Mislibet
Avrasyabahis
Betbigo
Avrupabet
Avrupabet Hipodrombet
8
Toplamda 8 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kontrol Dışı – Antitrust 2001 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.1 720P
  • Ülke:
  • 2.000İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Kontrol Dışı – Antitrust 2001 Türkçe Dublaj izle

Büyük bir firmanın projesinde sonuca varabilmek için üniversiteden yeni mezun olmuş olan 2 gence iş teklifi ile film başlamaktadır. Gelmiş olan teklif 2 dahi genç için büyük bir mucizedir. Bu 2 kişiden birisi olan Milo (Ryan Philippe), kız arkadaşının desteği ile işi kabul edecek, ama Teddy (Yee Jee Tso) farklı planları olduğundan dolayı gerekçesi ile teklifi geri çevirecektir. Firmanın sahibi Gary Winston, Milo ile yakından ilgilenecek, projenin kısa sürede tamamlanabilmesi için büyük paralar harcayacak ve çıkan problemler kısa sürede ortadan kaldırılacaktır. Bu durumdan şüphelenmekte olan Milo, kendi kendine kafasında senaryolar yazmakta, nitekim bu olaylar gerçekleşmeside uzun zaman almayacaktır. Sitemizdeki Kontrol Dışı filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Antitrust 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı