6
Toplamda 24 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
O Kadın – Elle 2016 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.3 720P
  • Ülke:
  • 2.961İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

O Kadın – Elle 2016 Türkçe Dublaj izle

Orta yaşlarda olan Michèle (Isabelle Huppert) görünürde yıkılmaz bir kadın olarak görülmektedir. Başarılı bir şekilde yönetmekte olduğu bir video oyunu şirketinin başında yer almaktadır. Acımasız kurallarını iş hayatında olduğu gibi aşk hayatına da yansıttığından dolayı eşinden ayrılmış ve bekar bir yaşam devam ettirmektedir. Fakat birgün Michèle'in hayatı kökünden değişecektir. Tanımadığı bir saldırgan tarafınca evinde cinsel saldırıya uğraması sonucunda Michèle'in hayatında yeni bir evreyi tetikleyecektir. Michèle'in yeni gayesi bu kimliği bilinmeyen adamı bulmaktır. Bu arayış zamanla hem kurban hem de saldırgan için her an kontrolden çıkabilecek bir kedi-fare oyununa dönüşecektir. Sitemizdeki O Kadın filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Elle 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı