Bahsine
Bahsine
Fransa
Kimsesiz Çocuk Remi – Remi, Nobody’s Boy Türkçe Dublaj izle
İncele
Kimsesiz Çocuk Remi – Remi, Nobody’s Boy Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hector Malot'un aynı isimli kitabından uyarlanmış olan filmde, 10 yaşındaki öksüz Remi (Maleaume Paquin), temiz kalpli Madam Barberin (Ludivine Sagnier) tarafınca büyütülmüştür. Ancak günün birinde Madam Barberin'in açgözlü eşi, Remi'yi para karşılığında esrarengiz bir gezgin müzisyen olan Vitalis'e (Daniel Auteuil) satacaktır. Remi, Vitalis'in vefalı köpeği Capi ve yaramaz maymunu Mister Joli-Coeu ile gösteriler yapmak için şehir şehir gezeceği bir maceraya çıkacaktır. Bu yeni beraberlik boyunca Vitalis'in yaşadığı sıkı hayatı öğrenecek ve ekmeğini kazanabilmek için şarkı söylemeye başlayacaktır. Fransa'yı karış karış gezeceği bu yolculukta yeni insanlar ile tanışıp arkadaşlar edinecek ve en önemlisi kendisinin aslında kim olduğunu anlayacaktır. Sitemizdeki Remi, Nobody's Boy filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Rémi sans famille 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 7.0
 • 62
 • 0
Emmanuelle – Hisli Duygular Türkçe Dublaj izle
İncele
Emmanuelle – Hisli Duygular Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çekici, kusursuz bir genç kadın olan Emmanuelle, yeni eşine katılacağı Bangkok'a doğru yola çıkacaktır. Eşi Fransız Büyükelçiliğinde çalışmakta ve güzel bir evi, birkaç adanmış hizmetçisi ve emrinde pahalı bir arabası vardır. Emmanuelle geldiğinde ise, eşi ve birkaç arkadaşı onun kesinlikle hayal bile edemeyeceği bir cinsel, sex, erotik, seks ve coşku dünyası ile tanıştıracaktır. Sitemizdeki Emmanuelle - Hisli Duygular filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Emmanuelle 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 5.3
 • 265
 • 0
Proxima Türkçe Dublaj izle
İncele
Proxima Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sarah (Eva Green) eğitim almakta olan Fransız bir astronottur. Eğitim programında yer lan tek kadındır. 8 yaşındaki kızı Stella (Zélie Boulant) ile bir başına yaşamaktadır. Eğitiminden dolayı kızına yeterli zaman ayıramadığını gören Sarah 1 sene sürecek uzay programına Proxima'ya seçilecektir. Bu kararı anne kız ilişkisinde bir karmaşa yaratacaktır. Sitemizdeki Proxima filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Proxima 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.4
 • 960
 • 0
Pompeii 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Pompeii 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film milattan sonra 79 senesinde geçmektedir. Ufak yaşlarda köle edilmiş, fakat sonrasında gayreti ve cesareti ile gladyatör olan Kelt soylu Milo (Kit Harrington), bir köle taciri tarafınca satın alınıp Roma'dan Pompeii'ye götürülecektir. Yolda karşılaşacakları bir konvoy, şehir yöneticisi kızı Cassia'yı (Emily Browning) taşımaktadır. Burada Milo ile Cassia arasında bir aşk başlayacaktır. Pompeii'de de gladyatör olarak çarpışacak olan Milo, birden kendisini hayatının aşkını kurtarmak üzere zamana karşı yarışacaktır. Çünkü Vezüv Yanardağı patlayıp tüm Pompeii şehrini lavdan bir tabaka ile örtmek üzeredir. Sitemizden 1080p kalitesinde Pompeii Full HD olarak izleyebilirsiniz. Pompeii film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 1.092
 • 0
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
İncele
Lolita 1997 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kızından faydalabilmek üzere evin sahibesi ile evlenen bir adamın hikayesi konu alınmaktadır. 3 kısa cümle ile anlatmak gerekirse; yasak erotik sex aşk, akıl alamayacak bir cazibe ve bunlar için ödenecek olan en yüksek bedel. Sitemizden 1080p kalitesinde Lolita Full HD olarak izleyebilirsiniz. Lolita film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 4.496
 • 0
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
İncele
İki Kardeş 2004 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Ormanın derinliklerinde bir yerlerde tapınak kalıntıları içinde 2 kaplan kardeş dünyaya gelecektir. Biri yumuşak ve çekingen diğeri ise atılgan ve haylazdır. Beraber endişe duymadan ve huzurlu bir yaşam sürdürmektedirler. Ta ki yakalanana, birbirlerinden ve ailelerinden ayrı kalana dek... Sitemizden 1080p kalitesinde Two Brothers Full HD olarak izleyebilirsiniz. Deux frères film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 1.923
 • 2
Düşler, Tutkular ve Suçlar 2003 Türkçe Dublaj izle
İncele
Düşler, Tutkular ve Suçlar 2003 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Isabelle (Eva Green) ve erkek kardeşi Theo (Louis Garrel), anne babaları tatile gittiklerinde Paris'te öğrenimlerini devam ettiren Amerikalı öğrenci Matthew'i (Michael Pitt) evlerine davet edeceklerdir. Üçlü, evde kaldıkları sürece kurallarını kendilerinin belirledikleri akıl oyunları ile birbirlerinin erotik hislerini ve cinselliklerini keşfedeceklerdir. Sitemizden 1080p kalitesinde Düşler, Tutkular ve Suçlar Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Dreamers film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.2
 • 1.860
 • 0
Babil 2006 Türkçe Dublaj izle
İncele
Babil 2006 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Fas'a turistik bir geziye çıkmış olan Amerikalı evli çiftin başlarından geçen acı bir olay, dünyanın farklı ülkelerindeki 4 ailenin yaşamında olaylar zincirini harekete geçirecektir. Şartlar açısından birbirine bağlı olan kıtalar, medeniyet ve dil açısından birbirinden ayrışmış karakterlerin her biri, gerçek rahatlık ve teselliyi sadece aile kavramının sağlayabileceğinin farkına varacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde Babil Full HD olarak izleyebilirsiniz. Babel film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.4
 • 366
 • 0
Tanrı Kent Türkçe Dublaj izle
İncele
Tanrı Kent Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
1960'lı yıllarda inşa edilmiş ve 80'li senelerin başlarında Rio De Janeiro'nun oldukça riskli mahallelerinden birisine dönmüş, sosyal konutlardan oluşan Tanrıkent'te organize suçun epik tarihi. Film 60'larda 2 kenar mahalle çocuğunun seçtiği 2 ayrı yolu takip etmektedir. Rocket (Alexandre Rodrigues) suç dünyasında geçecek olan yaşamın gerektirdiği anlayıştan ve fizikten yoksun birisidir. Fotoğrafçı olma düşleri kurmakta, fakat fotoğraf makinesi alacak parası bulunmamaktadır. Diğer taraftan, Ufak Ze (Leandro Firmino) çocukluğundan itibaren tam bir suçlu özellikleri taşımakta, zalim, zeki ve arzuludur. Küçük yaşta planladığı bir genelev soygunu esnasında öldürmenin tadını alacak, günler ilerledikçe bu konudaki iştahı giderek artacaktır. 70'lerde ise Ze, soğukkanlı ve hünerli Benny'nin (Phellipe Haagensen) desteği ile, favela mahallesindeki uyuşturucu ticareti üzerindeki kontrolünü sağlamlaştıracaktır. 80'lerin başlarında Tanrıkent'i çetelerarası savaş saracak ve acımasız genç suçluların yer aldığı yeni bir nesil çıkıp eskilerin yerini almaya çalışırken, artık bir fotoğraf makinesine sahip olan Rocket, onu bu bitmek tükenmek bilmeyen kırım döngüsünü belgelemede kullanacaktır. Sitemizden 1080p kalitesinde City of God Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cidade de Deus film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 8.6
 • 811
 • 0
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ölüler Ülkesi – Land of the Dead 2005 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dünyanın oldukça büyük alanını yaşayan ölüler ele geçirmiştir. Yaşayan ölülerin yaşattığı terör karşısında umutsuz kalan insanlar ise, normal yaşamlarını sürdürebilmek üzere çareyi kuvvetlendirilmiş kent duvarlarının ardına çekilmekte bulmuşlardır. Diğer taraftan bir avuç merhametsiz fırsatçı girişimci tarafınca oluşturulmuş başka bir topluluk daha bulunmaktadır. Bunlar da karmaşa içerisindeki kent caddelerinin üzerinde yükselmekte olan gökdelen kulelerinde yaşamaktadırlar. Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu büyük bir hızla büyümekte ve güçlenmektedir. İçeride ise düzensizlik doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarabilmek için bir grup paralı asker göreve çağrılacaktır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin farklı bir yolu kalmamıştır. Sitemizden 720p kalitesinde Ölüler Ülkesi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Land of the Dead film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 3.468
 • 0
Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Parti ile geçen bir gecenin sonrasında sabah uyanan Sam (Anders Danielsen Lie), kendinden farklı Paris'te yaşamakta olan herkesin zombiye döndüğünü görecektir. Evin her bir tarafını sağlam bir şekilde kapatıp zombilere yakalanmadan yaşamda kalmanın bir yolunu düşünecektir. Sitemizden 720p kalitesinde The Night Eats the World Full HD olarak izleyebilirsiniz. La nuit a dévoré le monde film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.0
 • 2.882
 • 0
Dogman 2018 Türkçe Dublaj izle
İncele
Dogman 2018 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Dogman, bir köpek kuaförü olan Marcello'nun (Marcello Fonte) hikayesini konu almaktadır. Marcello mahallesinde beğenilen bir esnaftır. Fiziksel olarak zayıf bir adam olmasına karşın çevresindeki insanlardan ve kızından saygı görmektedir. Ancak köpek kuaförlüğünün ardında gizli bir şekilde uyuşturucu satmaktadır. Mahallelinin belalılarından boksör Simoncino'nun (Edoardo Pesce) cezaevinden çıkması ile Marcello'nun kabus dolu günleri başlayacaktır. Simoncino'ya güvenilir bir arkadaş olmak isteyen Marcello, giderek saygınlık ve onurunu kaybedecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Dogman Full HD olarak izleyebilirsiniz. Dogman film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.3
 • 1.079
 • 0
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
İncele
Derinliklere Yolculuk – The Odyssey Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Denizci olan Jacques Cousteau'nun (Lambert Wilson) kendisini oldukça seven eşi Simone (Audrey Tautou) ve 2 oğlu ile beraber huzurlu bir yaşamı vardır. Fakat denizlerin ucu bucağı olmayan dünyasını keşfedebilmek üzere önüne geçemediği tutkusu, onu Calypso isimli eski bir gemiyi alıp denizlere açılmaya itecektir. Kaptan Cousteau ünlendikçe oğlu Philippe (Pierre Niney) ile ilişkisi fazla dalgalı bir hal alacak, fakat Philippe'in babasına hayranlığı hiçbir zaman azalmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde The Odyssey Full HD olarak izleyebilirsiniz. L'odyssée film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 1.399
 • 0
Banliyö Çocukları 2019 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Banliyö Çocukları 2019 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Noumouke (Bakary Diombera), Soulaymaan (Jammeh Diangana) ve Demba (Kery James) 3 kardeştir. Kardeşlerden en ufağı Demba acaba hangi abisi gibi olacak ve onun izini takip edecektir. Sebebi ise Noumouke bir gangster iken diğer abisi Soulaymaan avukattır. Biri adaleti temsil ederken diğeri suçluları temsil etmektedir. Dönüm noktasına gelecek olan demba bir seçenekte karar kılmak zorunda olacak suçlular ve adaletli birinin yanında olmayı kendisi seçecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Street Flow Full HD olarak izleyebilirsiniz. Banlieusards film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 471
 • 0
Asteriks: Roma Sitesi 2014 Türkçe Dublaj izle
İncele
Asteriks: Roma Sitesi 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Jules Sezar, Galyalılardan sonsuza kadar kurtulmayı hedef edinmiştir. Gaulois (Kelt) kentinin hemen yakınına kendi bir alan kurup, Roma kültürünü bilgisiz gördüğü bu halka aşılamak ve yeni bir Roman kolonisi kurabilmek üzere kolları sıvayacaktır. Asteriks ve Oburiks'in köyünün hemen yakınına kurduğu bu yeni yere Tanrılar Sitesi ismini verecektir. Asteriks ve Oburiks, bu olanlara karşı durup inşaatı durdurmaya çabalasalarda köylerinin yanına ilk bina yapılacak ve Roma vatandaşları buralara hızlı bir şekilde yerleşeceklerdir. Yeni taşınmış olan Romalılar bazen kasabaya inip, itiraz eden halkın da düşüncelerini değiştirmeye çalışacak ve kargaşa ortamı yaratacaklardır. Yaklaşmakta olan tehlikeyi gören Asteriks ve Oburiks yine heyecan dolu bir maceraya girip, kahramanlığa soyunacaklardır. Acaba Sezar bu defa istediğini elde edebilecek midir? Sitemizden 720p kalitesinde Asteriks: Roma Sitesi Full HD olarak izleyebilirsiniz. Astérix: Le domaine des dieux film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.792
 • 0