1998
Ateşten Kalbe Akıldan Dumana 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ateşten Kalbe Akıldan Dumana 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Eddy (Nick Moran) ve arkadaşları ellerinde olan 100.000 poundu değerlendirmek üzere kumara yatıracaklardır. Aralarında en kurt oyuncu Eddy olduğundan dolayı arkadaşları masaya onu yollayacaklardır. Ancak masada her şey önceden ayarlanmıştır. Eddy oyun sonunda Hatchet Harry'e (P.H. Moriarty) yarım milyon pound borçlanacaktır. Bu borcu ise bir hafta içerisinde ödemesi gerekmekte, aksi halde Hatchet Harry'nin parmaklarını keseceğini bilmektedir. Bu uğurda arkadaşları, parayı bulabilmek için bir dizi komik olaya karışacaklardır. Hatta bunlardan birisinde eski tip bir tüfekle soygun gerçekleştireceklerdir. Ancak tümünde başarısızlığa uğrayacaklardır. Fakat ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmiyorlardır. Sitemizdeki Ateşten Kalbe Akıldan Dumana filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.2
 • 738
 • 0
Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Çöl Kaplanı Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Sene 1924'de, gecenin karanlığı inerken Marsilya'nın nemli sokakları Jandarmanın düdük sesleri ile yankılanmaktadır. Gangsterler, araba ile kaçıyorlardır. Tren istasyonunda, hoş bir bayan tek başına bekliyordur. Hemen yakınlarında ise Alain Lefevre (Jean-Claude Van Damme) sıkışık sokaklardan geçiyordur. Çaresiz şekilde gölgelerde saklanan ve avlanmak üzere olan bir hayvan gibi kaçıyordur. Gece olmadan bu genç boksör, bu kadını mafyanın elinden kurtarmaya çalışırken gerçekleştirdiği boks maçında tuzağa düşürülmüştür. 2 kişinin katili olarak aranıyordur. Kaçması ve yeni bir kimlik bulması gerekiyordur. Bundan dolayı Fransız lejyonuna katılıp kendini kurtaracaktır. Ancak burada yaşayacakları yaşamını oldukça değiştirecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Çöl Kaplanı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Legionnaire film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 2.945
 • 0
Cehennem Silahı 4 Türkçe Dublaj izle
İncele
Cehennem Silahı 4 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kaçık Dedektiflerimiz, artık polislik mesleğinde yaşlandıklarını düşünüyorlardır. Roger Murtaugh (Danny Glover) emeklilik planlıyordur. Ancak tam bu esnada başları Çin mafyası ile belaya girmiştir. Çin Mafyasının zalim önderi sahte para işine bulaşmış görülmektedir. Ama işin görülen kısmından daha fazlası vardır. Sitemizden 720p kalitesinde Cehennem Silahı 4 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Lethal Weapon 4 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 1.456
 • 0
İnce Kırmızı Hat – The Thin Red Line Türkçe Dublaj izle
İncele
İnce Kırmızı Hat – The Thin Red Line Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir grup amerikan askeri 2. Dünya savaşı esnasında Japonların saldırılarına karşı durmaya çalışmaları anlatılmaktadır. Bu savaş hikayesinin yanında kendi iç dünyasını da yansıtmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde İnce Kırmızı Hat Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Thin Red Line film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 1.597
 • 0
Godzilla 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Godzilla 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya'nın ve özellikle de New York'un başı büyük beladadır. Dev canavar Godzilla, Manhattan Adası'na doğru ilerliyordur. Bir bilim adamı, bir sigorta müfettişi, bir kameraman ve muhabir onu durdurmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Godzilla 1998 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Godzilla film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.4
 • 1.323
 • 0
Karınca Z 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Karınca Z 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İşçi karınca olan Z karınca sömürgesinin toplu çalışma ahlakı ile kendi bireyselliğini uzlaştırmaya çalışacaktır. Karınca Prenses Bala'ya aşık olan Z, sosyal değişimler yapmaya çalışacak ve sonunda karınca sömürgesini, kötü General Mandible'in tüm işçi sınıfını yok etme tehdidindeki alçak planlarından kurtarmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Karınca Z Full HD olarak izleyebilirsiniz. Antz film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 840
 • 0
Geçmişin Gölgesinde – American History X Türkçe Dublaj izle
İncele
Geçmişin Gölgesinde – American History X Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Derek Vinyard (Edward Norton), babası zenciler tarafınca öldürülmüş bir Neo-Nazi'dir. Günün birinde arabasını soymaya çalışan 3 zenciyi acımasızca öldürecek ve tutuklanıp hapise gönderilecektir. Derek, hapiste kaldığı süre içerisinde ırkçı düşüncelerini sorgulamaya başlamış ve iyilik ile kötülüğün her ırkın içerisinde varolduğunun farkına varacaktır. Kardeşi Danny'de (Edward Furlong) ırkçı fikirler taşımakta ve yaşamış olduklarından ders alan Derek, hapisten çıkmasının ardından Danny'ye doğru yolu göstermeye çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Geçmişin Gölgesinde Full HD olarak izleyebilirsiniz. American History X film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.5
 • 1.049
 • 0
Afrika Kaplanı – Kimim Ben? Türkçe Dublaj izle
İncele
Afrika Kaplanı – Kimim Ben? Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Chan, tüm meslektaşlarının ölmüş olduğu bir helikopter kazası tuzağından dolayı hafızasını yitirmiş olarak çıkan bir ajandır. Yaşananları anlamakta güçlük çekiyordur. Uyandığında ise kendini bile hatırlamıyordur. Afrika'da uyanan bu adama Afrikadakiler Adın ne? diye sorduğunda o da Kimim Ben? şeklinde yanıt verince insanlar ona Kimim Ben olarak hitap etmeye başlayacaktır. Afrika'dan sonra Hollandaya gelen bu adam, bir süre sonrasında kendisinin büyük bir tuzak içerisinde olduğunun farkına varacak ve şimdi bir sürü insanın ölümüne sebep olan bir kaset için savaş içerisine girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Ben Kimim? Full HD olarak izleyebilirsiniz. Who Am I - Ngo si seoi film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.8
 • 4.492
 • 1
Taksi 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hız tutkulu olan Daniel (Samy Naceri), pizza dağıtıcılık işini bırakıp bir takside şoför olarak çalışmaya başlamıştır. Kullanmakta olduğu arabanın güçlü motoru ve hızından dolayı polis radarlarına bile takılmaması Daniel'ı oldukça fazla heyecanlandıracaktır. Ancak her şey polis memuru Emilien (Frédéric Diefenthal) ile tanışmasının ardından farklı bir hal alacaktır. Ehliyet sınavında bir türlü başarı gösteremeyen Emilien, Daniel'den bazı suçluları yakalayabilmek için yardım isteyecektir. Aksi halde arabası elinden alınacaktır. Daniel aniden kendisini macera içerisinde bulacaktır. Sitemizdeki Taksi 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi 1 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 5.544
 • 0
Son Vuruş – Knock Off Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Vuruş – Knock Off Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünya Hong Kong'un Çin yönetimine geçmesi üzerine geri sayımdayken, Marcus Ray (Jean-Claude Van Damme) bir jean firmasının temsilcisi olarak ülkede bulunan genç birisidir. O ve geveze iş arkadaşı olan Tommy Hendricks (Rob Schneider), kendilerini dünyayı sarsacak derecedeki bir terör planı içerisinde bulacaklardır. Plan, saat pili olarak gizlenmiş oldukça güçlü patlayıcılar ile alakalıdır. Sitemizdeki Son Vuruş filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Knock Off 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 2.941
 • 0
Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Korku dolu olayların üstünden 2 yıl geçmiş ve Julie (Jennifer Love Hewitt) koleje başlamıştır. Ray (Freddie Prinze Jr.) ile yaşanan ilişkisi arkadaşça kalmış, ve Will (Matthew Settle) isminde başka birisinden hoşlanmaya başlamıştır. Julie'nin oda arkadaşı Karla (Brandy Norwood) Bahamalar'a yarışmadan 4 kişilik bir bilet kazanınca, hep birlikte tatile çıkacaklardır. Ray, bu tatile gitmiyor, fakat balıkçının varlığını hissettiğinde Julie'ye haber vermek için geç kalacaktır. Julie'nin hayatını kurtarabilmek üzere tekne ile adaya gitmeye çalışırken korkunç bir fırtına patlayacaktır. Julie ise adada balıkçının geri dönmesi ile birlikte kabus dolu hayata geri dönecektir. Sitemizdeki Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. I Still Know What You Did Last Summer 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.6
 • 3.102
 • 0
Maskeli Kahraman Zorro – The Mask of Zorro 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Maskeli Kahraman Zorro – The Mask of Zorro 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Gerçek ismi Don Diego de la Vega (Anthony Hopkins) olan Zorro, Alta California sakinlerinin kötü valisi Don Rafael Montero'yu (Stuart Wilson) halkının önünde rezil edecektir. Montero'da onun saklanmış olduğu gizli yeri bulacak ve eşinin istemeden de olsa ölümüne neden olacaktır. Zorro'nun küçük kızını da yanına almış olan Montero, Zorro'yu 20 sene boyunca bir zindana kapattıracaktır. 20 senin ardından Zorro artık iyice yaşlanmış bir şekilde zindandan kaçıp, intikam hırsı ile geri dönecektir. Bu esnada seneler öncesinde Zorro'nun tanışmış olduğu bir çocuk olarak görülen Alejandro Murieta (Antonio Banderas) isimli ufak çaplı bir serseri ile de yolları karşılaşacaktır. Alejandro'nun da Montero ile bir hesabı bulunmaktadır. Böylelikle intikam isteyen bu 2 adam güç beraberliği yapacaklardır. Dikbaşlı ve yerinde duramayan bir tip Alejandro'nun eğitimi oldukça zor geçmiş olsa da yeni neslin Zorro su olarak bir süre sonrasında Montero'nun karşısına çıkacaktır. Bu arada De la Vega'nın kızına da aşık olacaktır. Sitemizdeki Maskeli Kahraman Zorro filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Mask of Zorro 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 6.803
 • 0
Bitirim İkili 1 1998 Türkçe Dublaj izle
İncele
Bitirim İkili 1 1998 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Biri oldukça geveze, diğeri ise icraat peşindedir. Jackie Chan ve Chris Tucker bu harika komedi ve macerada biraya gelmekte. Farklı kültürlerden gelmiş olan bu 2 polis devamlı çatışma ve birbirleri ile didişme halinde iken bir şeyin farkına varacaklardır. Birbirlerine hiç tahammülleri yoktur. Zaman azalırken, şuçluları yakalayabilmek için güçlerini birleştirmeleri gerekiyordur. Sitemizdeki Bitirim İkili 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Rush Hour 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 5.408
 • 0
Küçük Askerler Türkçe Dublaj izle
İncele
Küçük Askerler Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir oyuncakçı dükkanı sahibinin oğlu olan Alan, günün birinde babasının dükkanındaki asker oyuncaklar ile oynamaya başlamıştır. Birbirine rakip olan 2 orduyu temsil eden Commando Elite ve Gorgonit'ler canlanıp gerçekte birbirleri ile savaşmaya başlamasının ardından ortalık karışacaktır. Oyuncaklara yanlışlıkla gizli bir askeri deney ile geliştirilmiş çipler takılmış ve 2 taraftan birisi diğerini yok edene dek süregelen garip bir savaş yaşanacaktır. Gerçek oyuncular ile, bilgisayar animasyonuyla yaratılmış karakterleri bir araya getirmiş olan yapım, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekmiştir. Sitemizdeki Küçük Askerler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Small Soldiers 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.1
 • 4.200
 • 0
Melekler Şehri Türkçe Dublaj izle
İncele
Melekler Şehri Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Los Angeles'daki görevli, yorulmak bilmeyen bir melek olan Seth (Nicholas Cage), oldukça bilimsel düsünen, fakat ortada belli bir sebep bulunmuyorken bir hastasını kaybetmesinin ardından kendisine güveni oldukça sarsılmış bir kalp cerrahı olan Dr. Maggie Rice (Meg Ryan) ile karşılacaktır. Seth hastane odasında ölen adama yardım edebilmek için bulunmuş olsa da, aniden Maggie'nin çekiciliğine kapılacak ve yaşadığı bu özgüvensizliği yenebilmek için ona yardım etmek isteyecektir. Sonrasında genç doktora aşık olunca, bu gözlemledigi ama yaşamadığı dünyada var olmak isteyecektir. Seth, Maggie'yi kendisine çekip büyüleyecek, fakat birbirlerine olan tutkuları derinleştikçe Maggie, geçmisi dahi olmayan bu mükemmel yabancıyı sevmenin ne kadar akla uygun ve sağlıklı oldugunu sorgulayacaktır. Aşk bu iki insanın da normal hayatlarını birakmalarına değecek kadar değerli midir? Sitemizdeki Melekler Şehri filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. City of Angels 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 11.483
 • 0
12