1980
Mavi Göl 1980 Türkçe Dublaj izle
İncele
Mavi Göl 1980 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
2 küçük çocuk ve geminin kaptanı, yaşanan gemi kazasından sağ çıkan kişilerdir ve sağ salim, tropical bir adaya çıkmayı başaracaklardır. Bir süre sonrasında kaptan ölecek ve çocuklar tek başlarına kalacaklardır. Günler, yıllar geçer Emmeline (Brooke Shields) ve Richard (Christopher Atkins) doğanın güzelliği ve egzotik ortam içinde kendileri için yapmış oldukları evde büyürler. Yetişkinlikle beraber olan fiziksel ve duygusal değişimler ile baş edebilmeyi kendi kendilerine öğreneceklerdir. Olgunlaşmaya başladıklarında ise birbirlerine duydukları çocukça sevgi, yerini duygusal ve derin bir aşka bırakacaktır. Bir de çocukları olacaktır. Acaba medeniyeti görebilmeleri mümkün müdür? Sitemizden 720p kalitesinde Mavi Göl Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Blue Lagoon film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 2.395
 • 0
Cinnet – The Shining Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Cinnet – The Shining Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Jack Torrance (Jack Nicholson) Colorado dağlarında yer alan Overlook Otelinde kış bakıcısı olarak çalışmayı kabul etmiştir. Otel kışın kapalı olmasından dolayı Jack ve ailesi uzun bir zaman boyunca mekanda tek başlarına kalacaktır. Medyum yetenekleri olan Torrance'ların ufak oğlu Danny (Danny Lloyd), otel içerisinde bazı kötü ruhların var olduğunu hissedecektir. Jack, seneler önce eşi ve 2 kızını öldüren otelin önceki kış bakıcısı Bay Grady'nin (Philip Stone) hayaleti ile tanıştığında ise işler iyice değişecektir. Danny, babasının bu ruhlar tarafınca kontrol edilmekte olduğunu ve babasının çıldırmaya başladığına tanık olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Cinnet Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Shining film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 2.017
 • 0
Çöl Aslanı Ömer Muhtar Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Çöl Aslanı Ömer Muhtar Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Yaşanmış olaylara dayanmakta olan bu biyografik epik filmde, 1929 senesinde İtalya'da iktidarda olan Faşist diktatör Benito Mussolini'nin (Rod Steiger) Büyük Roma İmparatorluğu'nu tekrardan kurma planlarının bir parçası olarak Libya'yı sömürgeleştirip, Kuzey Afrika ülkesine göndermiş olduğu güçlü ordularının, Ömer Muhtar (Anthony Quinn) yönetimindeki Libya halkının inatçı direnişi karşısında hiç beklemedikleri ağır kayıplara uğramalarına odaklanılmıştır. Sitemizdeki İslamın Kılıcı: Ömer Muhtar Çöl Aslanı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lion of the Desert 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.4
 • 5.973
 • 2
Virüs 1980 Türkçe Dublaj izle
İncele
Virüs 1980 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kadın muhabir ve onun kameraman erkek arkadaşı ve bir grup komando kimyasal sızıntı yüzünden oluşmuş zombilere karşı kendilerini savunur. Sitemizdeki Virüs 1980 Filmi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Hell of the Living Dead 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.9
 • 2.722
 • 0
Yıldız Savaşları 5: İmparatorun Dönüşü Türkçe Dublaj izle
İncele
Yıldız Savaşları 5: İmparatorun Dönüşü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Darth Vader'ın (David Prowse) yardımı ile İmparator, asileri ezip evreni hakimiyeti altına almaya çalışmaktadır. Gönderdiği casus robotlar sayesinde asilerin merkezinin Hoth gezegeninde olduğunu öğrenecek ve birlikleri oraya göndereceklerdir. Luke Skywalker (Mark Hamill), Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Lea (Carrie Fisher), son anda Bulut Şehri'ne kaçacaklardır. Luke bu esnada Yoda'yı (Frank Oz) bulabilmek ve Jedi eğitimini tamamlayabilmek için yola çıkacaktır. Kahramanlarımız bir araya gelip İmparator'u yenebilecekler midir? Sitemizdeki Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.8
 • 4.650
 • 4