9.3
Toplamda 42 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Katil – Replicant 2001 Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 5.3 720P
 • Ülke:
 • 2.669İZLENME

  2BEĞEN

  0BEĞENME

Katil – Replicant 2001 Full Türkçe Dublaj HD izle

Deneyimli olan polis memuru Jake Reiley (Michael Rooker), uzun bir zamandır çocuk sahibi kadınları öldüren meşale takma isimli seri katil Garrotte'nin (Jean-Claude Van Damme) peşindedir. Garrotte, gerçekleştirmiş olduğu her cinayetin ardından Jake'i arayıp haberdar etmektedir. Bütün bunlardan bunalmış olan Jake emekli olmaya karar verecek, fakat çok geçmeden FBI kendine, Garotte'i yakalamasını sağlayabilecek oldukça gizli bir projenin içerisinde yeralmasını teklif edecektir. Katilin DNA'sı kullanılıp, katil ile aynı görünüşe ve belleğe sahip olan kopya insan üretilmiştir. Katilin genetik özelliklerini taşımakta olan bu kopya, bir çocuğun duygusal ve zihinsel kapasitesine sahip niteliktedir. Kopya, Jake'e, Garotte'yi bulabilmesi için yardımcı olabilecek tek kişidir. Sitemizdeki Katil filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Replicant 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Vay be 10 Ekim 2018 07:33:23

  Yıllardan beri aradığım filmi. Buldum sonunda