Bahsine
Bahsine
9.7
Toplamda 29 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Pasifik Savaşı Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.9 720P
  • Ülke:
  • 1.208İZLENME

    3BEĞEN

    0BEĞENME

Pasifik Savaşı Türkçe Dublaj izle

Deniz içerisinden Kaiju ismi verilen yaratıklar çıkmaya başlayınca, milyonlarca insanın hayatına mal olacak ve insan kaynaklarını bitirecek bir savaş başlayacaktır. Bu oldukça büyük Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilecektir. Jaeger ismi verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafınca beyin gücü ile kontrol edilmektedir. Fakat Jaegerlar bile merhametsiz Kaijular karşısında savunmasız kalacaktır. Yenilmenin ucunda olan insan ırkının son çaresi ise eski pilot Raleigh Becket (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer olan Mako Mori (Rinko Kikuchi) olacaktır. Beraber, kıyamete karşı insanlığın son umutlarıdır. Sitemizden 720p kalitesinde Pasifik Savaşı Full HD olarak izleyebilirsiniz. Pacific Rim film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı