8
Toplamda 109 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yapay Zeka Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 7.1 720P
 • Ülke:
 • 4.562İZLENME

  5BEĞEN

  0BEĞENME

Yapay Zeka Full Türkçe Dublaj HD izle

11 yaşında olan David (Haley Joel Osment), dış görünüşü ile yaşıtlarından ayırt edilecek bir özelliğe sahip birisi değildir. Gerçekten sevgi dolu bir yüreği bulunmakta, ancak kendisi gerçek değildir. 21'inci yüzyılın ortalarında bir mucit, kendi varlığından haberi olan yeni bir tür bilgisayar geliştirmiştir. Bu icadın esas amacı, kendisini insan yerine koyup, insanlığın ortak sorunlarına çözüm bulabilmektir. Bu tür yapay zeka çeşitli robotlara monte edilecektir. Bunlardan birisi, bir çocuk formunda ve özbilinç sahibi olan bu robot, birgün basit bir makineden oldukça fazla birşey olup olamayacağını merak etmektedir. Sitemizdeki Yapay Zeka filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Artificial Intelligence 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İzzet 2 Aralık 2018 21:14:13

  Bu gün günlerden ne ?
  Bu gün