1991
Beyaz Diş 1 – White Fang 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
Beyaz Diş 1 – White Fang 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Doğduğundan itibaren şehir hayatı yaşayan Jack (Ethan Hawke) babasından altın madeninin haritasını alıp, soluğu babasının arkadaşı Alex Larson'un (Klaus Maria Brandauer) yanında alacaktır. Ancak maden ocağı dağları tırmanılarak gidebilmekte ve beyaz dişli kurtlar avlarını beklemektedirler. Sitemizdeki Beyaz Diş 1 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. White Fang 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.7
 • 930
 • 0
İkiz Kan – Double Impact 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
İkiz Kan – Double Impact 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karate'de siyah kuşak sahibi ve aynı anda klasik bale eğitimi almış olan Van Damme'ın filmin yönetmeni Sheldon Rich ile beraber kaleme aldığı İkiz Kan, oyuncunun rol aldığı filmlere özgü intikam temasını konu almaktadır. Filmde ailelerinin öldürülmesinden dolayı birbirlerinden haberi olmadan ayrı dünyalarda şekillenen tek yumurta ikizi 2 kardeşin intikam tutkusu ile kesişen yolları ele alınmakta. Sitemizden 1080p kalitesinde İkiz Kan Full HD olarak izleyebilirsiniz. Double Impact film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 972
 • 0
Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle
İncele
Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle
Türkçe Altyazı
Sıradan bir yaşamı olan böcek ilaçlayıcısı Bill Lee (Peter Weller) gerçekte bir yazar olmak istiyordur. Fakat geçindirmesi gereken bir evi, bakması gereken bir eşi vardır. Eşi Joan'ın (Judy Davis) evdeki böcek ilaçları ile kafayı bulduğunu ve bağımlı olduğunu öğrendiğinde ise Bill de ona katılıp, gözünün önünde farklı bir dünyanın kapıları aralanacaktır. Bu halüsinasyonlarla süslenmiş fantastik dünya, yeni tanışacağı Dr. Benway'ın (Roy Scheider) dev bir kırkayakın etinden elde etmiş olduğu bir uyuşturucuyu Bill'e tattırması ile oldukça kaçık bir yere dönüşecektir. Artık çevrede dolaşan ve konuşan dev böcekler, eşinin onu en yakın arkadaşları Hank (Nicholas Campbell) ve Martin (Michael Zelniker) ile aldattığını kulağına fısıldayan ayaklı daktilo makineleri bu yeni aslın standartlarıdır. Bill, aklına koyduğu bir içki şişesini vurmak isterken eşini öldürecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Çıplak Yemek Full HD olarak izleyebilirsiniz. Naked Lunch film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.459
 • 0
Terminatör 2: Mahşer Günü 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
Terminatör 2: Mahşer Günü 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1997 Ağustos'unda yaşanmış ve 3 milyar üzerinde insanın ölümüne sebep olan olayların üzerinden seneler geçmiş ve 2029 senesine gelinmiştir. John Connor (Edward Furlong) makinelere karşı insan direnişinin önderi konumundadır. Onu 2029 senesinde yok edememiş olan makineler şimdi ise yok edilemeyen düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verecekler ve John'un 10 yaşında olduğu zamana bir yok edici makine yollayacaklardır. Buna karşılık John'da o dönemde kendini koruyabilmesi için daha öncesinde annesini öldürmek görevi ile geçmişe yollanmış yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollayacaktır. Bu 2 yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlamış olacaktır. Bu esnada daha yaşanmamış olan 1997 Ağustos'unda yaşanacak olan yıkımın mimarı olan Skynet isimli sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini arttırmıştır. John ve onun koruyucu makinesi John'un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet'i durdurabilmek için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de John'u yokedebilmek için onların peşine düşecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Terminatör 2: Mahşer Günü Full HD olarak izleyebilirsiniz. Terminator 2: Judgment Day film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.5
 • 1.471
 • 1
Mavi Göle Dönüş – Return To The Blue Lagoon Türkçe Dublaj izle
İncele
Mavi Göle Dönüş – Return To The Blue Lagoon Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Mavi Göl'ün devamı olan Mavi Göle Dönüş filminde dul bir kadın olan Sarah (Lisa Pelikan), kızı Lilli (Milla Jovovich) ve 1980 versiyonundaki aşıkların yetim bırakmış olduğu Richard (Brian Krause) ile beraber bir adada mahsur kalacaktır. Sarah'ın ölümünün ardından Richard ve Lilli birlikte büyüyecek ve zamanla birbirlerine aşık olacaklardır. Kendi hallerinde adada mutlu bir hayat sürerken adaya gelecek korsanlardan dolayı medeniyet ile tanışmak zorunda kalacaklar ve mutlulukları tehlikeye girecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Mavi Göle Dönüş Full HD olarak izleyebilirsiniz. Return to the Blue Lagoon film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.2
 • 2.512
 • 0
Tanrının Zırhı 2: Kondor Operasyonu Türkçe Dublaj izle
İncele
Tanrının Zırhı 2: Kondor Operasyonu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Oldukça zengin ve güçlü bir teşkilata sahip olan Dük ismindeki adam Jackie'yi çağırıp 2. Dünya savaşının sonunda Alman ordusunun Afrika'ya doğru kaçarken yanlarında getirmiş olduğu altınları gestapolardan birisine verilen emir ile çöle gömdürdüğünü sonrasında da bu adamların gizli şekilde yok edildiklerini anlatacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Armour of God 2: Operation Condor Full HD olarak izleyebilirsiniz. Fei ying gai wak film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 3.158
 • 0
Kızım Olmadan Asla HD 720p izle
İncele
Kızım Olmadan Asla HD 720p izle
Türkçe Altyazı
Senelerdir evli olan İranlı doktor Mudi (Alfred Molina) ve Amerikalı Betty Mahmudi (Sally Field) Amerika'da yaşamaktadır. Mudi Betty Mahmudi'yi İran'a ilk defa gitmeye ikna edecektir. Betty'nin Ortadoğuya gitmek üzere korkuları olsa da, eşinin sempatisi ağır basacak ve bu durumu kabul edecektir. Sitemizdeki Kızım Olmadan Asla filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Not Without My Daughter 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 50.432
 • 5
Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Maggie (Lisa Zane) rüya çözümlemeleri üzerine yoğunlaşmış olan bir psikologtur. Yöntemleri ise devamlı kabus gören bir çocuğun üzerinde işe yaramamaktadır. Tedavi edememiş olduğu bu durumu araştırmaya başlamış olan Maggie, işaretleri izleyip Elm Sokağı'na ulaşacaktır. Kabusların efendisi olan Freddy Krueger (Robert Englund), kendisi ile mücadele eden herkesi öldürmüş ve yeni ruhlar arayışındadır. Yeniden ortaya çıkması ile korkunç bir gizem de çözülmek üzeredir. Sitemizdeki Elm Sokağında Kabus 6: Son Kabus filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Freddy's Dead: The Final Nightmare 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 4.053
 • 0
Dirilenler – The Resurrected 1991 Türkçe Dublaj izle
İncele
Dirilenler – The Resurrected 1991 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Claire Ward (Jane Sibbett) eşinin kimya laboratuvarında gerçekleştirmiş olduğu ilginç deneyler ve günlerce devam eden çalışmalardan şüphe duyup, John Marsh (John Terry) isimli dedektifi eşini takibe alması ve gizlemekte olduğu sırları öğrenebilmek için tutmuştur. John Marsh, takımı ile bu konu üzerinde birçok farklı araştırmalar yapmış ve Charles’ın şehirden uzakta yer alan yeni laboratuvarında etrafa yayılmış ölü hayvan kokularından ve kullanmış olduğu kimyasal malzemelerden şüphelenildiği gerekçesi ile binayı araştırmak isteyecektir. Charles Dexter’ın (Chris Sarandon) yardımcısının engellemesi ile karşılaşmış olan John, işlerin ilginç bir hal almasından dolayı konunun daha da üzerine gidecektir. Sitemizdeki Dirilenler filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Resurrected 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 2.705
 • 1
Kuzuların Sessizliği Türkçe Dublaj izle
İncele
Kuzuların Sessizliği Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Buffalo Bill (Ted Levine), genç kadınları kaçırıp öldürmekte olan psikopat ruhlu bir katildir. FBI ajanlarından Clarice Starling'i (Jodie Foster) bu psikopat katilin davranışlarının arkasında yer alan psikolojik sebeplere dair ipucu bulabilmesi için görevlendirilecektir. Clarice'in gideceği yer ise aklını yitirmiş ve hapisten kaçmaması için oldukça sıkı güvenlik önlemleri içerisinde tutulmakta olan doktor Hannibal Lecter'dir (Anthony Hopkins).
 • IMDb 8.6
 • 5.392
 • 3
Hangfire Türkçe Dublaj izle
İncele
Hangfire Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hapishaneden kaçan bir grup psikopat mahkum Şerif Ike Slayton'in (Brad Davis) nam-ı diğer şerifin eşini ele geçirecektir. Takımın başında bulunan saçları seyrek baş psikopat Kuttner (Lee de Broux) liderliğinde, yetinmeyip koca kasabayı rehin alacaklardır. Sitemizdeki Hangfire filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hangfire 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 3.7
 • 1.769
 • 0
Kanca – Hook Türkçe Dublaj izle
İncele
Kanca – Hook Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Peter Banning (Robin Williams), işine düşkün bir avukattır. Eşi ve 2 çocuğunu oldukça ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i (Maggie Smith) ziyarete gittiklerinde, çocukları Kaptan Hook (Dustin Hoffman) tarafınca kaçırılacaktır. Peter, peri Tinkerbell'in (Julia Roberts) yardımı ile Olmayan Ülke'ye döner. Peter Banning, artık Peter Pan olmuş ve Kayıp Çocuklar'ın da yardımı ile çocukluk anılarını ve uçmayı hatırlayacak ve Kaptan Hook ile savaşacaktır. Sitemizdeki Kanca filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hook 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.6
 • 4.503
 • 1