Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
Çin
Midway 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Midway 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, 7 Aralık 1941 sabah saatlerinde yaşanan Pearl Harbor saldırısının, 2. Dünya Savaşı'nın gidişatını nasıl değiştirmekte olduğunu ve bu saldırının ardından Amerika'nın gerçekten savaşa katılma hikayesini konu almaktadır. Pearl Harbour saldırısının 7 ay üzerinden Pasifik Okyanus'unda gerçekleşen Midway Muharebesine odaklanmış olan film hikayeyi Japon İmparatorluk Deniz Kuvvetleri ile savaşan Amerikan askerlerinin gözünden anlatmaktadır. Sitemizdeki Midway filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Midway 1080p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.7
 • 644
 • 1
Reset 2017 Türkçe Dublaj izle
İncele
Reset 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Zaman yolculuğu gizeminin farkına varan bir bilim kadınının çocuğu kaçırılacaktır. Suçlular, başarılı bilim kadınının tüm çalışma arsivini istemektedirler. Değiş tokuş esnasında çocuğu öldürülen kadının artık kendi icadını test edip zamanda geri gidip oğlunun öldürülmesini önlemesi gerekmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Sıfırla Full HD olarak izleyebilirsiniz. Fatal Countdown: Reset film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 1.967
 • 0
Replikalar Türkçe Dublaj izle
İncele
Replikalar Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bilim Kurgu ve gerilim türündeki yapımda nörobilimci William Foster (Keanu Reeves), familyasını bir araba kazasında acı bir şekilde kaybetmesi sonrasında insan zihnini bir bilgisayara aktarmanın ucundadır. Ailesini geri döndürebilmek için umudunu kaybetmiş olan William, onların bedenlerini de gizli bir şekilde kopyalayıp klonlar yaratmasına yardım etmesi için bilim adamı dostu Ed Whittle'dan (Thomas Middleditch) destek isteyecektir. Fakat kısa bir süre içerisinde, 4 aile üyesinden sadece üçünü hayata döndürebileceklerini öğrenip oldukça kötü bir seçimle yüzleşecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Replikalar Full HD olarak izleyebilirsiniz. Replicas film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.5
 • 1.145
 • 0
İntikam Savaşçıları – Shaolin 2011 Türkçe Dublaj izle
İncele
İntikam Savaşçıları – Shaolin 2011 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Merhametsiz subay Hou Chieh (Andy Lau) başa geçebilmek için eşinin kardeşi dahil önüne geçeni ezip çiğnemektedir. Ta ki kardeşinin ihaneti ile yüzleşip tek çocuğu da hırsının yaratmış olduğu dalgaya kurban olana dek. Dağda dövüş sanatları ustalıklarını mükemmel bir duruma getirmiş, fakat savunma dışı bunları hiçbir şekilde kullanmayan Shaolin tapınağındaki rahiplere sığınacak önünde çeşitli bir hayat bulunmakta, fakat geçmişi onu bırakmayacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Shaolin Full HD olarak izleyebilirsiniz. Xin Shao Lin si film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 1.325
 • 0
Ödül Avcıları – Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Ödül Avcıları – Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film, Kore, Çin, Hong Kong, Tayland ve diğer Asya ülkelerinde yer alan birbirinden kabiliyetli ödül avcılarının etrafında dönmektedir. Sitemizden 720p kalitesinde Bounty Hunters Full HD olarak izleyebilirsiniz. Shang jin lie ren film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.3
 • 2.084
 • 0
Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle
İncele
Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kaliforniya'da yaşamakta olan Amir (Khalid Abdalla), Afganistan'a Taliban düzeninin hakim olmasının ardından Amerika'ya göç eden Kabil'li varlıklı tüccar ailenin oğludur. Kabil'de geçmiş olan çocukluğu esnasında evin hizmetçisinin oğlu Hasan (Ahmad Khan Mahmoodzada) ile oldukça sağlam arkadaşlık bağı kurmuştur. Fakat bir uçurtma yarışı esnasında Hasan'ın başına gelen olayda ona yardım edebileceği halde ona sırtını dönüp en çok sevdiği arkadaşına ihanette bulunmuştur. Aradan geçen seneler boyunca bu ihaneti ve suçluluk duygusu hiç aklından çıkmamıştır. Seneler sonra Hasan ve eşinin Taliban tarafınca öldürüldüğü haberini alacaktır. Bu durum üzerine bir zamanlar ihanet ettiği çocukluk arkadaşının başı zorda olan oğlunu bulabilmek ve onun hayatını kurtaramak için Taliban yönetimindeki Afganistan'a geri dönecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Uçurtma Avcısı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Kite Runner film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 947
 • 0
Kung Fu Yoga – Gong fu yu jia Türkçe Dublaj izle
İncele
Kung Fu Yoga – Gong fu yu jia Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çinli bir arkeoloji profesörünü canlandırmakta olan Jackie Chan, kaybolmuş Magadha hazinesini bulabilmek üzere Hindistanlı güzel profesör Ashmita (Disha Patani) ve asistanı Kyra (Amyra Dastur) ile takımını birleştirecektir. Tibet'te yer alan bir buz mağarasında, hazine ile beraber ortadan kaybolmuş kraliyet ordusunun kalıntılarına rastlayacaklar, fakat kısa bir süre içerisinde Randall'ın (Sonu Sood) saldırısına uğrayacaklardır. Mağaradan kaçabilmeyi başardıklarında bir sonraki durakları ise Magadha hazinesinin anahtarı olan elması Dubai'de gerçekleştirilecek açık artırmadan almak olacaktır. Elması ele geçirecekler, ama elmas çalınacaktır. Bu durum üzerine Jackie ve takımı elması alıp hazineyi bulmak üzere Hindistan'a seyahat edeceklerdir. Ulaştıklarında beklenmeyen bir durum ile karşılaşacaklardır. Sitemizden 720p kalitesinde Kung-Fu Yoga Full HD olarak izleyebilirsiniz. Gong fu yu jia film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.2
 • 1.496
 • 0
Kahraman Ördek – Quackerz Türkçe Dublaj izle
İncele
Kahraman Ördek – Quackerz Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Güneşin devamlı ışıl ışıl olduğu, yemyeşil ağaçlar ile kaplı bu ada o kadar güzeldir ki, günün birinde yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü bu adayı Hawaii olarak düşünüp buraya iniş yapacaklardır. 2 ördek sürüsü pek anlaşamayacaktır. Efsaneye göre kahraman Güneş Ördeği, sürüyü ve adanın enerji kaynağı olan Güneş'i korumak ile görevlendirilmiştir. Ancak kötü kalpli bir cadı Güneş Ördeği'nin süper güçlerini öğrenmesinin ardından adaya gelip onun peşine düşecektir. O güne dek oldukça iyi anlaşamayan 2 farklı ördek sürüsü, adayı koruyabilmek için arkadaş olmak ve güçlerini birleştirmeleri gerektiğini anlayacaklardır. Sitemizdeki Kahraman Ördek filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Quackerz 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 4.7
 • 2.042
 • 0
Büyük Patron – The Big Boss 1971 Türkçe Dublaj izle
İncele
Büyük Patron – The Big Boss 1971 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Cheng (Bruce Lee), Bangkok'ta yeni bir hayat kurmak üzere kuzenleri ile beraber bir buz fabrikasında çalışmaya başlamıştır. Amcasına da bir daha kesinlikle dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir kısmı, fabrika müdürü ile görüşmelerinin ardından, bilinmeyen bir şekilde ortadan kaybolunca, nedenini araştırmak Cheng Chuan'a düşecektir. Ama karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozduracaktır. Büyük Patron'dan kuzenlerinin intikamını alabilmek için onu ölümcül tuzaklar beklemektedir. Sitemizdeki Öldüren Karateci - Patron Benim filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Big Boss - Tang shan da xiong 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 7.1
 • 2.521
 • 0
Toz Ol 2016 Türkçe Dublaj izle
İncele
Toz Ol 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bennie Chan (Jackie Chan) Hong Kong'lu bir dedektiftir. 10 seneden fazladır kötülüğü ile bilinen mafya patronu Victor Wong'un (Winston Chao) peşindedir. Günün birinde Chan'in yeğeni Bai Shu (Bingbing Fan), Wong mafyası ile başını belaya sokunca ona yardım edebilecek tek kişi olan, oldukça önemli bir cinayetin tek tanığı Amerikalı kumarbaz Connor Watts'ı (Johnny Knoxville) bulmaya karar verecektir. Birbirine hiç benzemeyen ve hatta tamamen zıt iki karakter Chan ve Watts Moğolistan'dan Çin'e, Makau'ya ve Hong Kong'a devam eden zorlu ve bir o kadar da eğlenceli bir macera içerisine gireceklerdir. Sitemizdeki Tozol filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Skiptrace 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 5.7
 • 2.804
 • 0
İntikam Saati – Police Story Türkçe Dublaj izle
İncele
İntikam Saati – Police Story Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Rehin alınmış bir grup insan içerisinde polis memuru Zhong (Jackie Chan) ve kızı Miao (Tian Jing) bulunmaktadır. Polis operasyon yapacak, içerdeki rehinelerin canına birşey gelmemesi için ellinden geleni yapmaktadır. Rehineler içerisindeki polis memuru kızını koruyabilmek için de içerideki saldırıya geçmek zorundadır. Sitemizdeki Police Story filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Ging chaat goo si 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.2
 • 2.206
 • 0
Yasak Krallık – The Forbidden Kingdom Türkçe Dublaj izle
İncele
Yasak Krallık – The Forbidden Kingdom Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kung-fu takıntısı olan bir Amerikalı çocuk, mitolojik bir Maymun Kral'ı kurtarabilmek üzere Antik Çin'e fantastik bir yolculuğa çıkacaktır. Senaryoda, klasik Çin romanı Batıya Yolculuk'tan esinlenilmiştir. 2 önemli ismi biraraya getirmiş olan filmde Jet Li Maymun Kral'ı ve sessiz bir rahibi canlandırırken, Jackie Chan ise, T'sa-Ho isimli başka bir rahibi canlandırmaktadır. Sitemizdeki Yasak Krallık filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Forbidden Kingdom 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.6
 • 4.701
 • 0
Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen’in Dönüşü Türkçe Dublaj izle
İncele
Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen’in Dönüşü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Japon işgaline girmiş hangai'daki ögretmeninin ölümünden kimin sorumlu oldugunu bulması üzerinde vurulmuş olan Chen Zhen'in (Donnie Yen) ölümü üzerinden 7 yıl geçmiştir. Gizemli bir yabancı, yerel mafyanın patronu ile dost olmuştur. Chen Zen'in yerine geçmiş olan bu adam, Japonya ile de ittifak kurulması sonrasında mafyaya sızıp intikam alacaktır. Sitemizdeki Legend of The Fist: The Return of Chen Zhen filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jing wu feng yun: Chen Zhen 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.3
 • 4.302
 • 0
Katiller Devri – Jian yu 2010 Türkçe Dublaj izle
İncele
Katiller Devri – Jian yu 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yakalanması oldukça zor olan suikastçi Drizzle (Zeng Jing) kendini, yüce bir Budist rahibin cenazesinden geriye kalmışları ebedi istirahat yerlerine ulaştırabilmek için mütevazi bir dükkan sahibi Zeng Jing'e dönüştürür, ancak sıradan bir elçi kılığında olan savaşçı Jiang'a aşık olunca görevinin beklenmedik bir biçimde karmaşıklaştığının farkına varacaktır. Sitemizdeki Reign of Assassins filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jian yu 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.9
 • 3.258
 • 0
Karateci Çocuk 2010 Full Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Karateci Çocuk 2010 Full Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
12 yaşındaki Dre (Jaden Smith), annesinin kariyeri sebebinden dolayı Çin'e gelir. Arkadaş edinme konusunda oldukça zorluk çeker. Sınıf arkadaşı Mei Ying'e (Wenwen Han) yakınlık hissedecek, ama kültür farklılığı böyle bir arkadaşlığı olanaksız kılacaktır. Sınıfın kabadayısı olan Cheng (Zhenwei Wang) ise Dre'ye düşman olacaktır. Dre'nin, tamirci Bay Han'dan (Jackie Chan) başka konuşacağı kimsesi bulunmamaktadır. Bay Han, Dre'ye ustası olduğu, sükûnet ile ilgili spor Kung Fu'yu öğretecektir. Sitemizdeki Karateci Çocuk filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Karate Kid 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
 • IMDb 6.2
 • 9.310
 • 0
12