1976
Shaolin Tahta Adamlar – Shaolin Wooden Men Türkçe Dublaj izle
İncele
Shaolin Tahta Adamlar – Shaolin Wooden Men Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jackie Chan, bir dövüş sanatları ustasının kullandığı ve daha öncesinde hiç görmediği bir teknik ile babasının ölümüne tanık olacaktır. Jackie babasının intikamını alabilmek üzere bir Shaolin okuluna katılacaktır. Her biri kendi stilinde olan ustalar tarafından sarhoş, öldürme, kaygan yılan gibi teknikleri öğrenecektir. Jackie iyi bir eğitim alacak, ancak onu hem fiziki hem de ruhsal olarak hazır olmasını sağlayacak kişi şaolin mağaralarında zincire vurulmuş bir ustadır. Jackie'nin eğitimini tamamlayabilmesi için son olarak, oldukça az kişinin başarabildiği, manastırın yüz tahta adam sınavı kalmıştır. Sitemizden 1080p kalitesinde Shaolin Wooden Men Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shao Lin mu ren xiang film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.5
 • 790
 • 0
Rocky 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Rocky 1 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Parasız ve kimsesi olmayan boksör Rocky Balboa (Sylvester Stallone), Dünya Ağır Sıklet boks şampiyonu Apollo Creed (Carl Weathers) ile Ünvan maçı için karşılaşacaktır. Apollo Creed için bir gösteri maçından farklı bir şey olmayan bu maç Rocky için ise hayatını kurtarma şansı niteliğindedir. Sitemizden 720p kalitesinde Rocky 1 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Rocky film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
 • 3.392
 • 0
Kurnaz Tilki 1976 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kurnaz Tilki 1976 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Erkek kardeşi gangsterler tarafınca öldürülmüş olan Foxy Brown (George Segal), onun intikamını almanın peşine düşecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Düşeş ve Kurnaz Tilki Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Duchess and the Dirtwater Fox film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.6
 • 2.420
 • 0
Kanunsuz Josey Wales Türkçe Dublaj izle
İncele
Kanunsuz Josey Wales Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Amerikan İç Savaşı esnasında, Missouri eyaletinde çiftçilik yapmakta olan Josey Wales'in (Clint Eastwood) çiftliği Kuzeyli Federal Birlikler tarafınca saldırıya uğrayacaktır. Federaller Wales'in eşini ve oğlunu öldürecektir. Bu durum üzerine Josey Wales intikamını alabilmek için Konfederasyon gerilla birliklerine katılacaktır. Savaş sonrasında tüm gerillalar teslim olduğu halde o teslim olmayacaktır. Özellikle teslim olan gerilla arkadaşlarının öncesinde federal hükümete bağlılık yemini ettirilip sonrasında da kurşuna dizilmesine şahit olmasının ardından, devlete olan öfkesi oldukça artacaktır. Artık kanundan kaçmaktadır. Ordu onu aramaktadır. Başına konulan ödülden dolayı savaş bitince işsiz kalmış tüm eski askerler peşine düşmüştür. İntikam ateşi ile yanan fakat ordunun da eline düşmek istemeyen Josey Wales Meksika'ya doğru zorluklarla dolu bir maceraya çıkacaktır. Sitemizdeki Kanunsuz Josey Wales filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Outlaw Josey 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.9
 • 10.123
 • 1
Taksi Şoförü – Taxi Driver 1976 Türkçe Dublaj izle
İncele
Taksi Şoförü – Taxi Driver 1976 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Vietnam gazisi olan Travis Bickle'ın (Robert De Niro) bir sıkıntısı bulunmaktadır. Geceleri bir türlü uyuyamamakta olan Travis, geceleri çalışmak için taksi şoförlüğü yapmaktadır. New York'un sokaklara taşmış ve geceleri ortaya çıkmakta olan pislikleri teker teker tespit eden Travis, gitgide yalnızlaşıp şizofren bir ruh haline girecektir. Beğenmekte olduğu kadını etkilemekte de başarılı olamamış Travis, bu esnada sokakta gördüğü küçük bir fahişe kızdan (Jodie Foster) etkilenecektir. Toplum ile olan anlaşamazlığını silahlabıp senator Palantine'a suikast planlayıp göstermeyi düşünmektedir. Suikastı başarısız olunca da hiç değilse küçük fahişeyi bu hayattan kurtarabilmek için, kadın satıcısı göz yuman müşteri üçlüsünü dağıtacaktır. Sitemizdeki Taksi Şoförü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Taxi Driver 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.3
 • 6.618
 • 0