yaşamaktadır. Yaşanan kötü olayları aklından hiçbir şekilde silemeyen genç kızın, ölmüş annesinin görüntüsü devamlı gözünün önüne geliyordur. Güvenliğinden dolayı adını değiştiren Sidney, telefon ile zor durumda olan kadınlara yardım etmektedir. Genç kızı telefon ile arayan kimliği bilinmeyen bir kişi, Stab 3 isimli filmin setinde işlenmiş cinayetler hakkında bilgi verecektir. Filmin setine giden Sidney, öldürülen cesetlerin yanına annesinin farklı fotoğrafları bırakıldığını farkedecektir. Los Angeles'lı dedektif Mark Kincaid (Patrick Dempsey) yaşanmış olan bu cinayetleri araştırabilmek için olay yerine gönderilecek ve Sidney ile tanışıp arkadaş olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Çığlık 3 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Scream 3 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 575
 • 0
Dikey Limit – Vertical Limit 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Dikey Limit – Vertical Limit 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Peter (Chris O'Donnell) ve Annie (Robin Tunney) dağcılık hakkında uzman 2 kardeştir. Babalarını bir kaza sonucunda kaybetmelerinin ardından Annie babasına daha çok yakın olacağını düşündüğünden dolayı dağcılığa devam ederken, Peter fotoğrafcılığa yönelmiştir. Seneler sonra bu iki kardeş K2 dağının ana kampında karşılaşacaklardır. Annie dağa tırmanmak isteyen ünlü zenginlerden Elliot Vaughn'un (Bill Paxton) takımındadır. Takım tırmanışa geçmesinin kısa bir süre sonrasında hava bozmaya başlar. Ancak Vaughn geri dönme çağrılarına uymayacak ve teklif etmiş olduğu para ile dağcıları ikna edecektir. Ama beklenen olacak ve dağcılar dağda mahsur kalacaktır. Uzun süredir tırmanış yapmayan Peter takımını toplayacak ve başta kardeşi olmak üzere herkezi kurtarmak zorunda kalacaktır. Ancak bu o kadar düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Dikey Limit Full HD olarak izleyebilirsiniz. Vertical Limit film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.040
 • 0
Korkunç Bir Film 1 – Scary Movie 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Korkunç Bir Film 1 – Scary Movie 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hollywood yapımı olan filmlerin alay edildiği, 6. his ve çığlık filmlerinden alıntılar yapılmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Korkunç Bir Film 1 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Scary Movie film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 925
 • 0
Malena Türkçe Dublaj izle
İncele
Malena Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Savaş içerisinde olan bir dünya, ergenlik çağındaki bir çocuk ve onun yaşamını tamamen değiştirecek bir kadın... 2. Dünya Savaşı senelerinin Sicilya'sında, savaşın dul bırakmış olduğu genç kadın Maléna'nın (Monica Bellucci) kasabaya gelmesi ile beraber ergenlik çağında olan bir erkeğin fantazi dünyası renklenecektir. Ancak Maléna'dan birtek etkilenen o değil ve bu duyarlı durum kasaba halkını kaynama haline getirecek boyutlara doğru tırmanacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Malena Full HD olarak izleyebilirsiniz. Malèna film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 5.547
 • 0
Ölümsüz – Unbreakable 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölümsüz – Unbreakable 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça büyük bir tren kazası yaşanıp tren raylarından çıkmıştır. Herkes bu durumdan çok üzülmüş, çünkü kurtulan olmadığı düşünülmektedir. Ancak kurtulan tek bir kişi vardı. Hayatı boyunca hiç hastalanmamış ve hiç yara almamış olan bu kişi ölümü de yenmeyi başarmıştır. Fakat yaşamı artık eskisi gibi olmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Ölümsüz Full HD olarak izleyebilirsiniz. Unbreakable film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 1.927
 • 1
Taksi 2 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi 2 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Japon büyükelçisi, şehir polisinin çeteler ile nasıl mücadele ettiğini inceleyabilmek için Maarsilya'yı ziyaret edecektir. Fakat büyükelçi, Japon Yakuza'sına çalışan bir grup tarafınca kaçırılacaktır. Genç müfettiş Emilien (Frédéric Diefenthal), hem büyükelçiyi hem de kız arkadaşı olan polis memuru Petra'yı (Emma Wiklund) kurtarabilmek üzere harekete geçecektir. Serinin ilk filmden bilinen hız şeytanı taksi sürücüsü Daniel'den (Samy Naceri) de yardım istenince, Fransız usulü macera başlayacaktır. Sitemizdeki Taksi 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi 2 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 3.091
 • 0
Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle
İncele
Güzel Dedektif 1 2000 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Amerika'nın oldukça tehlikeli teröristlerinden birisi son hedefinin Amerikan Güzellik Yarışması olduğunu açıklamıştır. Bu durum üzerine harekete geçen FBI bir ajanın kılık değiştirip yarışmaya katılmasına karar verecektir. Tüm kadın ajanlar taranıp seçilmiş olan özel ajan Gracie Hart (Sandra Bullock) bu işi üstlenmeye hiç de gönüllü olmayacaktır. Erkeksi hareketlere sahip, saçını bile taramayan, kaba saba konuşan ve pek kadın arkadaşı da olmayan bu kadın dedektif başka şansı olmadığından dolayı işi istemeden de olsa kabul edecektir. Ancak FBI'ın güzellik uzmanları yardımı ile önce Gracie'yı bikinili bir güzele çevirmesi, sonrasında da onun yardımı ile beraber teröristi yakalaması düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Sitemizdeki Güzel Dedektif 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Miss Congeniality 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 3.003
 • 0
Romeo Ölmeli Türkçe Dublaj izle
İncele
Romeo Ölmeli Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zenci ve asyalı olan çeteler Oakland'ın karanlık dünyasının kontrolünü ele geçirebilmek üzere büyük savaşlar vermektedir. Asyalı çetenin başındaki Po Sing (Jon Kit Lee), diğer çetenin başında ise Isaak (Delroy Lindo) ismindeki acımasız bir lider bulunmaktadır. Po'nun öldürüldüğü haberi, eski bir polis olan ve babasının işlemiş olduğu bütün suçları üstüne almış olduğu için o esnada Hong Kong'ta bir hapishanede tutuklu olan büyük kardeşi Han Sing'e (Jet Li) kadar ulaşacaktır. Han'ın hapishanede geçirmiş olduğu sene içerisinde tüm ailesi Amerika'ya göç etmiş, babası Çin mafyasının önde bulunan isimlerinden birisi olmuştur. Han hapisheneden kaçıp Amerika'ya gelecek ve kardeşinin ölümü ile beraber mezara götürmüş olduğu sırlarının ve onun ölümünden sorumlu olanların peşine düşecektir. Sitemizdeki Romeo Ölmeli filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Romeo Must Die 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 8.311
 • 0
Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Rüya İçin Ağıt Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Uyuşturucu bağımlısı olan bir genç ve televizyonda yayınlanan yarışma programına umut bağlamış bir annesinin trajedisi, Aronofsky'nin kendine özgü sinema dili ve görsel tavrı ile anlatılmaktadır. Film, Hubert Selby'nin romanından uyarlanmıştır. Sitemizdeki Bir Rüya İçin Ağıt filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Requiem for a Dream 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 2.433
 • 0
Vatansever Türkçe Dublaj izle
İncele
Vatansever Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Duygusal şekilde yoğun ve hareketli bir film olan Vatansever'in kahramanı, Mel Gibson'un canlandırmış olduğu Benjamin Martin karakteri savaşmaya oldukça hevesli olmayan bir kahraman... Ancak çarpışmalar çiftliğinin sınırına dayanıp da İngilizler Benjamin'in değer vermekte olduğu insanları tehdit etmeye başlamasının ardından, kendisini Amerikan Devrimi'nin içerisinde bulacaktır. İdealist bir vatansever olan oğlu Gabriel ile beraber silah kuşanıp Amerikan milislerinin başına geçecek ve kırmızı urbalılarla göğüs göğüse çarpışacaktır. Bunlar yaşanırken, kendi ailesini korumasının tek yolunun genç Amerikan ulusunu topyekün bağımsızlığa taşımak olduğunu keşfedecek, ancak bu karanlık geçmişi, savaşta da peşini bırakmayacaktır. Sitemizdeki Vatansever filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Patriot 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 6.547
 • 0
Şangaylı Kovboy – Shanghai Noon Türkçe Dublaj izle
İncele
Şangaylı Kovboy – Shanghai Noon Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mizah ve aksiyonun birleşmiş olduğu filmde, usta oyuncu, dövüşçü olan Jackie Chan, Cho Wang adlı oldukça sakar bir Çim İmparatorluk muhafızını canlandırmaktadır. Sitemizdeki Şangaylı Kovboy filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Shanghai Noon 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 6.807
 • 0
Frekans 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Frekans 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ender rastlanmış olan bir atmosfer olayı sonucunda, New York'lu bir itfaiyeci kısa dalgadan garip bir bir frekans yakalayacaktır. Bu frekans ile, 30 sene sonrasına ulaşıp oğlu ile konuşabilecektir. Oğul, bu olanaktan faydalanıp, geçmişte yaşayan babasını uyaracaktır. Eğer dikkatli olmaz ise, bir depo yangınında hayatını kaybedecektir. Bu uyarı sayesinde babanın hayatı kurtulacaktır. Ancak, olayların akışını değiştirmek, farklı bir dizi trajik gelişmeye sebep olacak, ki bunların arasında annenin ölümü de bulunmaktadır. Katilin kim olduğunu anlayabilmek ve ona engel olabilmek için, aralarında 30 sene bulunan baba oğul beraber çaba sarf edeceklerdir. Sitemizdeki Frekans filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Frequency 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 4.005
 • 0
Amerikan Sapığı 2000 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Amerikan Sapığı 2000 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Amerikan Sapığı romanından uyarlanmış olan American Psycho, Patrick Bateman (Christian Bale) adlı genç bir Wall Street zengininin işlemiş olduğu cinayetleri ve tüketim kültürünün bireyde oluşturduğu yabancılaşmayı konu almaktadır. Sitemizdeki Amerikan Sapığı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. American Psycho 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 7.169
 • 0
Kışkırtma Full 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Kışkırtma Full 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça güzel ve genç bir İtalyan kızı olan Carla (Yuliya Mayarchuk), erkek arkadaşı Matteo'nun (Jarno Berardi) geleceği günü iple çekiyordur. Ancak, sevgilisi için bir daire arayışındayken tanışmış olduğu kadın emlakçı ile yakınlaşacaktır. Bu esnada Matteo birşeylerden kuşku duymuş ve Carla'ya soğuk davranmaya başlamıştır. Bu duruma kızgın olan Carla ise Matteo'yu kıskandırabilmek ve ondan intikam alabilmek için Moira'nın (Francesca Nunzi) eski kocası Mario (Mauro Lorenz) ile birlikte olmaya başlayacaktır. Carla'yı çıllgın bir partiye götürmüş olan Mario, Matteo'nun gelmesi ile kenara çekilecektir. Aradan geçmiş olan sürede yanlış yaptıklarını anlayan bu iki sevgili, yeniden tutku ile birbirlerine aşık olduklarının farkına varacaklardır. Sitemizdeki Kışkırtma filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Trasgredire 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.4
 • 114.727
 • 1
12