Bahsine
Bahsine

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko, 14 Kasım 1979'da Berdyansk, Ukrayna, Sovyetler Birliği'nde doğdu. Annesi Marina Alyabysheva, doğumundan kısa bir süre sonra babası Konstantin Kurylenko'dan boşandı. Boşanmadan sonra annesi bir sanat öğretmeni olarak hayatta kalmak için mücadele etti. Genç Olga Kurylenko annesi ve büyükannesi Raisa tarafından yetiştirildi. Gençliğinde, Olga yoksulluk içinde yaşamak için alçakgönüllü bir deneyime sahipti; paçavra giymekten başka seçeneği yoktu ve süveterindeki delikleri lanetlemek zorunda kaldı. Ukrayna'da yıllar boyunca sanat, dil eğitimi aldı, 7 yıl müzik okulunda piyano eğitimi aldı ve 13 yaşına kadar Bale stüdyosuna gitti.

13 yaşında, Olga ve annesi Moskova'ya bir gezi yaptı. Orada bir metro istasyonunda ona yaklaşan ve model olarak bir iş teklif eden bir ajan tarafından keşfedildi. Başlangıçta, Olga'nın annesi şüpheciydi, ama sonunda Olga iyi bir kariyer seçimi yaptı ve Moskova'da bir model olarak eğitim aldı. 16 yaşına gelindiğinde, bir sonraki adım için hazırdı. Paris'e taşındı, altı ay içinde Fransızca öğrendi ve Madison Ajansı tarafından imzalandı. 18 yaşındayken, Olga Glamour'un kapağında yer aldı, daha sonra Elle, Madame Figaro, Marie Claire ve Vogue'un dergi kapaklarını süsledi ve aynı zamanda lejaby lingerie, Bebe clothing, Clarins ve Helena Rubinstein kozmetik şirketlerinin yüzü oldu.

1999'da Olga, arkadaşı Fransız fotoğrafçı Cedric Van Mol ile evlendi ve üç buçuk yıl sonra boşandı. Bir gün Olga kendini bir oyunculuk ajansına sundu. Sonunda, podyumda selüloit için yer değiştirdi ve oyunculuk kariyeri başladı. 2005 yılında yönetmen Diane Bertrand tarafından L'annulaire'de (2005) şehvetli bir güzellik olan Iris olarak ilk filmini yaptı.

Paris'te elijah Wood, je t'aime (2006) ve Le serpent (2006) 'da Sofia olarak göründü, daha sonra Hitman (2007/I)' de Timothy Olyphant'ın karşısında Rus güzellik Nika Boronina olarak rol aldı. Ayrıca ındy surveillance-gerilim filmi "Tyranny" (2008) 'de Mina Harud olarak görünür ve Casino Royale (2006)' nın devamı olan Quantum of Solace (2008) ' de Bond kızı Camille olarak faturalandırılır.

 1. Oblivion 2013 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Oblivion 2013 Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Askeri bir yönetim eseri olan bir grup, güvendikleri ve askeri konuda tecrübeli olan Jack (Tom Cruise) adlı bir askeri, zamanında isanların yaşamış olduğu Dünya adlı gezegene keşif için yollayacaklardır. İnsanların yok olmaması öncesinde bu Dünya gezegeninde nasıl yaşadıklarını tespit için gönderilmiş olan Jack'in karşına hiç beklenmedik sürprizler çıkacaktır. Sitemizden 720p kalitesinde Oblivion Full HD olarak izleyebilirsiniz. Oblivion film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 1.429
  • 0
Olga Kurylenko Resimleri