7.7
Toplamda 27 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street 2014 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.1 720P
  • Ülke:
  • 1.962İZLENME

    6BEĞEN

    0BEĞENME

Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street 2014 Türkçe Dublaj izle

Lise'de gerçekleştirmiş oldukları başarılı operasyon sonrasında yeniden bir araya gelen polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko'yu (Channing Tatum) aynı gizli görev tanımı ile bu defa üniversite yolları beklemektedir. Yerel bir üniversiteye kayıt olmuş ikilinin arasındaki ilişki de son görevden bu yana ilerlemiştir. Fakat Jenko, okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt ise bir tiyatro topluluğuna üye olduğunda hem görev hem de partnerlikleri yeniden sorgulayacaklardır. Bu geçen süreç bir nevi büyüme sancıları, olgunlaşıp beraber başarıp başaramayacaklarını test edecekleri bir sınav halini alacaktır. Sitemizdeki Liseli Polisler 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. 22 Jump Street 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı