Bahsine
Bahsine
6
Toplamda 6 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.6 720P

Uçurtma Avcısı – The Kite Runner 2007 Türkçe Dublaj izle

Kaliforniya'da yaşamakta olan Amir (Khalid Abdalla), Afganistan'a Taliban düzeninin hakim olmasının ardından Amerika'ya göç eden Kabil'li varlıklı tüccar ailenin oğludur. Kabil'de geçmiş olan çocukluğu esnasında evin hizmetçisinin oğlu Hasan (Ahmad Khan Mahmoodzada) ile oldukça sağlam arkadaşlık bağı kurmuştur. Fakat bir uçurtma yarışı esnasında Hasan'ın başına gelen olayda ona yardım edebileceği halde ona sırtını dönüp en çok sevdiği arkadaşına ihanette bulunmuştur. Aradan geçen seneler boyunca bu ihaneti ve suçluluk duygusu hiç aklından çıkmamıştır. Seneler sonra Hasan ve eşinin Taliban tarafınca öldürüldüğü haberini alacaktır. Bu durum üzerine bir zamanlar ihanet ettiği çocukluk arkadaşının başı zorda olan oğlunu bulabilmek ve onun hayatını kurtaramak için Taliban yönetimindeki Afganistan'a geri dönecektir. Sitemizden 720p kalitesinde Uçurtma Avcısı Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Kite Runner film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  Tür: Dram Filmleri
Yorum Alanı