8.8
Toplamda 45 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Tımarhane 2012 Türkçe Dublaj izle
İMDb 3.3 720P
 • Ülke:
 • 2.759İZLENME

  9BEĞEN

  0BEĞENME

Tımarhane 2012 Türkçe Dublaj izle

Anlatılmış olan olaylara göre, terk edilmiş akıl hastahanesine girmeye cesaret etmiş herkes delirmektedir. Alex (Alexander Wraith), hastahanede bu dünyaya ait olmayan varlıklar ile ilgili deliller olduğunu söyleyince Sean (Sean Stone), bir kız arkadaşı ile birlikte gece hastaneye girmeye ikna olacaktır. Bu 3 arkadaş, zaman fazla ilermeden kendilerini labirente benzeyen binaların içinde kaybolmuş halde bulur. Sitemizdeki Greystone Park filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. SecretStone 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Şarlatan 8 Mart 2017 04:52:20

  İMBD 3,3 olduğunu görünce uykum gelsin diye izledim.Açıkcası film konusu güzel,başlarda 10-15 dk sıkıcı gelcek Ama ilerledikçe merak uyandırdı.Sonu tuhaf bitti[Kim vurduya gitti gibi].