7.8
Toplamda 132 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Maskeli Kahraman Zorro – The Mask of Zorro 720p Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.7 720P

Maskeli Kahraman Zorro – The Mask of Zorro 720p Türkçe Dublaj izle

Gerçek ismi Don Diego de la Vega (Anthony Hopkins) olan Zorro, Alta California sakinlerinin kötü valisi Don Rafael Montero'yu (Stuart Wilson) halkının önünde rezil edecektir. Montero'da onun saklanmış olduğu gizli yeri bulacak ve eşinin istemeden de olsa ölümüne neden olacaktır. Zorro'nun küçük kızını da yanına almış olan Montero, Zorro'yu 20 sene boyunca bir zindana kapattıracaktır. 20 senin ardından Zorro artık iyice yaşlanmış bir şekilde zindandan kaçıp, intikam hırsı ile geri dönecektir. Bu esnada seneler öncesinde Zorro'nun tanışmış olduğu bir çocuk olarak görülen Alejandro Murieta (Antonio Banderas) isimli ufak çaplı bir serseri ile de yolları karşılaşacaktır. Alejandro'nun da Montero ile bir hesabı bulunmaktadır. Böylelikle intikam isteyen bu 2 adam güç beraberliği yapacaklardır. Dikbaşlı ve yerinde duramayan bir tip Alejandro'nun eğitimi oldukça zor geçmiş olsa da yeni neslin Zorro su olarak bir süre sonrasında Montero'nun karşısına çıkacaktır. Bu arada De la Vega'nın kızına da aşık olacaktır. Sitemizdeki Maskeli Kahraman Zorro filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. The Mask of Zorro 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı