Bahsine
Bahsine
7.1
Toplamda 105 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Kötü Öğretmen Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.7 720P
  • Ülke:
  • 8.339İZLENME

    12BEĞEN

    0BEĞENME

Kötü Öğretmen Türkçe Dublaj izle

Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) kırık not vermek ile yetinmemekte olan bir öğretmendir. Diğer taraftan, ağzı bozuk, gaddar ve oldukça münasebetsiz birisidir. İçki içer, kafayı bulur. Kısa bir sürede evlenip para kazanmak durumunda kalmamak ve orta okul öğretmenliğinden ayrılmak için sabırsızlanıyordur. Nişanlısı tarafınca terk edilmesinin ardından, zengin ve yakışıklı yedek öğretmenin (Justin Timberlake) kalbini kazanabilme planlarını hayata geçirecektir. Bu konuda son derecede enerjik meslektaşı Amy (Lucy Punch) ile rekabet etmesi gerekecek, fakat kendisini saygısız beden eğitimi öğretmeninin (Jason Segel) asılma girişimleri ile mücadele ederken bulacaktır. Elizabeth'in akıl almayacak oyunları ve bunların oluşturduğu çılgın sonuçlar öğrencilerini olduğu kadar meslektaşlarını, hatta kendini de hayrete düşürecektir. Sitemizdeki Kötü Öğretmen filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Bad Teacher 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
  Tür: Komedi Filmleri
Yorum Alanı