Bahsine
Bahsine
8
Toplamda 12 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Ratchet ve Clank 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 5.7 720P
  • Ülke:
  • 2.363İZLENME

    7BEĞEN

    0BEĞENME

Ratchet ve Clank 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle

Koca kulakları olan Ratchet her daim burnu yukarda bir Qwark'ın Galaktik Uzay Muhafızı olmayı hayal etmiştir. Ratchet uzay gemisi garajını arkasında bırakmak için olan son şansını, Qwark'ın takım seçmelerine katılmak olduğunu düşünecektir. Fakat Qwark, Ratchet'ın bir kahraman olduğunu düşünmeyecektir. Bu esnada galaksinin diğer ucundaki, entrikacı kötü adam Drek, Tenemule gezegenini yeni silahı Deplanetizer ile tek atışta yok etmiştir. O gece Ratchet, Drek'in adamlarından kaçan, kısa devre yapmış olan robot Clank tarafınca uyandırılacaktır. Clank, Muhafızların ve güneş sisteminin sonunu getirecek olan Drek'in yaptıklarını anlatacaktır. Onu kim durduracaktır? Milyonların hayatı, kendi egosu ile kör olmuş Qwark, çok bilmiş Ratchet ve onun güvenilir metal yoldaşı Clank'in ellerindedir. Sitemizdeki Ratchet ve Clank filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Ratchet & Clank 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı