10
Toplamda 25 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kurşun – Exit Wounds 2001 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.5 720P

Kurşun – Exit Wounds 2001 Türkçe Dublaj izle

Yeraltı piyasasında ayakta kalmaya çalışmakta olan Latrel Walker'ın (DMX) aklında artık sadece tek bir soru bulunmakta; Tüm polisler kötü mü? Fakat hayatı günün birinde, hizmet edebilmek için kanunu oldukça zorlayan ve bu yüzden şehrin en kötü bölgesine sürülmüş sert polis detektifi Orin Boyd (Steven Seagal) ile kesişince hiçbir şeyin, hatta kanunların bile, göründüğü gibi olmadığının farkına varacaktır. Bir uyuşturucu operasyonunda gerçeği ortaya çıkarabilmek üzere olan Orin'e yardımcı olabilecek tek insan bir polis değil, yeraltından gelmiş ve Orin'in gözünde uyuşturucu ticaretinden para kazanan sıradan bir çete üyesi olarak gözüken Latrel'dan bir başkası değildir. Sitemizdeki Kurşun filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Exit Wounds 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı