7.4
Toplamda 682 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Jab Tak Hai Jaan 720p HD izle
İMDb 6.9 720P

Jab Tak Hai Jaan 720p HD izle

Samar Anand (Shah Rukh Khan), Londra'da gerçek aşkını bulup kaybetmnesinin ardından Hint Ordusunda bomba imha uzmanı olarak çalışmaya başlayacaktır. 10 sene sonrasında geçirmiş olduğu bir kaza sonucunda Londra'ya geri dönecek ve aşkını arayacaktır. Sitemizdeki Jab Tak Hai Jaan filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. Jab Tak Hai Jaan 720p kalitesindedir, iyi seyirler dileriz.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Zj 9 Ocak 2020 17:31:06

    Harika ydı

  2. avatar
      Yusuf 23 Nisan 2020 05:38:12

    Bu filmin ismini bilmediği duymadığı zor bir isim oldugundan aklında tutamadigi için izleyemeyenler adına üzülüyorum sadece 1 kişi yorum yapmış bu adamın tüm filmlerini izlerim ve tüm filmlerini de severek izlerim filmin başından son yazılarını okuyana kadar bu film bir harika bu adamın kötü hiç bir filmi yok bu filmi izlemeden önce onu biraz tanımak adına dön 2 diye bir filmi var onu sonrasında benim adım khan filmi var rolleri görün ondan sonra burdaki baş yapıtı izleyin usenmeden bu kadar yazdım çok rahatım