8.3
Toplamda 52 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kuşatma Altında 2 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.4 720P
  • Ülke:
  • 3.682İZLENME

    8BEĞEN

    0BEĞENME

Kuşatma Altında 2 Türkçe Dublaj izle

Dövüş sanatları konusunda becerilerini kanıtlamış olan Casey Ryback (Steven Seagal), bu defa teröristler tarafınca kaçırılmış olan bir treni ve oldukça gizli bir nükleer uyduyu kurtarabilmek üzere görev başına geçecektir. Grand Continental yolcu treni, kanundışı bir elektronik uzmanı tarafınca kaçırılacaktır. Ancak, içerisinde bu gidişe dur diyebilecek bir yolcusu bulunmaktadır. Tren bir savaş alanına dönecek, uydu hedefine kilitlenecek ve bu esnada benzin dolu bir yük treni, Grand Continental'a doğru hızla ilerliyordur. Ryback, bu karmaşanın içerisinden çıkabilecek midir? Sitemizdeki Kuşatma Altında 2 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Under Siege 2: Dark Territory 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı