Bahsine
Bahsine
7.5
Toplamda 84 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Şaşkın – Bedazzled Türkçe Dublaj 720p izle
İMDb 5.9 720P

Şaşkın – Bedazzled Türkçe Dublaj 720p izle

Elliot Richards (Brendan Fraser) iyi niyetli birisidir, ancak tam anlamı ile sosyal beceriksizlik abidesi, çalışma arkadaşı Allison Gardner'ın (Frances O'Connor) aşkı ile yanıp tutuşmakta olan zavallı bir genç adamdır. Allison onun hayatta olduğunu biliyor ancak hepsi bu kadardır. Bir insanın şansı bu kadar kötüyse her şeyi yapabilir. İntihar edebilir, hayatını hiçbir şeyi umursamadan yaşayabilir, her şeyi düzeltmek için uğraşıp durabilir hatta ruhunu şeytana bile satabilir. O ne mi yaptı? İyi bir anlaşma, çok güzel bir kadınla (Elizabeth Hurley) tanıştı. Güzelden de ileri çarpıcı, etkileyici, seksi, akıllı ve Elliot'ın ruhunu isteyen biri. Karşılığında ona 7 dilek sundu. Siz olsaydınız ne dilerdiniz? Çok zengin, güçlü ve sevdiği kadınla evli bir erkek olmayı mı? Dünyanın en duygusal erkeği olmayı mı? Bir basketbol yıldızı olmayı mı? Hepsi olabilirsiniz. Fakat kiminle dans ettiğinize dikkat edin. Yoksa bu dilekler bile sizin hayatınızı ölmeden bir cehenneme dönüştürebilir. Sitemizdeki Şaşkın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bedazzled 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı