Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
6.7
Toplamda 10 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kraliçenin Vedası Türkçe Full 720p HD izle
İMDb 6.3 720P

Kraliçenin Vedası Türkçe Full 720p HD izle

Versay Saray'ında Fransız ihtilalinden öncesinde genç Sidonie Laborde (Léa Seydoux) bir koruyucu olarak Marie Antoinnette (Diane Kruger) ile okuyucusu olarak bir ilişkisi bulunmaktadır. Şatonun diğer çalışanlarıyla beraber oturmaktadır. Sidonie yavaş yavaş Marie Antoinnette ile arkadaşlık olduğunu düşündüğü derin bir ilişki içerisine girecektir. Bastille'in alındığı haberi gelipte monarşi tehlikeye girince, idolünün bencilliğiyle karşı karşıya gelecek olan Sidonie, diğer çalışanlar sarayı terk etme aşamasında o görevini terk etmeyecek ve Marie Antoinnette tarafınca kendi gayesine yönelik bir araç olarak kullanılmaya başlar. Sitemizdeki Farewell My Quenn filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Les adieux à la reine 720p kalitesindedir, iyi seyirler.
Yorum Alanı