Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
5.3
Toplamda 8 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Los Angelas’ta Aşk Türkçe Dublaj izle
İMDb 4.4 720P

Los Angelas’ta Aşk Türkçe Dublaj izle

Dale Squire (Lacey Chabert) Los Angeles'da yaşamakta olan bağımsız ve modern birisidir. O, gerçeklik televizyonunun anlaşılmaz dünyasında çalışıp karşılaması için sonları yapar, bir fotoğrafçı olarak onun tutkusunu takip etmek olurken. Daha sonra yarım-ilişkilerde birkaç başarısız olmuş olan deneme, Dale, L.A.'de anlamlı bir ilişkiyi bulmanın, imkansız olduğunu anlayacaktır. Sonuçta, bir kız sadece, o kadar çok ayak parmağı-sütten kesilmemiş moda fotoğrafçısı ve yıldız-arayan kişisel eğiticileri alabilir. Los Angeles'te, bu adamların birçoğu bulunmaktadır. Ancak anti-sosyal olmak, Hollywood'da herhangi bir genç kız için iyi değildir. Sitemizdeki Los Angelas'ta Aşk filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Slightly Single in L.A. 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı