1978
Jaws 2 1978 Türkçe Dublaj izle
İncele
Jaws 2 1978 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Suların artık güvenli bir hale geldiği söylenmektedir. Hakikat yakında ortaya çıkacaktır. Devasa beyaz köpekbalığının küçük sahil kasabası Amity'de yaşatmış olduğu korkunun üzerinden tam 4 sene geçmiştir. Şimdi ise polis şefi Brody (Roy Scheider) zamanla yarışması gerekmektedir. Devasa beyaz köpekbalığı geri gelmiş, içinde kendi oğullarınında yer aldığı bir yelken yarışının içerisine sinsi bir şekilde dalmıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Jaws 2 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Jaws 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.8
 • 775
 • 0
Altın Yumruk Türkçe Dublaj izle
İncele
Altın Yumruk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Won Fei Hung (Jackie Chan) oldukça önemli dövüş hocası olan amcasının yanına, onun öğrencisi olarak gönderilecektir. Amcasından öğreneceği oldukça özel teknikler doğrultusunda yenilmeyecek bir savaşçı olacağına inanmakta olan Fei Hung onu görünce adeta yıkılacaktır. Çünkü o efsanevi hoca sabahtan akşama kadar şarap içmekte olan bir ayyaş ve eğitime aldığı birçok genci sakat halde bırakmıştır. Bu acıma duygusu olmayan hocanın diktatörce uyguladığı eğitim alanından bir yolunu bulup kaçan Fei Hung, kiralık bir katil tarafınca bulunup adeta hastanelik oluncaya kadar dövülmesinin ardından kendisini aşağılanmış görecek ve gururu incilmiş olacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Küçük Dev Adam Full HD olarak izleyebilirsiniz. Drunken Master - Zui quan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 1.206
 • 0
Grease 720p Türkçe Dublaj izle
İncele
Grease 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Danny (John Travolta) ve Sandy (Olivia Newton-John), hayatlarına damga vuracak bir yaz aşkı yaşamışlardır. Fakat artık yaz bitmiş ve ikili ayrılıp okullarına dönmeleri gerekmektedir. Danny, okuldaki ilk gününde öncesinde mensubu olduğu bir deri ceketli çetenin başına dönecektir. Artık devamlı olarak yazın geçirmiş olduğu güzel günlerinden bahsetmektedir. Ama bilmediği bir şey bulunmaktadır. Bu da Sandy'nin aynı gruba kaydolmuş olmasıdır. İşin kötü hali ikili birbirine düşman olan 2 grubun mensubudurlar. Sitemizdeki Grease filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Grease 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 4.359
 • 0
Çılgınlar Kulübü 1978 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Çılgınlar Kulübü 1978 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Renato (Ugo Tognazzi) ve Albin (Michel Serrault), 20 senedir sevgilidir. Albin, Saint-Tropez'deki La Cage aux Folles isimli gece kulübünün yıldızıdır. Çiftin daha erkeksi üyesi olan Renato ise kulübün günlük işlerini idare etmektedir. Seneler öncesinde Renato'nun eşcinsel yaşam hayatına ara verip yaşamış olduğu tek gecelik bir ilişkiden Laurent (Rémi Laurent) isimli bir oğlu doğmuş ve o günden itibaren 2 adam, çocuğu beraber büyütmüşlerdir. Laurent, nişanlandığı haberi ile gelecektir. Nişanlısı Andrea (Luisa Maneri) ise muhafazakar Ahlaki Düzen Partisi'nin sekreteri Charrier'in (Venantino Venantini) kızıdır. Sonuç olarak Laurent, ailesi hakkında yalan söyleyip müstakbel kayınpederine babasının kültürel ataşe olduğunu söylemiştir. Sadece bu durum bile, sonrasında Charrier'in Renato ile tanışması etrafında gelişecek olayların nasıl karışıklık ile sonuçlanacağını tahmin edebilmek için yeterlidir. Sitemizdeki Çılgınlar Kulübü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. La cage aux folles 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 2.848
 • 0
En Büyük Suç – Who’ll Stop the Rain 1978 Türkçe Dublaj izle
İncele
En Büyük Suç – Who’ll Stop the Rain 1978 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Vietnam savaşının karışıklığı içerisinde tüm değer ölçülerini yitirmiş olan gazeteci John Converse (Michael Moriarty) uyuşturucu ticareti içerisine girmiştir. Kendine kuryelik yapması için Vietnam'daki görevi sona ermiş ve Amerika Birleşik Devletleri'ne dönmeye hazırlanmakta olan subay Ray Hicks (Nick Nolte) ile anlaşacaktır. Amerika Birleşik Devletleri'ne dönmüş olan Ray, Vietnam'dan getirmiş olduğu eroini John'un eşi Marge'a (Tuesday Weld) verecektir. Narkotik detektifleri oraya kadar izlerini sürecektir. Sitemizdeki Yağmuru Kim Durdurdu filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Who'll Stop the Rain 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.9
 • 2.339
 • 0