8.0
Toplamda 3710 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Narnia Günlükleri 1: Aslan Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.9 720P

Narnia Günlükleri 1: Aslan Cadı ve Dolap Türkçe Dublaj izle

İkinci Dünya Savaşı'nın başlaması ile beraber Londra artık öncesi kadar güvenli bir yer değildir. Bu nedenle Peter (William Moseley), Susan (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) ve Lucy (Georgie Henley) adlı 4 çocuk, taşrada güzel bir evi olan Profesör Kirke'ün (Jim Broadbent) yanına gönderilecektir. Bitip bilmeyen enerjileri ile koca malikanenin altını üstüne getirmiş olan bu dörtlü, bir elbise dolabının içerisinde gizlenmiş harika bir keşifte bulunacaklar, başka bir dünyaya açılan bir büyülü bir geçit... Onlara bir görev verilecek, hayvanların konuştuğu müthiş tehlikeli ve cazibeli bu dünyanın yaratıcısı ve kralı olan Aslan'ı bulmalı ve iç karartıcı bir büyü ile, bu güzel dünyayı bitmez bilmeyen bir kışa mahkum etmiş olan Cadı'yı yenmelidirler. Kimbilir belki de ölümsüz bir yaşam ve unutulmayacak isimlere sahip olabilirler de... Sitemizdeki Narnia Günlükleri: Aslan Cadı ve Dolap filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    kağan altınalan 21 Haziran 2019 14:40:56

  mükemmeldi

 2. avatar
    kağan altınalan 21 Haziran 2019 14:41:30

  güzel tavsiye ederim

 3. avatar
    potterhead 30 Temmuz 2019 14:20:51

  film mukemmeldi