Bettilt
8.8
Toplamda 57 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Transformers 4: Kayıp Çağ 2014 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.0 720P

Transformers 4: Kayıp Çağ 2014 Türkçe Dublaj izle

3 sene öncesinde Chicago'da yaşanmış olan savaşın sonrasında, Autobot'lar NEST'in yardımları ile Deception'ları yok etmeye devam etmektedir. Fakat diğer bir yandan Skyquake bir asteroit parçası sebebinden dolayı ölmüş olan Deception'ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron'un ölmesi ve Cybertron'un da ağır bir şekilde hasar görmüş olmasından dolayı beraber Deception'ların kontrolü Skyquake'e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları Trypticon'ı tasarlamaları ile beraber hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit oluşturacak durum arz etmektedir. Autobot'lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlı bir şekilde hareket etmesi ve geç kalınmadan Deception'ları durdurması gerekmektedir. Sitemizdeki Transformers 4: Kayıp Çağ filmi Full HD izlenebilmektedir. Transformers: Age of Extinction 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      eray 26 Ağustos 2019 12:58:06

    2 saat 45 dk mı?? Dünyada büyük olan hiçbir şey, büyük olan insanlar olmadan elde edilemez ve insanlar yalnız öyle olmaya karar verdikleri zaman, büyük olurlar. Charles DE Gaulle