Bahsine
Bahsine
10
Toplamda 5 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Ocak Ayının İki Yüzü – The Two Faces of January 2014 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.2 720P

Ocak Ayının İki Yüzü – The Two Faces of January 2014 Türkçe Dublaj izle

1962 senesinde parmakla örnek olarak gösterilen bir Amerikalı çift olan Chester MacFarland (Viggo Mortensen) ve eşi Colette (Kirsten Dunst), Atina'ya seyahat edecektir. Akropolis'i gezerken tur rehberi olarak çalışan Rydal (Oscar Isaac) ile çalışacaklardır. Colette'nin güzelliğine kapılmış, ayrıca Chester'ın zenginliğinden etkilenmiş olan Rydal çiftin akşam yemeği davetini kabul edecektir. Ancak Rydal çiftin kalmış olduğu otele gittiğinde her şeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını kısa sürede farkına varacaktır. Chester, baygın yatan bir adamı sürüklemek için kendisinden yardım isteyince Rydal bu Amerikalı çiftin sakladığı gizemli sırlara doğru çekilecektir. Sitemizdeki Ocak Ayının İki Yüzü filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Two Faces of January 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı