1997
Hava Kuvvetleri Bir – Air Force One Türkçe Dublaj izle
İncele
Hava Kuvvetleri Bir – Air Force One Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Başbakan James Marshall (Harrison Ford ), eşi, kızı ve üst düzey hükümet görevlileri ile beraber, dünyanın oldukça tehlikesiz ve korumalı başkanlık uçağı ile evlerine dönmektedirler. Fakat, uçak kalkmasının kısa bir süre sonrasında acımasız terörist Korshunov'un (Gary Oldman) önderliğindeki radikal komünistler tarafınca kaçırılacaktır. Korshunov, ülkesinin tutuklu olan diktatörü serbest bırakılmazsa, uçaktaki yolcuları öldürmeye başlayacaktır. Acilen, dünyanın en çok korunmakta olan adamı, uçaktaki yolcuları ve özgür bir dünyanın geleceğini koruyabilmek üzere sorumluluğu üzerine alması gerekmektedir. Sitemizden 1080p kalitesinde Hava Kuvvetleri Bir Full HD olarak izleyebilirsiniz. Air Force One film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 926
 • 0
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kızından faydalabilmek üzere evin sahibesi ile evlenen bir adamın hikayesi konu alınmaktadır. 3 kısa cümle ile anlatmak gerekirse; yasak erotik sex aşk, akıl alamayacak bir cazibe ve bunlar için ödenecek olan en yüksek bedel. Sitemizden 1080p kalitesinde Lolita Full HD olarak izleyebilirsiniz. Lolita film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 2.715
 • 0
Anaconda 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Anaconda 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Belgesel çekmek için Amazon nehrinde yer alan eskiden kalma bir Kızılderili kabilesini bulmaya çalışan yönetmen Terri Flores (Jennifer Lopez), kameraman Danny Rich (Ice Cube) ve profesör Steven Cale (Eric Stoltz), yolda bir yılan avcısı olan Paul Sarone (Jon Voight) ile karşılaşacaklardır. Paul'un kabileyi bulma konusunda yardımı dokunacağını düşünen takım, avcıya yardım edeceklerdir. Yolculukları esnasında zehirli bir arı tarafınca sokulan Cale, bilincini yitirecek, Profesörün bilincini yitirmesini fırsat bilen Paul Sarone takımın ve teknenin yönetimini ele geçirecektir. Ekip belgesel çekme işine ara verip, Paul'un hayatının gayesine ulaşmasına yardım etmek zorunda kalacak, senelerdir izini sürdüğü meşhur yeşil yılan Anaconda'yı yakalamak... Sitemizden 1080p kalitesinde Anakonda 1 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Anaconda film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.8
 • 745
 • 0
Hayat Güzeldir Türkçe Dublaj izle
İncele
Hayat Güzeldir Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1930'lu yılların İtalya'sında Guido (Roberto Benigni) ismindeki düşüncesiz, gamsız bir Yahudi kitapçı ona yakın bir şehirdeki harika kadın ile flört edip onunla evlenip bir peri masalını başlatacaktır. Guido ve erişinin bir oğulları olacak ve İtalya'yı Alman güçleri istila edene dek beraber huzurlu şekilde yaşayacaklardır. Ailesini dağılmamak üzere tutabilmek ve oğlunun Yahudi toplama kamplarının dehşetinden elinden geldiğince uzak tutma gayreti ile Guida bu tahribatı bir oyun gibi gösterecektir. Bu oyunun kazanma ödülü ise bir tanktır... Sitemizden 1080p kalitesinde Life is Beautiful Full HD olarak izleyebilirsiniz. La vita è bella film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.6
 • 409
 • 0
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jurassic Park 2: Kayıp Dünya 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Isa Sorna ismi verilmiş olan bir adada birtakım dinazorlar yaşamda kalmıştır. Site B kod adlı dinazor üretim kuruluşunun yer aldığı bu adada çıkmış olan kasırgadan dolayı tesisler harap olmuş ve dinazorlar serbest kalmıştır. Aradan geçen 4 sene içerisinde dinazorlar büyümüş ve birer canavar haline gelmiştir. Dinazorların şimdi yaşamda olduğunu öğrenen tesisin kurucusu Milyarder John Hammond (Richard Attenborough), site B'deki ticari gücün farkındadır. Hammond'ın hedefi dinazorları tabii çevrelerinde koruyup 4 sene öncesinde kaybetmiş olduğu saygınlığını geri kazanmaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Kayıp Dünya: Jurassic Park Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Lost World: Jurassic Park film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 923
 • 0
Çığlık 2 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Çığlık 2 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış olan kötü olayların ardından, Sidney (Neve Campbell) ve Gale (Courteney Cox) hayatlarını sakin bir şekilde devam ettirmeye çalışacaklar, bu esnada Sidney Prescott ve Randy Meeks'in (Jamie Kennedy) kolejdeki eğitimleri de devam ediyordur. Yazmış olduğu Woodsboro Cinayetleri (The Woodsboro Murders) isimli kitabı çok satan romanlar listesine girmiş ve sinemaya uyarlanan Gale Weathers'ın filmi vizyona girecektir. Filmin gösterime girme günü yaklaşırken yeniden cinayetler başlayacaktır. Gale ve Sidney kendilerini tekrar korku dolu bir mücadele içerisinde bulacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Çığlık 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Scream 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 790
 • 0
Barışçı – The Peacemaker Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Barışçı – The Peacemaker Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Eski Sovyetler Birliği topraklarında nükleer savaş başlıkları taşımakta olan bir tren kaza yapacaktır. Bu olay Amerikalı dahi nükleer uzmanı Dr. Julia Kelly'nin (Nicole Kidman) dikkatini çekecektir. Hadiseyi biraz araştırınca bunun çalınmış savaş başlıklarını ört bas etmek için gerçekleştirilen bir operasyon olduğunu fark edecektir. Dr. Kelly nükleer başlıkları bulmak için görevlendirilecektir. Ona yardımcı olarak Albay Thomas Devoe (George Clooney) gönderilir. Aralarındaki paradoksa karşın beraber çalışmak zorunda kalacaklardır. Zamana karşı müthiş bir yarış başlayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Barışçı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Peacemaker film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.9
 • 1.146
 • 0
Küp 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Küp 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
6 kişi uyandıklarında kendilerini ilginç bir yerde bulacaktır. Burası iç içe geçmiş bir küp şeklindeki odalardan oluşan hapishaneye benziyordur. Dışarıya çıkabilmek için beraber gayret sarfedip ölümcül tuzaklardan kurtulmaları gerekmektedir. Değişik karakterlerdeki insanlar için, hemde korkunun pençesini enselerinde hissederlerken bu hiç de beklendiği gibi kolay olmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Küp Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cube film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.276
 • 0
Çakal – The Jackal Türkçe Dublaj izle
İncele
Çakal – The Jackal Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çakal'ın (Bruce Willis) öykü akışındaki temel unsur, FBI Başkan Yardımcısı olan Carter Prestn (Sidney Poiter), yer altı örgüt üyesi Irlandalı Declan Mulqueen (Richard Gere) ve Rus istihbarat görevlisi Valentina Koslova (Diane Gere) arasında kurulmuş zoraki bir ittifaktır. Çakal takma ismi ile tanınmış geçen yüzyılın oldukça acımasız teröristinin izini sürmek amacı ile biraraya gelmişlerdir. Birbirlerine karşı tam olarak yabancı olan bu üçlü, zaman içerisinde hayatta kalabilmek için birbirlerine destek olmaları gerekmektedir. Birbirlerine güvenmek ve aralarında sıkı bir işbirliği bulunması gerektiğinin farkına varacaklardır. Peşlerinde oldukları bu gizemli katilin geride bıraktığı elektronik ipuçlarının peşine düşeceklerdir. Fakat her defasında bu ipuçları onlara hiçbir fayda sağlayamamaktadır. Bu esnada geriye sayım hızla devam etmektedir. Çakal belirttiği terör eylemini gerçekleştirebilmek üzere tüm gücü ile çalışmaktadır. Sitemizden 720p kalitesinde Çakal Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Jackal film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.511
 • 0
Komplo Teorisi 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Komplo Teorisi 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
New York'ta taksi şöförü olan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine oldukça merakı vardır. Çevresindeki herkes ile ülkeyi gerçekte yöneten adamları ve sokaklarda başıboş dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getirmiş olan Fletcher günün birinde, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberi olması gerektiğine daire karar verecektir. Avukatın ofisine ziyaret için giden Fletcher, oldukça kısa süre içerisinde oradan kovulacaktır. Ancak, yakında ikisi birlikte hayalarını kurtarmaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Komplo Teorisi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Conspiracy Theory film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.7
 • 2.321
 • 0
Fırtına Adam – Mr. Nice Guy Türkçe Dublaj izle
İncele
Fırtına Adam – Mr. Nice Guy Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jackie Chan bu defa aşçı rolünde. Hem de televizyon showlarındaki yemek tarifi yapmakta olan ünlü ve sevimli bir aşçıdır. Ama bu kendi halindeki ahçının sakin yaşamı, bir televizyon muhabirin yaşamının tehlikeye girmesi ile değişmektedir. Elinde, bir gangsterin rakibini öldürürken kameraya almış görüntüleri olan genç ve güzel televizyon muhabirine tabi ki Jackie Chan yardım etmesi gerekmekte ve Chan kendini bir anda birbirine rakip 2 gangsterin çatışmalarının içerisinde bulacaktır. Sitemizdeki Mr. Nice Guy filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Yat goh ho yan 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 6.062
 • 0
Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Okul mezuniyetlerini kutladıkları o akşam, Julie (Jennifer Love Hewitt), Helen (Sarah Michelle Gellar), Ray (Freddie Prinze Jr.) ve Barry (Ryan Phillippe) için geleceğin neler gösterdiğini kimsenin aklına gelemezdi. Helen gerçekleştirilmiş bir güzellik yarışmasını yeni kazanmış ve sonbaharda New York'a gidip ünlü bir film yıldızı olmayı hedeflemekte, Ray ise aynı şehirde bir yazar olmak için şansını deneyecektir. Barry ve Julie'de Boston'a gidip eğitimlerine devam edeceklerdir. Yolları beraber geçirmiş oldukları uzun yıllardan sonra ayrılacak ve belki de bir daha hiç karşılaşamayacaklardır. Ta ki Barry'nin yeni arabası hiç kimsenin görmediği bir gölgeye çarpıp durmak zorunda kalana dek... Sitemizdeki Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. I Know What You Did Last Summer 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 3.141
 • 0
Batman ve Robin 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Batman ve Robin 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ressam Bob Kane'in yaratmış olduğu, süper güçlerden mahrum, Zorrovari özellikler taşımakta olan bu karakter, çeşitli kereleri tv dizisi olmuş, hatta ufak bir bütçe ile sinemaya da uyarlanmıştı. Tim Burton'ın gerçekleştirmiş olduğu ilk filmin ardından 2 defa daha aynı kahramanın Hollywood peşine düşmüştür. Yönetmenliğini yeniden Joel Schumacher'in gerçekleştirmiş olduğu filmde yeni bir Batman ile karşılaşacağız. Kadınların son gözdesi George Clooney. Bu defa Gotham City'yi, dondurucu silahı ile ön plana çıkan kötü adam Mr.Freeze (Arnold Schwarzenegger) ve öptüğü herkesi zehirleyen Poison Ivy (Uma Thurman) tehdit etmektedir. Sitemizdeki Batman ve Robin filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Batman & Robin 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 3.7
 • 2.254
 • 0
Gemide Dans Türkçe Dublaj izle
İncele
Gemide Dans Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Aralarında pek fazla anlaşabildikleri söylenemeyen 2 kayınbirader Herb Sullivan (Jack Lemmon) ve Charlie Gordon (Walter Matthau), Karayipler açıklarında yol alan bir yolcu gemisinde romantizm dolu maceralar içerisine gireceklerdir. İlgi alanları, zengin, yalnız, dul bayanlar olan kahramanlarımız bu defa bekledikleri sonuçları alamayacaklardır. Sitemizdeki Gemide Dans filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Out to Sea 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 2.239
 • 0
En İyi Arkadaşım Evleniyor 1997 Full HD izle
İncele
En İyi Arkadaşım Evleniyor 1997 Full HD izle
Türkçe Altyazı
Yıllar öncesinde (Michael O'Neal (Dermot Mulroney) ve Julianne Potter (Julia Roberts) eğer 28 yaşında hala kimse ile evlenmemişler ise, birbirleri ile evleneceğine dair söz vereceklerdir. Julianne 28 yaşına yaklaşmaya başlayınca, Chicago'da spor yazarı olan Michael'i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sona ermiş olduğunu söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne'ı arayıp 4 gün sonrasında evleneceğini haber verecektir. Sitemizdeki En İyi Arkadaşım Evleniyor filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. My Best Friend's Wedding 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 6.361
 • 0
12