8
Toplamda 4 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Pamuk Prenses – Blancanieves 2012 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.5 720P

Pamuk Prenses – Blancanieves 2012 Türkçe Dublaj izle

Efsanevi olan matador Antonio Villalta (Daniel Gimenez Cacho), boğa ile gerçekleştirmiş olduğu şov sonrasında bir kaza geçirecektir. Kaza şokunun etkisi ile hamile eşi komaya girecek ve hayatını kaybedeceklerdir. Bebek Carmencita doğmuş, ancak Antonio kötürüm kalmıştır. Hastanedeki kötü kalpli hemşire Encarna (Mariel Verdu) ile evlenmiş olan Antonio'nun malı mülkü artık Encarna'nın eline geçmiştir. Gösteriş meraklısı Encarna hayatını yığınla para harcamak ve saçma fanteziler yapmak arasında sürdürürken, Antonio'ya bir köpek gibi davranmaktadır. Carmencita'nın da saraylarına gelmesi ile birlikte Encarna kötülüklerini göstermeye devam edecektir. Babası ile tanışmış olan Carmencita'nın hayali de babası gibi efsanevi bir matador olmaktır. Bu yolda ona 7 cüceler yardım edeceklerdir. Sitemizdeki Snow White filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Blancanieves 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı