Bahsine
Bahsine
8
Toplamda 1110 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.9 720P
  • Ülke:
  • 11.538İZLENME

    52BEĞEN

    0BEĞENME

Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Dublaj izle

Fütüristik bir distopya geçmekte olan bu hikayede toplum 5 çeşitli fraksiyona ayrılmıştır. Her bir kısım farklı bir erdemi temsil etmekte ve 16 yaşına girmiş olan her genç hangi kısımda yer almak istediğine kendisi karar vermektedir. Seçim sadece 1 defa yapılır ve artık ömrü boyunca orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtacak bir seçim yapacaktır. Ardından Tris (Shailene Woodley) ve kendi bölümünde yer alan arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine gireceklerdir. Aşırı güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tabi tutulacaklardır. Bu testlerin herbiri onları bir ölçüde değiştirecektir. Ancak Tris'in herkesten gizlediği ve ortaya çıktığı zaman ölümcül olabilecek bir sırrı bulunmaktadır. Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonuna mal olacaktır. Sitemizdeki Uyumsuz filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Divergent filmi 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı