Bahsine
Bahsine
9
Toplamda 9 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bahsine
Karanlık Şerit – Möbius 2013 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.1 720P
  • Ülke:
  • 2.486İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Karanlık Şerit – Möbius 2013 Türkçe Dublaj izle

Rus istihbarat servisinde çalışmakta olan Grégory Lyubov, özel bir görev için Monako'ya gönderilecektir. Grégory, Monako'da çalışan oldukça güçlü bir işadamının yakından takip edilmesi işinde kilit bir rol durumdadır. Bu görevin bir parçası olarak, Monako'daki özel bir Rus bankasında çalışan Alice (Cécile De France) adlı yetenekli bir finans uzmanı da gizli bir şekilde görevlendirilecektir. Ruslar için çalışan Alice bir Amerikan vatandaşıdır. Grégory'nin görevi ise Alice'ten gizli olarak onun sadakatini ölçmektir. Fakat Grégory görev esnasında gerçekleştirdiği bir hamle ile altın kuralı çiğneyecek ve Alice ile iletişime geçecektir. Aralarında ikisinin de dibe doğru ilerleyişini hızlandıracak şekilde bir yaklaşım başlayacaktır. Sitemizdeki Karanlık Şerit filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Möbius 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı