7.6
Toplamda 138 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ölümcül Deney 6: Son Bölüm 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.6 720P

Ölümcül Deney 6: Son Bölüm 2016 Türkçe Dublaj izle

Serinin bir önceki bölümdeki olayların hemen ardından, Alice (Milla Jovovich) insanlığın zombilere karşı vermekte olduğu savaştan sağ olarak kurtulmuş tek kişidir. Şimdi ise kabusun başlamış olduğu yer, Racoon Şehri'ndeki Kovan'a geri dönmesi gerekmektedir. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulmuş son kişileri de yok etmek üzere Racoon Şehri'nde güçlerini son defa toplayacaktır. Zamana karşı yarış içerisinde olan Alice, eski arkadaşları ile beraber yeni mutant yaratıklara karşı da bir savaş içerisine girecektir. Bu Alice'in insanlığı kurtarabilmek için vereceği oldukça zor mücadele olacaktır. Sitemizdeki Ölümcül Deney 6: Son Bölüm filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Resident Evil: The Final Chapter 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı