1962
Geronimo Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Geronimo Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Amerika Birleşik Devletleri'nin Kızılderilileri kontrol altında tutmasına meydan okumakta olan bir apaçi savaşçısı, isyanını bastırabilmek üzere gönderilmiş bir grup ABD'li asker ile boğuşacaktır. Geronimo (Chuck Connors) adlı bu savaşçı ile aynı hisleri paylaşmakta olan öncü birlik onun diğer askerler tarafınca ele geçirilmesinden önce Kızılderililer için ayrılmış olan araziye dönmesini sağlamaya çalışacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Geronimo 1962 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Geronimo film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  • IMDb 5.9
  • 3.756
  • 1
Arabistanlı Lawrence 1962 Türkçe Dublaj izle
İncele
Arabistanlı Lawrence 1962 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İngiliz Lawrence (Peter O'Toole) hem bir bilim adamı ve hem de İngiliz devleti için çalışmakta olan ajandır. Bu çift kimliği bulunan, hayatı ona ajanlık yaşamında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu özelliğini oldukça iyi bilen İngiliz İstihbarat Müdürlüğü Lawrence'ı uzman olduğu Arapların yanına gönderecektir. Gayesi ise Türklerle yüzyıllardır beraber yaşamakta olan arapları birbirlerine düşürmek, aynı dine inanan bu 2 milleti birbiri ile savaştırmaktır. Gayesine ulaşabilmek için Araplar arasında her zaman Türkler ile savaşmış ve hiçbir zaman Türkleri sevmemiş olan arap eşkiyaları olarak tanınmış, çölde yaşayan, hırsızlıkla, yağma ile uğraşan bedevileri hedef almıştır. Sitemizdeki Arabistanlı Lawrence filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Lawrence of Arabia 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
  • IMDb 8.4
  • 6.791
  • 2
Bülbülü Öldürmek Türkçe Dublaj izle
İncele
Bülbülü Öldürmek Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
30'lu senelerin Alabama'sında siyahlar ve beyazlar net çizgilerle birbirinden ayrılmıştır. Siyah bir genç adamın, beyaz bir kadına tecavüzle suçlanması ise tansiyonu arttırmış olaylardan birisi olmuştur. Avukat Atticus Finch (Gregory Peck), tüm bu tepkilere rağmen sanığın savunmasını üstlenecektir. Avukatın çevresindeki insanlar, onu bu görevden çekilmesi için baskı yapacaklardır. Sitemizdeki Bülbülü Öldürmek filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. To Kill a Mockingbird 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
  • IMDb 8.5
  • 3.954
  • 0