6.8
Toplamda 78 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Son Ultimatom – The Bourne Ultimatum Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.1 720P

Son Ultimatom – The Bourne Ultimatum Türkçe Dublaj izle

Karanlık geçmişinden dolayı kendine bir gelecek de kuramamış olan bir adam, Jason Bourne (Matt Damon)... Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş birisi olarak hayatta tek bir gayesi kalmıştır. Gerçek kimliğini ve geçmişini yeniden bulabilmektir. Ancak bunu yapabilmek hiç de düşündüğü gibi kolay olmayacaktır. Jason, geçmişini araştırabilmek için tamamen ortadan kaybolmak isteyecek, ama artık çok geç kalmıştır. Çünkü kendisini yaratmış olanlar izini bulmuştur. Moskova'dan Paris'e, Londra'dan Fas'a asıl kimliğinin izini sürerken diğer bir yandan da peşinde olan yeni nesil iyi eğitilmiş federal ve interpol ajanlarını saf dışı bırakması gerekmektedir. Sitemizdeki Geçmişi Olmayan Adam 3 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Bourne Ultimatum 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      onur 19 Ekim 2018 03:40:21

    Süper bir film birde şu sırasını tam yapsalar tadından yenmez. 😀