8.1
Toplamda 300 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
King Kong Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.3 720P

King Kong Türkçe Dublaj izle

Bir film yapımcısı ve yönetmeni olan Carl Denham (Jack Black), başrol oyuncusu çekici Ann Darrow'un (Naomi Watts) da yer aldığı bir ekip ile, egzotik Kafatası Adası'na gidecektir. Burada karşılaşmış oldukları yerliler ilk defa sarışın bir kadın görecektir. Ann'ı kaçırıp tanrılarına kurban etmek isteyeceklerdir. Tanrı olarak gördükleri şey ise, adayı mesken haline getirmiş dev bir goril olan King Kong'dan (Andy Serkis) başkası değildir. Kong'un Ann'in güzelliğinden etkilenip ona aşık olması ile, hikaye farklı bir yöne doğru gidecektir. Ekiptekiler sarışın aktrisi kurtarmayı başaracak ve Kong'u da canlı ele geçirip New York'a döneceklerdir. Gayeleri ise bu dev maymunu burada düzenleyecekleri büyük şovda teşhir etmektir. Ancak işler düşündükleri gibi gitmeyecektir. Sitemizdeki King Kong 2005 filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. King Kong 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı