1973
Kasabadaki Yabancı 720p HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Kasabadaki Yabancı 720p HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Clint Eastwood , çölün sıcak dalgasını aşıp geldiği Lago adındaki suçlularla sarılı bir kasabayı, 20 dakika içinde gerçekleşmiş olan 3 cinayet ve 1 tecavüzün ardından hapishaneden yeni çıkmış 3 gangsterden korumak için tutulan esrarengiz bir yabancıyı canlandırıyor. Sitemizdeki Kasabadaki Yabancı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. High Plains Drifter 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 5.605
 • 0
Benim Adım Hiçkimse – My Name Is Nobody Türkçe Dublaj izle
İncele
Benim Adım Hiçkimse – My Name Is Nobody Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jack Beauregard (Henry Fonda) devirdeki son silahşördür. Suçların tırmandığı ve organize olmaya başladığı devirde tek iyi bir silah ve onu kullanan kişi artık herşeyi ifade edemiyor ve Vahşi Batı artık son günlerini yaşamaktadır. Vergi, merkezi otorite, senato gibi terimler artık gündelik hayatın popüler sözcükleri olmuştur. Gözleri uzağı eskisi gibi görmeyen ve içgüdüleri ile silahını kullanan Jack, Vahşi Batı'nın acımasız dünyasında yaşlanabilecek kadar yaşamış bir silahşör olarak kimseyi öldürmeyi düşünmeyen bir haldedir. Sitemizdeki Adsız Kahraman filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Il mio nome è Nessuno 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.5
 • 3.534
 • 0
Cebinizdeki Harry – Harry in Your Pocket Türkçe Dublaj izle
İncele
Cebinizdeki Harry – Harry in Your Pocket Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Seattle'da yaşamını sürdüren Ray (Michael Sarrazin) bir yankesicidir. Mesleğinde oldukça uzmanlaşamadığından dolayı üzülmekte olan Ray, çıraklığını üstlenebileceği bir üstad yankesici arayışı içerisindedir. Harry (James Coburn) isminde bilinen bir yankesici şehre gelmiştir. Casey (Walter Pidgeon) isimli kokain işi yapmakta olan birisi ile ortaklığı vardır. Harry ve Casey, Ray ile tanışacak, kendilerine bir çırak gerekmekte, ama Ray'in sevgilisi Sandy'i (Trish Van Devere) bu iş için oldukça uygun görecektir. Sandy işi kabul etmeyip, Ray ile ortak çalışmak isteyecektir. Ray ise Harry'nin Sandy'e karşı duyduğu belli olan, duygusal ve seksüel hislerden oldukça rahatsız olacaktır. Sitemizdeki Cebinizdeki Harry filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Harry in Your Pocket 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 1.873
 • 0
Kelebek 1973 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kelebek 1973 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bu ünlü hapishane filminde, Henri Charriere'in (Steve McQueen) gerçek yaşam öyküsüne odaklanılmaktadır. Kelebek ismi ile de bilinmekte olan Charriere, vücudunda büyük bir kelebek dövmesi bulunmaktadır. Yanlışlıkla cinayetten dolayı suçlanmış ve Fransa'da müebbet hapise mahkum edilmiş olan Charriere, hemen hapishaneden kaçmaya çalışacaktır. İlk denemesinde Şeytan Adasına gönderilip cezalandırılmış olan Charriere, daha öncesinde hiçbir mahkumun kaçamamış olduğu bu katı kurallı hapishanede de yine kaçma planları yapacaktır. Sitemizdeki Kelebek filmi Full HD izlenebilmektedir. Papillon 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 4.682
 • 0
Kelebek – Papillon 1973 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kelebek – Papillon 1973 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Franklin J. Schaffner'ın yönetmiş olduğu bu ünlü hapishane filminde, Henri Charriere'in (Steve McQueen) gerçek yaşam hikayesi anlatılmaktadır. Kelebek ismi ile bilinmekte olan Charriere, vücudunda büyük bir kelebek dövmesi bulunmaktadır. Yanlışlıkla cinayetle suçlanmış ve Fransa'da müebbet hapise mahkum edilmiş olan Charriere, hemen hapishaneden kaçmaya kalkışacaktır. İlk denemesi sonucunda Şeytan Adasına gönderilip cezalandırılan Charriere, daha öncesinde hiçbir mahkumun kaçamadığı bu katı kurallı olan hapishanede yeniden kaçış planları yapacaktır. Sitemizdeki Kelebek filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Papillon 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.1
 • 4.863
 • 0
Şeytan – The Exorcist 1973 Türkçe Dublaj izle
İncele
Şeytan – The Exorcist 1973 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yeni filminin çekimleri esnasında 12 yaşındaki kızı Regan'ın (Linda Blair) tuhaf hareketler sergilemeye başladığının farkına varan aktris Chris MacNeil (Ellen Burstyn), kızını doktora götürür. Doktorlar beyninde geçici bir hasar olabileceğini söylemiş olsalar da bu vaka daha önce rastlanmamış bir türdendir. Bir seri tıbbi testin ardından küçük kızın hiçbir sorunu olmadığı ortaya çıkacaktır. Fakat Regan'ın tuhaf hareketleri sona erecek gibi görülmemektedir. Küçük kız son derece şiddetli bir şekilde titremekte, garip sesler çıkarıp hiçbir manası olmayan hareketlerde bulunmaktadır. Bu ürkütücü durumun karşısında çaresiz kalmış olan Chris, kızını aynı zamanda psikiyatr olan Peder Merrin'e (Max von Sydow) götürür. Peder, Regan'ın içine şeytan girdiğini tespit edecek, aile çaresizce bu durumdan kurtulmaya çalışacaktır. Sitemizdeki Şeytan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Exorcist 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 8.0
 • 5.847
 • 0